bez watpienia mamy ogromny potencjal,jeszcze tylko bedzie go wykorzystac do granic mozliwosci,a rywali bedziemy klasc na kolana,a bardzo w to wierze ze tak sie stanie:)...Pep uczynil z Barcy prawdziwy kolektyw..nie istnieja pojedyncze gwiazdy grajace tylko dla siebie pomimo tego iz ich nam nie brakuje..ale druzyna jest jednoscia..i tym bijemy wszystkich na glowe;]
Andres to jeden z największych artystów futbolu!Dzieki takim magikom jak On piłka nożna jest wspaniałą grą,która uwielbiam od kiedy tylko pamietam:) Cale szczęście że gra dla nas:) Dziekuje prosto z serca za to twoją gre dla Barcy,za to co dla niej uczyniłeś niejednokrotnie.No a ten złoty strzał z Chelsea to było coś boskiego!w jednej chwili uszczęśliwić tylu ludzi:)ehh:)
Życze wielu lat tak wysokiej formy i unikania kontuzji!
Pozdrawiam wszystkich cules!
Visca el Barca! Visca Catalunya! Mes Que Un Club...
Komentarze
0
że*
0
Dobrze chociaż "tam" trafiał;)
0
Norma. Po za tym nie ma co płakać, Pinto to solidny zmiennik.
0
0
Linie lotnicze jak linie, ale te arabskie znaki na koszulce Barcy to już totalne przegięcie k*urwa mać!!
0
od czasu tego pana nie mielismy porzadnego bramkarza do tej pory:/..kiedy to sie w koncu zmieni...szacuneczek Zubizaretta:]
0
bez watpienia mamy ogromny potencjal,jeszcze tylko bedzie go wykorzystac do granic mozliwosci,a rywali bedziemy klasc na kolana,a bardzo w to wierze ze tak sie stanie:)...Pep uczynil z Barcy prawdziwy kolektyw..nie istnieja pojedyncze gwiazdy grajace tylko dla siebie pomimo tego iz ich nam nie brakuje..ale druzyna jest jednoscia..i tym bijemy wszystkich na glowe;]
Visca el Barca
0
Andres to jeden z największych artystów futbolu!Dzieki takim magikom jak On piłka nożna jest wspaniałą grą,która uwielbiam od kiedy tylko pamietam:) Cale szczęście że gra dla nas:) Dziekuje prosto z serca za to twoją gre dla Barcy,za to co dla niej uczyniłeś niejednokrotnie.No a ten złoty strzał z Chelsea to było coś boskiego!w jednej chwili uszczęśliwić tylu ludzi:)ehh:)
Życze wielu lat tak wysokiej formy i unikania kontuzji!
Pozdrawiam wszystkich cules!
Visca el Barca! Visca Catalunya! Mes Que Un Club...
0
panowie zarzućcie linka..z góry dzięki:)
0
Linie lotnicze jak linie, ale te arabskie znaki na koszulce Barcy to już totalne przegięcie k*urwa mać!!