0

Dokładnie podzielam Twoje zdanie. Nie tyle nie wrócil co odpuścił w pewnym momencie zostawiając Pique i Masche samych sobie. Jednak większą wine ponosi Alves i Szefuncio bo oni zagrali jeszcze gorzej przy tej akcji. Pozdro

3

moim zdaniem Pique zachował się odpowiednio gdyż kontrolował gracza papużek i uniemozliwial mu strzal. natomiast Masche zamiast krótko biec przy Caicedo to kryl go na radar i dal się wkrecic w banalnej sytuacji. Razi tez zachowanie Busiego który w pewnym momencie zwolnil i odpuścil zamiast do końca gonic zawodnika Espanyolu. Pique mógł oczywiście zaatakować zdecydowanie napastnika, ale było za duże ryzyko że skończy się to faulem i kartką (zapewne czerwoną) więc wg mnie zrobił co mógł. Głównym winowajcą jest Alves i to jego podanie. Dla mnie Geri zrobil to co powinien a Masche źle się zzachowal. Podkreślam jednak, że jest to tylko moje zdanie i każdy może mieć inną wizję tej sytuacji. Podrawiam

0

Ja myślę, że Luis może próbować nim zastępować Busiego. Nie bylby to głupi pomysl w meczach z dolną połówką tabeli. No a poza tym na chwilę obecną jak utrzyma forme to nie ustepuje on ani Turanowi ani Ivanowi więc nie widzę powodu by miał on iść w odstawkę.

0

Roberto zawsze może grać za Busiego ze słabszymi rywalami.

0

Dokładnie. Roberto w tamtym sezonie tez gral padake, ale nie aż taką jak Munir teraz. Nie wiem co z nim sie stało ale strasznie sie zablokował

0

Może być tylko czemu w 10 mamy grać? To nie jest 3 ligowiec tylko depor wiec 11 niech wyjdzie ;-)

0

Ok jest pusta gablota ale indywidualne trofea ma. Niestety glosujacy czesciej patrza na to jak medislny jest gracz niz na to co on daje klubowi dlatego ta dwojka non stop na pudle. Wiec uwazam ze nie ma co sie klocic tylko z delkatnym przymruzeniem oka podejsc do tematu bbo talie glosowania nie do konca sa sprawiedliwe. Wystarczy poczytac jak Lewy glosowal. Wybral najlepszych? Nie, wybral kolegow z druzyny. Sam widzisz.

0

Zgadzam sie jesli chodzi o Leo. Kolega wyzej jednak pisze ze od kilku lat w kolko tylko Leo i CR7 a dla mnie to logiczne ze sa najlepsi dlatego wciaz na pudle i o to mi chodzilo. Grzmot w tym sexonie slabo ale patrzac na caly rok to jednak w Realowi dal najwiecej prawda?

1

W sumie za indywidualne osiagniecia jest ta nagroda a jak chodzi o statystyki to i Messi jak i Ronaldo maja najlepsze staty w tym roku. Nierozumiem wiec dlaczego uwazasz, ze nie powinno ich tam byc. Nie lubie Ronaldo ale mimo wszystko byl skuteczny w w tym roku wiec nalezy mu sie pomimo iz od jakiegos czasu gra piach. Rozumiem jednak iz kazdy moze wyrazic swa opinie wiec i Ty masz do tego prawo

0

FCBP wybiera się na Białoruś a i pewnie jakiś dwupak będzie tak jak w tamtym roku PSG i Espanyol

0

Powiem Ci ze ja takie czasy pamietam ale wtedy internet nie byl tak ogolnie dostepny wiec i ten bol w samotnosci sie przezywalo. Teraz fala samobojstw bedzie po sezonie bez trofeow ale coz to poprostu selekcja naturalna a Ci prawdziwi kibice zostana. Na zawsze wierni VeB

4

Jakby każdy inny zawodnik niz Messi ustrzelił 2 bramki i przyłożył nogę do trzeciej to z miejsca dostał by 10 nawet gdyby przez 85 minut był niewidoczny w meczu a do Messiego się czepiasz. mam wrażenie, że strasznie duże masz wymagania względem Leo. Rozumiem, że jest najlepszy ale to tez tylko człowiek i nie oceniajmy go tak bardzo inną miarą niż pozostalych piłkarzy. pozdro

2

tvp 1 lub 2. Dziekuje

0

Chciales napisac ze za Wengerem bo tak jak napisales to nie ma sensu ;) sory, ze sie czepiam ale musialem.

