0

Ci co wątpili kiedykolwiek w Villę nie są cules...

Brawo David ! :D zawsze wierzyłem w niego, a szczególnie jak miał ten kryzys formy strzeleckiej. ;-)

0

VILLA !!!!!!!! ;D

0

No to 1:0 ; ]

< 3

0

Jest świetny ;p

0

Visca el Barça, Visca el MESSI !!! ; D

Dobranoc Cules ;-)

0

http://www.webcaston.com/transxaa

świetna jakość Polski komentator ; D

0

http://www.webcaston.com/transxaa

świetna jakość Polski komentator ; D

0

i gitara ; D VeB !

0

nie jesteś w formie David, ale wieżę w Ciebieeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! VILA!!!!

0

goooooooooooollll PUYOL!!!!!!

0

goooooooooooooollllllll !!!!!!

0

przemo, jak bym Cie spotkał to za to co napisałes zrobił bym Ci to samo co Janek Błachowicz z Taberą.

0

"mateusssz" Bardzo dobrze napisałeś ;-) to niesą cules tylko pseudo,

jestem tego samego zdania co Ty.

0

sędzia ślepy ręka była.... :/

0

Jak to się mówi: "nie dla psa kiełbasa" tak samo można powiedzieć:"nie dla Interu ani żadnego klubu Messi, tylko dla Barcelony".

Messi nie na sprzedaż. ;-)

Ale mocny koleś, złamał mnie w nadgarstkach normalnie ; D

0

hahahahahahahahahaahahahahahahahahahhahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah spadłem z krzesła hahahahahahah masakraaaa hahahah

0

no dobra nie wyszedł mecz wiem nie w Barcy stylu 1:1 z Malllorcą, ale po co takie komentarze lol... stało sie i sie nie odstanie. Trzeba cisnąć dalej i nie ogl sie za sb. damy rade. i bez takich komentów beznadziejnych.

0

Nikogo macie nie winić. To ze nie wyszedł mecz to nie znaczy ze zaraz wszystko sie wali i juz na Bojana widze beznadziejne komentarze. ogarnijcie sie ludzie.

0

o lol teraz wielkie obwinianie piłkarzy, Boze co tu za ludzie są.

mamy zawieche i tyle i co tu duzo mówić

0

jasne jasne okularniku... ; ]

0

No to mamy pierwsze zwycięstwo ;-)

^^

0

Ale Iniesta hardcore ; D

Pięknieee ^^

0

Miodzoo ; D

Jak zawsze piłeczka chodzi jak po stole ;-)

Barça !!! ;o ; ]

0

I Gitara gra ;-)

vamosss` zobaczysz jego wystepy to ocenisz.

0

Najlepszego Maxwell ! 1oo lat ; ]

0

Cieszę się, że Javier zawita u nas. ; ]

Bardzo dobry piłkarz. Włodarze Barçy napewno bedą zadowoleni z tego transferu. ;-)

0

cules83 dobrze mówisz ; ]

0

o lol są taborety... :/

0

o lol są tabrety... :/

0

no cóż.. mamy znakomitych młodzików. ;]

z tego właśnie słynie szkółka Barcelony ; D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?