marmatmich
Dołączył/a: grudzień 2012
lublin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Napewno brak Modrica to osłabienie, ale boje się ze na przekor wszystkiemu Real właśnie dzisiaj zagra bardziej zespołowo bo nie będzie BBC i spokojnie wygrają.
1
Alba gracz meczu. Messi, Ney, Suarez ok jak i reszta obrony. Busi wraca mam nadzieje ale Rakieta, Andre, Arda musza się zastanowić gdzie graja bo niestety brak Iniesty=brak kreatywnej pomocy.
0
Dzięki za linka bo ostatnio mialem chęc obejrzec a nie do końca pamietałem tytuł
4
Nietylko zakup Paco był błędny. To okienko całkiem dziwne było. Niby odmłodzili kadre ale tak naprawdę jej nie wzmocnili poza obrona. Niestety Barca za czadow LE nie ma środka pola. Dopóki jest Andres i Busi w formie to da się to zatuszować ale jak dzieje się tak jak teraz to nie ma żadnej alternatywy. Co do ataku to masz eacje ze nam potrzebny był taki typowy sęp na ostatnie minuty który zgarnąłby jakąś górna piłkę i cos wcisnal. A my mamy tylko jedna strategie i nie ma planu B. Jak nie idzie MSN to już nie ma kto pociągnąć niestety. Mam nadzieje ze Busi odzyska forme a Andres wróci jeszcze lepszy bo inaczej może to być jeden ze słabszych sezonow
0
Obecnie ma kontuzje ale ogólnie to obaj sa daleko za Andrzejem
46
Szczególnie Inieste. Zejdź na ziemie.
0
Nie marudze tylko czasem da się zauważyć że ma do gry francuza który nie zawsze stoi za nim tylko rusza do przodu a Ney cofa akcje i gra w druga stronę. Nie narzekam tez na wspólną grę MSN bo to nie podlega dyskusji. Po prostu uważam że Luca jest nie zauważany momentami przez Neya. Gdy jest Alba to Neymar częściej do niego odgrywa. Nie porównuje ani Alby do francuza ani nie oceniam Neya po prostu chciałbym by lepiej wspólpracowali na lewej stronie pod nieobecność Jordiego.
1
wracając do wczorajszego meczu to czy nie uważacie, że Neymar w ogóle nie potrafi grac z Dingiem. Tyle razy Luca wychodzil mu do gry a ani razu nie otrzymal piłki. Słabo to wygląda bo wielu mówi że Dinge nie wiele daje w ofensywie a tak naprawde Ney nie chce z nim grac. Moim zdaniem Neymar zbyt często szuka do rozegrania Leo lub Luisa zamiast grać z reszta partnerów.
0
Byłoby super gdyby udało się awansować tylko wtedy sternicy muszą pamiętać by znów wymieszać młodych zawodników z la masii z bardziej doświadczonymi grajkami bo znów spadna jak to było ostatnio. Niestety ale na poziomie segunda sama utalentowana młodzież nic nie wskóra.
0
A sędzi jak na złość nie będzie mu pokazywać kartek. To byłyby dopiero jaja
0
Moim skromnym zdaniem to potrzebny jest PO do pierwszego składu wtedy Roberto mógłby odciążyć Busiego a w razie rotacji i tak by grał i na PO jako zmiennik i na DMie. Nic do Mariano nie mam ale takich wynalazków nam nie trzeba. Potrzebny PO z prawdziwego zdarzenia a nie kolejne kombinowanie. Moim zdaniem ten Mariano to taka gorsza wersja Vidala w Sevilli wiec u s obawiam się ze mialby to samo co Vidal
0
Powiem Ci ze jak przeczytałem tytuł to przez chwile myślałem ze to jakiś wpis archiwalny dopiero po chwili załapałem ze on gra na wypożyczeniu a nie w MC.
