28 lipca 2010, 16:10
0
NajlepszegO ; D !. Duużo sukcesów ; ]
22 lipca 2010, 15:02
Był świetny.. bez wątpienia jeden z najlepszych pomocników na świecie.. Fajnie by było jak bys jeszcze wrócił. powodzonka w Manu City. ; ]
22 lipca 2010, 14:57
Idealny następca.. ; )
22 lipca 2010, 14:47
b. dobrze Pep.. ;-) z techniki i dokładności słynie Barça ; ]
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
NajlepszegO ; D !.
Duużo sukcesów ; ]
0
Był świetny.. bez wątpienia jeden z najlepszych pomocników na świecie..
Fajnie by było jak bys jeszcze wrócił. powodzonka w Manu City. ; ]
0
Idealny następca.. ; )
0
b. dobrze Pep.. ;-)
z techniki i dokładności słynie Barça ; ]