0

"This file is neither allocated to a Premium Account, or a Collector's Account, and can therefore only be downloaded 10 times.

This limit is reached.

To download this file, the uploader either needs to transfer this file into his/her Collector's Account, or upload the file again. The file can later be moved to a Collector's Account. The uploader just needs to click the delete link of the file to get further information.

"

coś takiego jest wyświetlane podczas próby pobrania z Rapidshare'a

0

a raczej R80 :D

0

psuć to może ich przesiadywanie do 2 nad ranem w barach kiedy na nastepny dzień na trening... ViscaEL.R10

0

sportowiec* [szkoda że edycji newsów nie ma :/]

0

...truimfy i upadki...jako spotowiec i czlowiek...

0

ogólnie po obejrzeniu reklamy, powiem ze jest bardzo zaj. zrobiona, szczegolnie pomysl(sądze ze Nike chodzilo o to ze kazdy "zapisuje" swoje życie,a na każdym z nas widać przeżycia-zapisy z historii o0), nie jest przynajmniej denna jak reklama proszku do prania... pzdr

0

Po prostu BarcaTV robiła relacje na CampNou i chłopaki "wpadli" w kadr ;) ...dla fanek/ów

0

Pep będzie miał na czym opisywać taktyki przynajmniej, na każdym graczu inna :D

0

Pep będzie miał na czym opisywać taktyki przynajmniej, na każdym graczu inna :D

0

a na tymczasowego lewoskrzydłowego Iniesta by sie nie nadał ?

0

no co ty sciah przeciez w FMie jest wszystko napisaaaaane ;) hahaha

0

a ja powiem tak, każdego roku jest wypuszczana nowa piłka, nowe buty, nowe stroje itd. wiadomo cała technologia idzie do przodu ale głównie chodzi o co? jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze! ;) reklamują sie że lepszy kontakt z piłką,inna szybkość,parametry i inne duperele ale przecież to tylko piłka, a dla piłkarza narzędzie pracy ;) pzdr

0

a do tych którzy sie dziwią dlaczego za darmo to dlatego że nie miał profesjonalnego kontraktu (ma dopiero 17lat) i może decydować gdzie chce grać na zasadzie podpisania nowego kontraktu z nowym pracowdawcą, Barca mogła mieć np. opcję pierwokupu czy coś, tyle

0

kto wie, może kiedyś powróci do Katalonii już ograny i bardziej doświadczony w podobie do Pique...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?