0

NajlepszegO ; D !.

Duużo sukcesów ; ]

0

Był świetny.. bez wątpienia jeden z najlepszych pomocników na świecie..

Fajnie by było jak bys jeszcze wrócił. powodzonka w Manu City. ; ]

0

Idealny następca.. ; )

0

b. dobrze Pep.. ;-)

z techniki i dokładności słynie Barça ; ]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?