"This file is neither allocated to a Premium Account, or a Collector's Account, and can therefore only be downloaded 10 times.
This limit is reached.
To download this file, the uploader either needs to transfer this file into his/her Collector's Account, or upload the file again. The file can later be moved to a Collector's Account. The uploader just needs to click the delete link of the file to get further information.
"
coś takiego jest wyświetlane podczas próby pobrania z Rapidshare'a
ogólnie po obejrzeniu reklamy, powiem ze jest bardzo zaj. zrobiona, szczegolnie pomysl(sądze ze Nike chodzilo o to ze kazdy "zapisuje" swoje życie,a na każdym z nas widać przeżycia-zapisy z historii o0), nie jest przynajmniej denna jak reklama proszku do prania... pzdr
Komentarze
0
"This file is neither allocated to a Premium Account, or a Collector's Account, and can therefore only be downloaded 10 times.
This limit is reached.
To download this file, the uploader either needs to transfer this file into his/her Collector's Account, or upload the file again. The file can later be moved to a Collector's Account. The uploader just needs to click the delete link of the file to get further information.
"
coś takiego jest wyświetlane podczas próby pobrania z Rapidshare'a
0
a raczej R80 :D
0
psuć to może ich przesiadywanie do 2 nad ranem w barach kiedy na nastepny dzień na trening... ViscaEL.R10
0
sportowiec* [szkoda że edycji newsów nie ma :/]
0
...truimfy i upadki...jako spotowiec i czlowiek...
0
Pep będzie miał na czym opisywać taktyki przynajmniej, na każdym graczu inna :D
0
Pep będzie miał na czym opisywać taktyki przynajmniej, na każdym graczu inna :D
0
Po prostu BarcaTV robiła relacje na CampNou i chłopaki "wpadli" w kadr ;) ...dla fanek/ów
0
ogólnie po obejrzeniu reklamy, powiem ze jest bardzo zaj. zrobiona, szczegolnie pomysl(sądze ze Nike chodzilo o to ze kazdy "zapisuje" swoje życie,a na każdym z nas widać przeżycia-zapisy z historii o0), nie jest przynajmniej denna jak reklama proszku do prania... pzdr
0
...truimfy i upadki...jako spotowiec i czlowiek...