marqino
Dołączył/a: maj 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Niech jeszcze Balde i Riquiego Puiga powoła :)
0
@Commandement zarejestrowany lek powiadasz:) Ciekawe dlaczego w aptece go kupić nie mogę?
0
Super sprawa:) Gratulacje!:) Mam nadzieję, że w Realu Madryt (którego jestem kibicem) też pojawi się coś podobnego:)
Szacunek:)
0
Jak Mourinho powiedziałby, że jego drużyna była wczoraj lepsza to zaraz ktoś by napisał, że to hipokryta, który żyje we własnym chorym świecie. A jak powiedział, że drużyna lepsza przegrała to dostaje mu się od innych, że jest kłamliwym oszustem , który wygrywa dzięki sędziom.... I jak tu Portugalczyka za coś pochwalić:)
Ciężkie życie z wami:)
0
Bardzo ale to bardzo słabiutki artykuł ociekający drobnomieszczaństwem i pobożnymi życzeniami oraz propagandą sukcesu :)
0
BAN
0
Polecam do obejrzenia:)
0
piter81
Co napisałem niezgodnego z prawdą? Może mi udowodnisz?
THEK@CM4G11
Zarejestrowałem się na stronie Barcelonki, żeby się z wami troszkę posprzeczać i żeby cały czas dodawać wam kwasu do waszej beczki miodu:)
Skoro kibice FCB są na naszej stronie to ja mogę być na waszej:)
Koniec dyskusji:)
Rejbo
Ja nie mam mózgu?... Typowa odpowiedź zapyziałego kibica Barcelonki... Zero kultury... Bez komentarza... Dziękuje.
Ps Ja pisałem o meczu z USA, a nie z Wenezuelą, wiec najpierw radzę zrobić kurs czytania ze zrozumieniem, bo rozumiem, że matura jeszcze przed Tobą i nie masz pojęcia o takich rzeczach. Ale chyba nie wiesz,że taki mecz się odbył, bo na waszej stronie, żadnej informacji o nim nie było. Pewnie dlatego, że żaden piłkarz FCB bramki nie strzelił i niczym szczególnym się nie zapisał, a La Roja i tak wygrała 4-0:)
Trzymaj się napinaczu:)
0
Ksanti18
Obecnie to Casillas jest najlepszym bramkarzem świata, a do tego kapitanem drużyny i jej największą osobowością:)
Niestety dla Valdesa ale nie ma on obecnie żadnych szans na wygryzienie Ikera z bramki:)
Casillas nie jest pupilkiem Del Bosque tylko jego prawą ręką w drużynie:)
A tak przy okazji to kapitanem reprezentacji jest Iker, a kto jest jego zastępcą?... Xabi Alonso! Widać Vicente woli powierzyć opaskę kapitańską piłkarzowi Realu, bo ma do nich większe zaufanie:)
Jak widać nie wszyscy tak cenią piłkarzy Barcelonki jak wy:)
Ale wam żal co nie?
A i jeszcze w meczu z USA La Roja świetnie sobie poradziła bez wielkiego udziału zawodników Guardioli, więc jak się okazuje reprezentacja Hiszpanii nie jest uzależniona od waszych piłkarzy:)
I całe szczęście:)
0
Blinkin
Z tym,że Casillas doskonale sprawdza się tym systemie, bo dobry bramkarz da sobie rade w każdym systemie:)
A skoro Iker daje sobie radę to nie ma najmniejszej potrzeby, żeby go zmieniać. A poza tym to jak wspomniałem jest kapitanem i liderem tej reprezentacji więc postępy Valdesa (które niewątpliwie zrobił) na gruncie reprezentacji nie mają większego znaczenia, bo Iker nie schodzi poniżej pewnego poziomu i na pewno nie obniży się tak, żeby oddać komukolwiek miejsce w kadrze.
W każdej innej reprezentacji VV mógłby być podstawowym bramkarzem, ale w Hiszpanii hierarchia jest ustalona na jeszcze przynajmniej 3-4 lata:)
0
adams10
Liżemy pięty?....
Standardowa odpowiedź zapyziałego kibica Barcelonki....:) To jest dopiero żenada czytać takie wpisy....
Troszkę pomyśl nad tym co chcesz napisać, potem zastanów się czy warto a na końcu napisz...
Nikomu pięt nie liżę i na pewno nigdy nie będę, a ten cały wasz klubik mam za nic jeśli o to Ci chodzi...
Drużyna jak każda inna. Teraz wygrywa ale za chwilę już jej się to skończy a futbol dalej będzie się kręcić....
0
A co do Valdesa to on nigdy w reprezentacji Hiszpanii nie zaistnieje...
Dadzą mu pograć w jakichś sparingach i tyle...
Jeśli chodzi o Trofeum Zamora to dostaje je bramkarz z najmniejsza liczba wpuszczonych bramek i jest to nagroda typowo statystyczna.