1

Kurde ja tu czegos nie rozumiem. W skladzie jest przynajmniej 3 PO tj. Alves, Martin i Douglas. Alves wypada wiec wskakuje za niego nominalny lewy obr. Więc ja pytam po co ich trzymamy? Powiedzcie mi prosze bo nie ogarniam

0

Ole i jeeeeeeest

0

To lubie. Dales do pieca z tym kadetem

4

100% racji. No moze poza Iniesta. Aczkolwirk on powinirn teraz grac role Xaviego a po nim palecxke powinien przejnowac Rafa moim zdaniem. Busi od dawna pod forma a Szefuncio wciaga go nosem na dm-ie. Geri musi dostac kopa w postaci dlugiej lawki a w jego miejsce Bartra gdyz gorzej od Pique nie zagra raczej. Pedro aut bo poza bieganiem nic wiecej nie robi. Moim zdaniem munir czy sandro daliby to samo a przy okazji zbieraliby doswiadczenie. To jest oczywiscie tylko moje zdanie.

2

Zgodze sie z destro. Iniesta prezentuje nizszy poziom niz kiefys. Prawda jest, ze to wciaz jeden z najlepszych pomocnikow na swiecie, ale nie daje nam tego co kiedys. Lecz tu rodzi sie pytanir a mianowicie kto mialby go zastapic? Przereklamowany Roberto czy ledwie postawiony na nogi Rafa? Niestety ale musze to powiedziec, ze patrzac na poczatek sezonu to brakuje nam w środku....Fabsa.

0

Mistrz. Padlem i nie moge wstac;)

0

Sory za offtop ale czy ktos z Was wybiera sir w grudniu na wypad do BNC? Macie jakies doswiadczenia z takich wyjazdow? Jade pierwszy raz i chcialbym wiedziec jak najwiecej jak to wyglada od srodka a niestety na forum penyi jest malo na ten temat. Prosze o kontakt jak cos. Pozdro

0

Dziekuje Ci bardzo za pswiecenie chwili czasu dla mnie. Pozdrawiam

0

A takie pytanko mam. Czy jakas zagraniczna stacja na platformie cyfrowego polsatu transmituje to? Kiedys redakcja wrzucila kilka razy liste stacji ktore transmitowaly mecze. Fajnie jakbyscie teraz tez cos podrzucili

3

Zostałeś Mistrzem w tym momencie:) Leżę i nie mogę wstać jak przeczytałem to

0

Dokladnie w przegladzie prasy jest to napisane pod okladka Mundo. " Zubi nie jest zwolennikiem transferu Luiza"

0

U nas w ktoryms newsie o tym tez pisza

0

No powiem Ci,że i owszem do szkoły chodzę al w weekendy gdyż jest to ostatni rok magisterki. A co do tej sytuacji to powiem tak. Ostatnimi czasy nasi ukochani gracze a w szczegolności Ney maja tendencję do wyolbrzymiania fauli przeciwników. Ja rozumiem, że są częściej faulowani niz inni, ale niektóre upadki i reakcje po nich doprowadzają mnie do tego iz mam ochote przełączyć na inny kanał by tego nie oglądać. Ja naprawdę kocham ten klub, ale nie slepo i irytują mnie niektore zachowania dlatego też piszę na ten temat

0

Tako troche offtop ale patrzac na ostatni upadek Neymara to wydaje sie być prawdziwe to co tu zamieszczam http://demotywatory.pl/4320041/Barcelona

0

juz. ale możesz także tuż przed meczem. Nieważne kiedy wpiszesz bo to trwa chwilke tylko ja tak ogladam już któryś z kolei mecz z heinekenem

0

Nam wystarczy remis 2:2 i wyżej więc przegrywać nie muszą:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?