marek91
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
PYTAM POWAŻNIE!!
Na jakim kanale będzie można obejrzeć mecz??
Z góry dzięki za NORMALNE odpowiedzi :)
0
Lucky - z wielką ciekawością przeczytałem Twoją wypowiedź. W większości kwestii zgadzam się z Tobą, ale niestety nie we wszystkich. W zupełności zgadzam się z Tobą jeśli chodzi o pozycję bramkarza oraz o obronę. Natomiast co do pozycji defensywanego pomocnika uważam, że Barca nie potrzebuje kolejnego zawodnika, gdyż PNA, którym wszyscy straszą nie trwa rok tylko 2 miesiące. Bezsensem byłoby kupowanie zawodnika pokroju Mascherano za 30mln euro....Sergio poradził sobie w finale LM, to dlaczego miałby sobie nie poradzić w innych meczach?! A jak jeszcze zauważyleś mamy przecież Marqueza, który poradzi sobie na pozycji pivota.
Wydaje mi się jeszcze, że zbyt wielką wagę przywiązujesz do młodych zawodników, grających w Barcy Athletic. Oglądałem Wembley Cup...przyznam, niektóre zagrania naszych młodzików wzbudzały we mnie podziw, ale niestety mam wątpliwości czy są oni już gotowi do reprezentowania barw Barcy. Według mnie pozycja ofensywanego pomocnika jak i lewego skrzydłowego powinny zostać koniecznie wzmocnione przed nadchodzącym, bardzo cięzkim sezonem.
Pozdrawiam!
Visca el BARCA!!!!
0
Decoo - czepiasz się :D
0
Eto'o powoli traci w moich oczach wszystko co uzyskał przez te piękne lata gry w Barcelonie...przez szacunek do tego co było nie napiszę nic więcej. Szkoda, że tak się kończy Jego przygoda w Naszym klubie....
0
potok100 - jaka stacja transmituje te mecze??
0
Słyszałem wiele opinii, że Alves jest świetnym stoperem. Niestety widziałem Go tylko podczas meczu LM z United, w którym zawalił bramkę... Dni Milito w Blaugranie wydają się być policznone więc przydałby się Nam środkowy obrońca światowej klasy!
0
santiago - sorry, zasugerowałem się tym co napisałeś do Moyat'a, źle zroumiałem Twoje słowa... Zwracam honor!!
0
robo46 - czy liczba 46 w Twoim nicku to jest Twój iloraz inteligencji pomnożony przez 10??
0
santiago - więc uważasz, że należy sprzedać Eto'o i kupić "kogoś" na jego miejsce??
Moyart - masz rację, ale zrozum, niektórym nie przetłumaczysz :D
0
Sir Barti - "Wy chyba patrzycie tylko na ilość goli. 29, wow" a na co mamy patrzeć???? Pokaż mi lepszego kandydata na miejsce Eto'o!!
0
el raton - weź człowieku czasem pomyśl a nie wypisuj takich głupot!! Eto'o jest jednym z najlepszych napastników na Świecie, w tym seoznie strzelił wiele wspaniałych i ważnych bramek dla NASZEGO klubu a Ty piszesz, że jest wypalony i gwiazdorzy... Słabszy mecz każdemu może się zdarzyć. Dzisiaj nic wielkiego się nie stało!!!!
0
kub@18 - ok, dzięki za info. Pozdrawiam :)
0
kub@18 - jakie trzeba mieć łącze, żeby PPstream płynnie działał??
0
Odnoszę wrażenie, że Getafe specjalnie podłożyło się, by tylko real mógł wywalczyć 3 pkt. Wszyscy przecież dobrze wiedzą, że kluby te darzą się sympatią... ale cóż, bywa... Nie zostaje nam nic innego jak tylko pokonać real na ich własnym terenie i ostatecznie potwierdzić kto w tym sezonie króluje w Hiszpanii!!! A co do osłabień realu, Barcy nikt nie żałował, gdy Nasi zawodnicy byli kontuzjowani więc nie widzę najmniejszego powodu, by przjmować się zdrowiem robbena. Pepe za to we wczorajszym meczu pokazał brak kultury, a nie owijając w bawełnę czyste chamstwo, które nie powinno być tolerowane na europejskich boiskach i mam nadzieję, że nie będzie...
