marcin_olo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
LBN
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"This file is neither allocated to a Premium Account, or a Collector's Account, and can therefore only be downloaded 10 times.
This limit is reached.
To download this file, the uploader either needs to transfer this file into his/her Collector's Account, or upload the file again. The file can later be moved to a Collector's Account. The uploader just needs to click the delete link of the file to get further information.
"
coś takiego jest wyświetlane podczas próby pobrania z Rapidshare'a
0
a raczej R80 :D
0
psuć to może ich przesiadywanie do 2 nad ranem w barach kiedy na nastepny dzień na trening... ViscaEL.R10
0
sportowiec* [szkoda że edycji newsów nie ma :/]
0
...truimfy i upadki...jako spotowiec i czlowiek...
0
ogólnie po obejrzeniu reklamy, powiem ze jest bardzo zaj. zrobiona, szczegolnie pomysl(sądze ze Nike chodzilo o to ze kazdy "zapisuje" swoje życie,a na każdym z nas widać przeżycia-zapisy z historii o0), nie jest przynajmniej denna jak reklama proszku do prania... pzdr
0
Po prostu BarcaTV robiła relacje na CampNou i chłopaki "wpadli" w kadr ;) ...dla fanek/ów
0
Pep będzie miał na czym opisywać taktyki przynajmniej, na każdym graczu inna :D
0
Pep będzie miał na czym opisywać taktyki przynajmniej, na każdym graczu inna :D
0
a na tymczasowego lewoskrzydłowego Iniesta by sie nie nadał ?
0
no co ty sciah przeciez w FMie jest wszystko napisaaaaane ;) hahaha
0
a ja powiem tak, każdego roku jest wypuszczana nowa piłka, nowe buty, nowe stroje itd. wiadomo cała technologia idzie do przodu ale głównie chodzi o co? jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze! ;) reklamują sie że lepszy kontakt z piłką,inna szybkość,parametry i inne duperele ale przecież to tylko piłka, a dla piłkarza narzędzie pracy ;) pzdr
0
a do tych którzy sie dziwią dlaczego za darmo to dlatego że nie miał profesjonalnego kontraktu (ma dopiero 17lat) i może decydować gdzie chce grać na zasadzie podpisania nowego kontraktu z nowym pracowdawcą, Barca mogła mieć np. opcję pierwokupu czy coś, tyle
0
kto wie, może kiedyś powróci do Katalonii już ograny i bardziej doświadczony w podobie do Pique...