0

BAN!

mod

0

poprostu nie maja o czym pisac i tyle..Barca i Pep sa swiadomi jego talentu i nie puszca go nigdzie:]

0

sorki panowie za powtorzony komentarz cos nie chcialo mi go dodac:/

0

"W przyszłym sezonie zagram dla Barçy lub Realu"

troche skromnosci Karim..nie podoba mi sie jego zarozumialosc,moze i jest pewien swej artosci,ale troche pokory czlowieku!..po za tym skad on taki pewien na 100% ze go wezmie Barca..to ze wczesniej prowadzila rozmowy to nic pewnego,teraz mamy calkiem inna druzyne:]..nie sadze zeby byl nam potrzebny...a jak juz milebismy kupowac napastnika preferuje Aguero..wymarzony partner w ataku dla Messiego

pozdrawiam:)

0

"W przyszłym sezonie zagram dla Barçy lub Realu"

troche skromnosci Karim..nie podoba mi sie jego zarozumialosc,moze i jest pewien swej artosci,ale troche pokory czlowieku!..po za tym skad on taki pewien na 100% ze go wezmie Barca..to ze wczesniej prowadzila rozmowy to nic pewnego,teraz mamy calkiem inna druzyne:]..nie sadze zeby byl nam potrzebny...a jak juz milebismy kupowac napastnika preferuje Aguero..wymarzony partner w ataku dla Messiego

pozdrawiam:)

0

ManUfan

najlepiej bedzie gowniarzu jak sie stad wyniesiesz..ta stronka jest dla prawdziwych kibicow Barcy!zrozum to wreszcie i idz moze na lody z kolegami,obejrzyj pokemony lub cos..takich gamoni jak ty tu nie potrzebujemy!

pozdrawiam wszystkich kibicow Blaugrany:]

0

pieprzenie kotka za pmoca mlotka!..po pierwsze messi to nie jest zawodnik ktory tak robi..po za tym na tym ujeciu widac jak messi pluje nic wiecej a zeby kogos ta slina trafila to musiala by niezlego rogala zawinac:P hehe puta marca!

0

bez watpienia mamy ogromny potencjal,jeszcze tylko bedzie go wykorzystac do granic mozliwosci,a rywali bedziemy klasc na kolana,a bardzo w to wierze ze tak sie stanie:)...Pep uczynil z Barcy prawdziwy kolektyw..nie istnieja pojedyncze gwiazdy grajace tylko dla siebie pomimo tego iz ich nam nie brakuje..ale druzyna jest jednoscia..i tym bijemy wszystkich na glowe;]

Visca el Barca

0

Real Madrid 94

a ja nie ogladalem tego meczu i szczerze mowiac nie interesuje mnie jak graja te leszcze:]...Barca i tak bedzie grala swoje,a kiedy juz sie rozpedzi to bedzie nie do powstrzymania dla kazdego rywala:]...a ty syniu badz tak uprzejmy i pierdyknij sie z baranka o sciane:D

pozdrawiam wszystkich kibicow Barcy:)

0

od czasu tego pana nie mielismy porzadnego bramkarza do tej pory:/..kiedy to sie w koncu zmieni...szacuneczek Zubizaretta:]

0

pieprzenie kotka za pomoca mlotka:]

0

fffj

w Bubie to raczej meczu nie zobaczysz..a skoro jestes z Bydgoszczy to po co dupe zawracasz chlopakowi:P jak pytanie bylo konkretne...dobry jestes bez kitu:]

pozdrawiam wszystkich fanow Barcy:]

0

no to teraz tylko trzeba browarka schlodzic w lodowce i czekamy na meczyka:)...oby tradycja sie utrzymala i mecz byl ekscytujacy i pelen bramek..oczywiscie z pozytywnym wynikiem dla Barcy:]...mam nadzieje ze poprawi sie obrona i skutecznosc napastnikow bo sytuacji nie brakuje,a co do obrony to za duzo bramek tracimy bez kitu..gdy gral milito bardziej stabilna byla ta defensywa...a o Valdesie juz nie wspomne..przyzwyczailem sie do niego..hehehe:P poprostu trzeba wiecej strzelac niz on pusci:P a puszczac to on lubi..nic osobiscie do niego nie mam,szanuje kazdego gracza ktory broni barw Blaugrany:)no moze po za oleguerem,nie trawilem goscia:P..takze jakby Valdi przeprowadzil sie do getafe czy osasuny a Barca scignela by porzadnego bramkarza na miare klubu,to nie mialbym nic przeciwko:)...Visca el Barca!

0

kajojek 777

jak patrzylem godzinke temu to nie jeszcze nie bylo...no teraz jest....ale widze ze meczyk leci na http://www.justin.tv/psn_2 takze spox..a o to sie wlasnie pytalem na samym poczatku...

0

tyle ze n atej stronce meczu Barcy nie ma...a co mnie obchodzi manchester czy piast gliwice:P

0

z tym ze nie chodzi mi gdzie w tv..a na necie..

0

wie ktos czy na http://www.justin.tv/psn_2 obejrze mecz Barcy z Atletico?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?