Bramkarz FCB z góry jest faworytem do wygrania bo skoro jego drużyna jest przy piłce przez 70% czasu to i nie ma kiedy nawpuszczać tych bramek...
A poza tym tak jak Cristiano ma pecha, że trafił na Messiego tak Valdes ma pecha bo trafił na Casillasa. Iker to nie tylko najlepszy bramkarz świata ale tez kapitan reprezentacji i jego największa osobowość.
Kiedy Iker grał w Lidze Mistrzów to Valdes marzył, żeby się do kadry Barcelony załapać. Doświadczeniem bije go na głowę i nikt nie może się temu sprzeciwić.
A jako, że Valdes jest tylko o jeden rok młodszy to można śmiało stwierdzić, że VV więcej meczów rozegra w kadrze Katalonii niż w La Roja:)
Możecie się kłócić:)
0
O matko jedyna!...
Powinniście mi dziękować:)
Dzięki mnie pod tym newsem jest 2 razy więcej komentarzy:)
hahahaha kibice Barcelonki:)
0
Ma rację powtórka z zeszłego sezonu nie będzie dobra dla futbolu:)
W przyszłym sezonie Barcelonki nie zobaczymy w finale LM, a w Primera taż będzie oglądać plecy odwiecznego rywala:)
Już wszyscy maja dosyć oglądania Messiego, Iniesty, Xaviego, Pedro i Alvesa....
Niech już się pojawi nowa siła w futbolu bo się zaczyna już wszystkim Barcelonka nudzić:)
Hala Madrid!:)
0
Jeśli Messi zdobędzie Copa America i Mistrzostwo Świata to wtedy pogadamy:)
Jak do tej pory jest klubową gwiazdą FCB i nic poza tym...
0
Oczywiście wszyscy trzej przyjdą do was, a Guardiola wyda 120 mln euro:) Akurat:)
Przecież Barcelonka stawia na wychowanków, a do tego trzeba zaciskać pasa, co nie?:)
Ech nie podniecajcie się tak bardzo bo jeśli już to przyjdzie tylko jeden a i to nie jest pewne...:)
0
Pisałem przedwczoraj, że transfer Kuna do FCB to ściema i wszyscy wtedy mi mówili, że jestem śmieszny i że Sergio idealnie pasuje do Barcelonki:)
No i okazało się, że miałem rację:)
Kun, witamy w Realu!:)
0
oj ten Wenger to co chwilę wam piłkarzy podbiera:)
0
Kun na pewno do was nie przejdzie:)
Kilka newsów wcześniej jest wiadomość, że nie mogą się z Villarrealem dogadać co do Rossiego bo nie chcą zapłacić 30 mln tylko 20, a tu nagle wyskakuje informacja, że chcą Aguero za którego trzeba zapłacić 45 mln...
Wyssana z palca plotka:)
A prezes Atletico pewnie i by chciał, żeby Kun grał w Barcelonie a nie w Realu, bo kibice by za to spalili Vicente Calderon:)
Sergio chce grać w Madrycie, bo w Barcelonie będzie grzał ławę, bo Guardiola nie ruszy swojego MVP:)
Bo niby kogo zamieni Villę? A może Pedro, który jest jego oczkiem w głowie?
Nie łudźcie się: jeśli Sergio zostanie w Hiszpanii to tylko w Realu, bo już podano informację, że kupił nowy dom w Madrycie:)
Nie spinajcie się tak, bo to dla was tylko ściema:)
0
vegasx640
Oczywiście, że potrafię docenić klasę Barcelony.
W swoim stylu gry są niewątpliwie najlepsi na świecie, ale to nie jest jedyny styl gry, który przynosi efektowne zwycięstwa.
Co to znaczy, że Mourinho stworzył z Realu defensywny zespół?
Moim zdaniem to kolejny mit stworzony przez media i większość (nie wszystkich) kibiców Barcelony.
Real grał defensywnie tylko w meczach z FCB i to z wiadomych względów ( Real nie jest na tyle zgrana drużyną żeby móc przeciw Barcelonie zagrać otwartą piłkę)
Tak może grać tylko Arsenal na własnym stadionie, bo Wenger pracuje tam już kupę czasu i wpoił drużynie pewne schematy.
Real do perfekcji opanowuje grę z kontry, bo ma do tego stworzonych zawodników, a Mou tylko wykorzystuje ich najlepsze cechy.
0
vegasx640
Nie, ja tylko chciałem, żeby było zabawniej:)
Nie śmieszy Cię to?:)
0
Co dla was za różnica kto będzie sędziował?
Przecież nie macie się co martwić, bo Platini każdemu rozjemcy nakazał ochranianie gwiazd Barcelony, żeby im jak najrzadziej piłkę odbierać, a o strzelaniu bramek to MU może zapomnieć... Każda sporna sytuacja będzie na wasza korzyść bez obaw...
