0

że*

0

Dobrze chociaż "tam" trafiał;)

0

Norma. Po za tym nie ma co płakać, Pinto to solidny zmiennik.

0

0

Linie lotnicze jak linie, ale te arabskie znaki na koszulce Barcy to już totalne przegięcie k*urwa mać!!

0

Zawsze Leo może odstąpić Masche karniaczka:)

0

Mam nadzieję, że Alexis pokaże w tym meczu na co go stać. Spodziewam się Fabregasa w podstawie, a także debiutu Songa, zapewne jako niejedyny. Liczę na delikatną rotację w składzie (na co są spore predyspozycje w tym sezonie) ze względu na środowy rewanż, dobra grę Barcelonistów, kilka bramek, 3 punkty jasna sprawa, ale i co najważniejsze bez kontuzji.

0

Valdesowi należy się dniówka od Pereza:). No nic trudno.
Nic się nie stało! Wiktorze nic się nie stało!

0

W tekście je błąd. Powinno być: "Podkreślam, że naszym celem jest to, aby Seydou był z nami /do/ 16 lipca", tłumaczył."

0

Lepszy Burger King niż Biedronka:D

0

strój wyglądał elegancko w porównaniu z tym jak wyglądał na manekinach. Jeszcze gdyby nie to quatar fundacion, byłoby świetnie. No , ale nie można mieć wszystkiego, coś za coś.

0

Mieć ich obu w klubie w swojej najlepszej formie..ach poezja:)

0

Tak to jest jak się pływa z delfinami zamiast solidnie przygotowywać się do jakże ciężkiego sezonu i walki na wszystkich frontach. Przecież to jest zawrotna ilość meczów, przygotowanie fizyczne powinno mieć fundamentalne znaczenie. Podziękowania dla prezydenta klubu.

0

bitch please..

0

Ot cały Yaya

0

Guardiola: "Nie zatrzymam pucharów, tylko wspomnienia i przyjaźnie. To było najlepsze"

0

Gràcies, Pep!

0

O wiele trudniej jest utrzymać się na szczycie niż na niego wejść. Po za tym ja wcale się nie martwię bo dla mnie to jest jedynie brak odrobiny szczęścia.Juz w Londynie ta zabawa w kotka i myszke mogła się skończyć z bagażem bramek gdzie oczywiście to Barca powinna wypunktować Chelsea. Zabrakło właśnie tej odrobiny szczęścia no i raził przede wszystkim brak skuteczności. Brakowało Villi który takie akcje wykańczał z zamkniętymi oczami, brakowało także Abiego gdzie grał wyśmienicie na lewej obronie przed nawrotem choroby. No ale tym się tłumaczyć nie można, wiadomo kontuzje to część tego sportu. Jednak różnica z poprzedniego zwycięskiego sezonu polega na tym, że mieliśmy MVP całe trio strzelało. W tym sezonie jeśli chodzi o sam atak jest to tylko Messi i Sanchez, który gra dopiero 1 sezon, a trzeba pamiętać, że ten młody chłopak był kilkakrotnie kontuzjowany z czego raz aż 2 miesiące. Więc mimo tego i tak robi wrażenie, sam osobiście jestem jego wielkim entuzjastą. Cuenca i Tello to talenty, ale nie na miarę Villi czy Pedro z poprzednich sezonów, który przez cały sezon szuka formy niestety.

0

W życiu nie czułem się bardziej zżyty z Tą drużyną jeśli chodzi o okres odkąd Pep prowadzi Barcę..nawet po tych wszystkich zdobytych pucharach.Porażka wiele uczy..Myślę, że jest jeden wielki pozytyw tego wszystkiego, a mianowicie głód i motywacja na następny rok.
W nastepnym sezonie Barca wróci jeszcze silniejsza!

0

Żaden pieprzony autobus z przyczepą nie pomoże Chelsea na Camp Nou!
Do czego to doszło żeby drużyny typu Chelsea kandydującej do wygrania największych i najbardziej prestiżowych klubowych piłkarskich rozgrywek na świecie, zamykały się na własnej połowie ba, przed własnym polem karnym jak tchórz w norze wówczas gdy graja z piłkarzami Guardioli..najlepsze jest to, że nie wynika to głownie ze stylu i chęci obrania takiej właśnie taktyki owych trenerów, ale z braku umiejętności i bezsilności przed Barcą..
Nie z takich opresji Ta drużyna wychodziła:)


Visca el Barca! Vamos Blaugrana..Vamos!!

0

+Visca_el_Barca+
przepraszam, moja wina nie ten nick
post był kierowany do @Viva Barca !

0

+Visca_el_Barca+
Jestem dość poważnym człowiekiem, bo lekko przed 30-stką i potrafię się zachować. Jednak takiemu jak ty, choć pewnie szczeniakowi, chętnie wyprowadziłbym porządkowego liścia..tak dla zasad i szacunku do niektórych rzeczy.

0

Widzę,żę w ostatnich latach tradycją stało się to,iż po wygraniu Ligi Mistrzów Barca jedzie właśnie do Stanów:)

0

panowie zarzućcie linka..z góry dzięki:)

0

no coś zajebistego! szacun dla autora

0

Andres to jeden z największych artystów futbolu!Dzieki takim magikom jak On piłka nożna jest wspaniałą grą,która uwielbiam od kiedy tylko pamietam:) Cale szczęście że gra dla nas:) Dziekuje prosto z serca za to twoją gre dla Barcy,za to co dla niej uczyniłeś niejednokrotnie.No a ten złoty strzał z Chelsea to było coś boskiego!w jednej chwili uszczęśliwić tylu ludzi:)ehh:)

Życze wielu lat tak wysokiej formy i unikania kontuzji!

Pozdrawiam wszystkich cules!

Visca el Barca! Visca Catalunya! Mes Que Un Club...

0

zgadzam sie z Corielem i robokochambarce..takze mam przeczucie ze to bedzie Chelsea,a i nie mam nic przeciwko:)obecnej formy moga tylko nam tylko pozazdroscic,poza tym jestesmy mocniejsi..a jezeli chcemy wygrac LM takich jak Chelsea powinnismy odsylaac z kwitkiem na dziendobry..

pozdrawiam!

0

Buahahahaha!!hehehehe..hihihii..hahahaha..mmm:)...Buahahahaha!!..ehh:]..az mi lzy pociekly:]...Salgado ty jestes lepszy od Czarka Pazury:P

0

juz nie moge czytac wypocin tego gamonia gunner_london..zygac mi sie chce..przyszedl sobie cwaniaczek i swieci tuman bystroscia kreta:D wiecie co chlopaki najlepiej chyba bedzie jak wszyscy zaczna go ignorowac,wowczas nie bedzie mial z kim polemizowac i da sobie spokoj z pisaniem bzdur na stronce naszego klubu!

pozdrawiam kibicow Barcy!

0

co za gamon bez kitu.Przypomina sie mi sie polska polityka,kiedy to zawsze opozycja napieprza na rzadzacych i nic wiecej nie robi.Z tym ze tutaj Laporta dziala swietnie przez ostatnie lata>Dlatego typ jest dla mnie smieszny.A jezeli chodzi o Mourinho to dla mnie jest trenerska werska krystyny.Oba zarozumiale gnojki:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?