no dobra nie wyszedł mecz wiem nie w Barcy stylu 1:1 z Malllorcą, ale po co takie komentarze lol... stało sie i sie nie odstanie. Trzeba cisnąć dalej i nie ogl sie za sb. damy rade. i bez takich komentów beznadziejnych.
Nikogo macie nie winić. To ze nie wyszedł mecz to nie znaczy ze zaraz wszystko sie wali i juz na Bojana widze beznadziejne komentarze. ogarnijcie sie ludzie.
0
Ci co wątpili kiedykolwiek w Villę nie są cules...
Brawo David ! :D zawsze wierzyłem w niego, a szczególnie jak miał ten kryzys formy strzeleckiej. ;-)
0
VILLA !!!!!!!! ;D
0
No to 1:0 ; ]
< 3
0
Jest świetny ;p
0
Visca el Barça, Visca el MESSI !!! ; D
Dobranoc Cules ;-)
0
http://www.webcaston.com/transxaa
świetna jakość Polski komentator ; D
0
http://www.webcaston.com/transxaa
świetna jakość Polski komentator ; D
0
i gitara ; D VeB !
0
nie jesteś w formie David, ale wieżę w Ciebieeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! VILA!!!!
0
goooooooooooollll PUYOL!!!!!!
0
goooooooooooooollllllll !!!!!!
0
przemo, jak bym Cie spotkał to za to co napisałes zrobił bym Ci to samo co Janek Błachowicz z Taberą.
0
"mateusssz" Bardzo dobrze napisałeś ;-) to niesą cules tylko pseudo,
jestem tego samego zdania co Ty.
0
sędzia ślepy ręka była.... :/
0
Jak to się mówi: "nie dla psa kiełbasa" tak samo można powiedzieć:"nie dla Interu ani żadnego klubu Messi, tylko dla Barcelony".
Messi nie na sprzedaż. ;-)
Ale mocny koleś, złamał mnie w nadgarstkach normalnie ; D
0
hahahahahahahahahaahahahahahahahahahhahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah spadłem z krzesła hahahahahahah masakraaaa hahahah
0
no dobra nie wyszedł mecz wiem nie w Barcy stylu 1:1 z Malllorcą, ale po co takie komentarze lol... stało sie i sie nie odstanie. Trzeba cisnąć dalej i nie ogl sie za sb. damy rade. i bez takich komentów beznadziejnych.
0
Nikogo macie nie winić. To ze nie wyszedł mecz to nie znaczy ze zaraz wszystko sie wali i juz na Bojana widze beznadziejne komentarze. ogarnijcie sie ludzie.
0
o lol teraz wielkie obwinianie piłkarzy, Boze co tu za ludzie są.
mamy zawieche i tyle i co tu duzo mówić
0
jasne jasne okularniku... ; ]
0
No to mamy pierwsze zwycięstwo ;-)
^^
0
Ale Iniesta hardcore ; D
Pięknieee ^^
0
Miodzoo ; D
Jak zawsze piłeczka chodzi jak po stole ;-)
Barça !!! ;o ; ]
0
I Gitara gra ;-)
vamosss` zobaczysz jego wystepy to ocenisz.
0
Najlepszego Maxwell ! 1oo lat ; ]
0
Cieszę się, że Javier zawita u nas. ; ]
Bardzo dobry piłkarz. Włodarze Barçy napewno bedą zadowoleni z tego transferu. ;-)
0
cules83 dobrze mówisz ; ]
0
o lol są taborety... :/
0
o lol są tabrety... :/
0
no cóż.. mamy znakomitych młodzików. ;]
z tego właśnie słynie szkółka Barcelony ; D