Znam już ustawienie taktyczne, które Pep przygotował na to spotkanie 1-4-3-3-3+ 1 techniczny:)
Stawiam, że jako pierwszy z boiska wyleci właśnie Vidic ale to oczywiście będzie zależało od wyniku. Jeśli Barca szybko strzeli ze 2 gole to MU skończy w 11 ale jeśli do końca pierwszej połowy będzie 0-0 to pan sędzia usunie z boiska któregoś z piłkarzy Sir Alexa, bo skoro gra w drużynie Pepa to można na niego liczyć w trudnych momentach dla zespołu... Zobaczymy komu Guardiola wyśle powołanie na finał...
0
rafał20
Dlaczego nie korzystać z takiego sposobu na grę jeśli się sprawdza?
Kto wygrał ostatnio z Barceloną grając otwarta piłkę? Może Arsenal ale to się raczej nie liczy bo dwumecz jak zwykle zdecydowanie przegrali.
I sam fakt, że tak was wkurza ten system gry z FCB świadczy o tym, że Mourinho trafił na wasz słaby punkt.
0
Jakaż gościnność panuje na tej stronie:)
Zapomniałem że to strona "więcej niż klubu" więc mogłem się spodziewać, że będę obcował z wysoką kulturą osobistą...
Nie spinajcie się tak bo wam majtki popękają:)
Trochę luzu...
Macie takie parcie na jakąkolwiek krytykę pod waszym adresem, że aż przykro słuchać.
Ale ja tam się nie przejmuję waszym obrażaniem. Będę sobie tutaj pisał dopóki na stronie Realu też są kibice Barcelonki i robią niezły bajzel.
Nie wchodzę tutaj aby kogoś obrażać. Chcę tylko prostować pewne skrzywienia i pomagać wam w obiektywnym myśleniu, bo sami jak czytam się z tego nie wygrzebiecie:)
0
gurales
Jeśli ktoś tu kpi to tylko Mourinho z waszej nieomylnej drużyny:)
Nie chcę Ci przypominać ale ktoś chyba w tym sezonie w jednym finale już wam pokazał gdzie raki zimują:)
0
vegasx640
Ale Mourinho też z Barceloną wygrał i chyba obecnie najlepiej wie jak wyłączyć z gry Messiego, Iniestę i Xaviego:)
Jose ma na was sposób i dobrze o tym wiecie, a jeśli jeszcze coś podpowie Sir Alexowi to tym gorzej dla waszej kochanej Barcelonki:)
0
rafał20
wypowiedzi Mou są tak trafne i prawdziwe, że aż to niektórych wkurza:)
I Ciebie również:)
Nie ma wypowiedzi Jose z którą bym się nie zgodził a żadnym fanatykiem nie jestem...
Nazywasz Mou kłamcą... Jaka jego wypowiedź była kłamliwa?
Nie masz argumentów mądralo:)
Oczywiście poza argumentem, że Mourinho ciągle wam staję na drodze do zdobywania tytułów i nic sobie nie robi z waszej tiki taki:)
0
pit80
Oj chłopcze, chłopcze...
Sir Alex i Jose to są jedyni trenerzy na tak wysokim, którzy mówią prawdę prosto w oczy i dlatego są za to szykanowani.
Jakbyś pewnie nie wiedział to Ferguson już w tym sezonie ładnych parę meczy na trybunach spędził za "niestosowne" wypowiedzi.
A tak przy okazji to Sir Alex parę tygodni temu publicznie powiedział, że zwróci się do Mourinho o opinię na temat Barcelony i jak wykorzystać jej słabe strony:)
Rzeczywiście człowiek klasa:)
A Mou, najlepszy obecnie trener na świecie, zalazł wam za skórę i dlatego nie możecie go zdzierżyć, bo on jako jedyny w ostatnich latach potrafił Katalonię usadzić na tyłku:)
Hala Mourinho!:)
0
Bingoo
Ja nikomu niczego nie zazdroszczę:)
Jestem kibicem największego klubu na świecie i nie mam żadnych kompleksów wobec kogokolwiek:)
A wchodzę na waszą stronę bo już mnie denerwują wpisy kibiców Barcelony na stronie Realu, więc postanowiłem, że zobaczę jak to jest:)
A co do zaciskania zębów to wokół FCB narosło już tyle mitów i nieprawdziwych, że się wytrzymać nie da...
Wam to oczywiście nie przeszkadza ale jak słyszę co chwilę hasełka, że najlepiej to przeciwko FCB nie wychodzić w ogóle na boisko, a jak jeszcze ktoś z nimi walczy i zabiera piłkę to już zbrodnia...
0
Bingoo
Jeśli jest pojazd na Barcelonę to chyba sam musisz przyznać, że są ku temu powody:)
A tak w ogóle to pomału wszyscy mają dość Messiego i spółki więc nie ma się co dziwić:)
Jak to się mówi: co za dużo to i świnia nie zje:)