0
Aż się oplułem. Było napisać żeby nie oglądać podczas spożywania napoi. Nie oglądałem meczu wiec widzę to pierwszy raz
0
Dokładnie. Potrzeba świeżej krwi
0
Vidal to chyba nie za bardzo. Patrz Alaves
2
Przede wszystkim Ney jakby nie patrzeć jest najemnikiem. Messi to wychowanek wiec to wyglada inaczej. Poza tym wpływ Messiego na Barce gdy byl w wieku Neya był dużo wiekszy. Neya będzie łatwiej zastąpić niż Leo dlatego tez na pewno nie odczujemy jego odejścia tak mocno. Boke się tylko ze oddamy go za śmieszne pieniądze w ramach "wdzięczności" za zaslugi.
3
Bo z karnego za latwo
0
Nie mowie ze CB jest slaby a Mats jest switnym bramkarzem a błędy zdarzają się najlepszym. Patrz Buffon czy Neuer. A Mats czesto ryzykuje to i błędów więcej ale ak nabierze doświadczenia to sami bedziecie mówić zw jest swietny
0
Umtiti to jest kot.
0
On jest w większości meczy tyle ze nie zawsze jakość transmisji pozwala nam go uslyszec
0
Ja także. Trza sprzatac
0
Dalej beda mówić ze Mats jest slaby
0
No wg mnie jest głośno na CN i słychać nawet w trakcie transmisji donosny doping tylenze dużo zależy od sprzętu na jakim oglądamy mecz i poprostu nie słyszymy. A na żywo to naprawdę dają rade
0
Panowie i panie powiedzcie mi czy uzywacie WIZJA TV i kupowaliście premium bo nie wiem czy warto na wieczór sie tam pchać. Jak z jakością i zamulaniem?
0
Panowie i panie widzę ze wiele osób tu się zwraca z podobnym pytaniem wiec i ja to zrobię. Chodzi mi o pomoc przy zakupie lapka na którym smigala by np. Fifa 16 a byłby w rozsądnej cenie. Jestem laikiem w tm temacie wiec najlepiej jakbyście zarzucili nazwami i modelami bo wtedy najłatwiej znaleźć cos. Wiem ze łapek nie jest do grania ale na chwile obecna tylko taka mam możliwość. Z gory dziekuje bordowo-granatowej społeczności za pomoc.
0
Nareszcie ktoś to zauważył. Poprzedni bramkarz Atleti tez był wielka gwiazda a jak wrócił do Chelsea to nagle przestał bronic? To samo Oblak. Tu nie chodzi o geniusz bramkarza a o świetną obronę i geniusz Simeone
1
Dla takich klubòw jak Sevilla czy Villareal miejsce 3 czy 4 to szczyt marzeń bo gwarantuje el do CL a gdyby awansował tylko mistrz to takie kluby spinaly by się bardziej bo za pozostałe miejsca nie było by szans na dobra kase z Ligi Mistrzów. To natomiast mogłoby spowodować podniesienie poziomu. Nie mowie ze dosłownie odpuszczają ale poprostu niektórzy za szczyt marzeń obierają sam awans i gdy go sobie zapewnia to już nie dają maksa z siebie a tak do końca musieliby walczyć o majstra by wejść do CL
0
A co dobrej walki to tez zauważ ze niektóre zespołu zaczynają odpuszczać gdy tylko zapewnia sobie miejsce w CL a tak do końca byłaby walka o majstra
0
O tym właśnie mowie. Kiedyś łatwiej było o dobry wynik bo nie było tylu mocnych druzyn. Do tego tez w dawnym Pucharze Uefa grały lepsze drużyny wiec tez miał większy prestiż niż obecna Liga Europy. Nie oszukujmy się rządzi kasa i najbogatsi robią co chca
0
Masz racje ale z drugiej strony nie byłoby marudzenia ze taka przepaść miedzy zespolami. Mi tylko chodzi o to ze byłaby wieksza szansa na kasę dla małych zespołów. A dzięki temu mogłyby się rozwijać a tak to przepaść rosnie