Pozdro dla wszystkich Cules. Visca el BARCA!!!
0
piotrek19912710 - w zupełności się z Tobą zgadzam!! Oby więcej takich dziewczyn :)
Wesołych Świąt!!
0
kolo10 - na N są wszystkie mecze LM.
0
LeoMessiKing
Czesi pokazują Inter - ManU...
0
zaduma - Piotra R. to oczywiście na ministra sprawiedliwości :)
0
http://www.iraqgoals.com/en/ch3.html
Miłego oglądania :)
0
patryk - wiem, że Messi gra na prawym skrzydle, a sformułowaniem "środek pola" chciałem określić całą linię pomocy.
0
Według mnie kwota 50 mln euro jest wzięta chyba z kosmosu. Sam Cesc wart jest około 40 mln euro a van Persi niewiele mniej. Wydaje mi się, że jest to kolejna plotka wymyślona przez brytyjskie media i nic z tego nie wyniknie. Zarówno Fabregas i van Persie są to zawodnicy z najwyższej światowej półki, ale środek pola Barcy jest naszpikowany takimi gwiazdami jak Xavi, Iniesta, Messi więc nie są oni Barcelonie niezbędni.
Pozdrawiam!!
0
henry44 - no może Valdes nie jest najlepszym bramkarzem na Świecie, ale na pewno nie jest żałosny. Podczas GD udowodnił wszystkim, że nie jest gorszym bramkarzem od Casillasa. Nie pamiętasz już zeszłego sezonu, w którym wiele razy ratował Barcę przed porażkami? Według mnie bardzo dobrze, że stawia się na Valdesa a nie sprowadza bramkarza z zagranicy.
Pozdro. VeB
0
Według mnie Złotą Piłkę dostanie Xavi bo on najbardziej na nią zasługuje!! Zagrał fenomenalny turniej na Euro!! Drugi w kolejce jest CR (trzeba przyznać, że miał dobry sezon). Wydaje mi się, że Messi nie ma szans na zdobycie tej nagrody. Udane IO to chyba jednak za mało... :/
Visca el Barca!!!
0
agatka815 - nie wiem w czym Ty widzisz problem. Założę się, że gdyby jakiś piłkarz Atletico powiedział, że nienawidzi realu to na waszej stronce posypałyby się takie same, jak nie gorsze opinie na jego temat niż te, które tutaj MY CULES wyrażamy o tym całym Tamudo, czy jak mu tam leci :D
A co do wypowiedzi tego "supersnajpera" espanyolu - no coż tu mowić jaki klub, tacy przyjaciele i taki kapitan.
VISCA EL BARCA!!!
0
Barca!!!_Kujaw - WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!!!
0
MIASTO JEST NASZE!!!!!!!!!!!!!!!!! VAMOS BARCA!!!!!!!!!!!!!
0
Panowie spokojnie :) Nie przejmujcie się tym co wypisuje ten cały "tsw". Rodzice założyli dziecku neostrade i musi się wyszaleć :)
0
Dylu - rozumiem Twoja argumentację, ale to nie zmienia faktu, iż uważam, że takie słowa jak "świat futbolu jest o krok od utraty jednej ze swoich największych legend"paść nie powinny.
0
Moim zdaniem artykuł ten jest bardzo niestosowny!! Nie powinno się absolutnie używać stwierdzenia, że Robson nie będzie w stanie wygrać walki z rakiem. Nawet jeśli taka jest prawda to mogło to być napisane o wiele delikatniej.
gumis_1221 - postawienie tutaj tej "świeczki" jest zdecydowanym przegięciem.
Ja jako jeden z niewlu zamiast "przekreślać" tego Wielkiego Trenera życzę mu powrotu do zdrowia i wyleczenia się z tej okropnej choroby.
0
damianos - wiem, że do Messiego czy Bojana to mu troszkę brakuje, ale 500 tysięcy euro to śmieszna suma.