0

Kibice Barcelony są na stronie Realu i tam nieźle dają czadu to i kibice realu przychodzą tutaj, żeby troszkę równowagi wprowadzić:)

No i oczywiście jesteśmy tu po to aby prostować czasami wasze chore i zaślepione myślenie, że jeśli Barca przegrywa to już jest koniec świata:)

Otóż drodzy kibice waszej "świętej" i nieskazitelnej Barcelony w której nikt nie symuluje, w której najlepszy piłkarz nie kopie piłki w kibiców, w której nikt nie prowokuje i nikt nie skacze sędziemu do oczu pokazując mu kto ma dostać kartkę a kto nie, w której bramkarz stoi w bramce a nie biegnie przez całe boisko, żeby coś przekazać sędziemu:)

Wasza drużyna jest taka sama jak każda inna:)

Też można ją pokonać, też można jej strzelać bramki, tez można powstrzymać Messiego (oczywiście jeśli sędzia nie ma nic przeciwko) i też można po prostu grać jak równy z równym!!!

Po tych słowach przeżyliście szok, prawda?:)

Takie słowa na stronie FCB! Jak ja śmiałem?:) Burzę wasz światopogląd:)

Wybaczcie ale to dla waszego dobra:)

Żeby wam było lżej po sobotnim meczu:)

0

cules_since95

Radzę Ci sprawdzić swoje dane co do ilości minut które zagrali młodzi piłkarze, bo obawiam się, że możesz się ośmieszyć:)

A poza tym to nieźle wygląda ta statystyka:

Barcelona 8 debiutantów

Real 10 debiutantów :)

A i tak wszyscy mówią, że to FCB najlepiej promuje swoich młodych piłkarz.

Bardzo obiektywne:)

0

Sir Alex utrze wam nosa, oj utrze!:)

0

Barcelona92

Moje info co do ilości wychowanków jest prawdziwe, bo wziąłem je z waszej strony:)

Nie rozumiesz chyba co ja napisałem:) Nie widzicie po prostu, że Guardiola nie wprowadza wam nowych zawodników do pierwszego zespołu od 3 lat... Ostatni i jak dotąd jedyny to Sergio B.

Otóż jestem żywo zainteresowany sytuacja kadrową naszego wielkiego rywala:)

Musisz przyznać,że jak na pierwszy sezon pracy to Mourinho solidnie zalazł wam za skórę:) A co to będzie w kolejnym sezonie jego pracy...:)

Jestem spokojny o Real bo wreszcie jest stabilnie i skutecznie zarządzany:)

A co do wydatków to w czasie kiedy Real na transfery wydał 1 miliard euro, czyli od czasu pierwszych Galacticos to Barca wydała 700 milionów...I to jest fakt:)

Niby 300 mln różnicy a ja jakoś nie mogę oprzeć się wrażeniu, że ktoś tu próbuje z Barcelony zrobić jakiś ewenement na skalę światową:)

Niby opierają się o wychowanków ale ze 100 mln muszą w każdym letnim okienku wydać i jakoś nikomu to nie przeszkadza...

0

cules_since95

Uwaga obalam mit, że Barca stawia na wychowanków bardziej niż Real:)

Otóż w sezonie który się właśnie zakończył wasz cudowny Pep dał zagrać 8 zawodnikom, z Barcelony B.

A ten wstrętny Mourinho, który podobno ma gdzieś wychowanków pozwolił zagrać 10 (słownie: dziesięciu) piłkarzom drużyny Castilli (czyli rezerw Realu grających w 3 lidze) w meczach PD lub LM:)

To jest fakt:)

Wasz Pep wyciśnie wam zespół jak pomarańczę i odejdzie a wy zostaniecie z ręką w nocniku, bo jaki nowy wychowanek się wam pojawił w pierwszej drużynie od czasów Busquetsa, który by cokolwiek znaczył?

Thiago, który gra z ogórkami, a w meczach o stawkę nawet Guardiola nie mysli aby go wpuścić na boisko?

Nie bądzćie ślepi. U Pepa gra 14 zawodników a od 3 lat żadnego wychowanka do drużyny nie wprowadził...

0

Kula95cules

Jose Mourinho to najlepszy trener na właściwym miejscu:) A juz to, że go na siłę nie doceniasz jest na to najlepszym dowodem:)

Jeśli Barcelona nie wzmocni swojego składu jakimiś klasowymi piłkarzami to Real bez wątpienia ją w przyszłym sezonie przegoni:)

Królewscy mają najsilniejszą kadre na świecie i w przyszły sezonie doświadczycie tego na własnej skórze:)

Hala Madrid!:)

0

Kula95cules

Jestem kibicem Realu a na wasza stronę wszedłem, bo na naszej jest już tylu kibiców Barcy, że się wytrzymać nie da:)

Tak dla równowagi tu przyszedłem, żeby was troszkę "naprostować":)

0

Bardzo stronniczy news muszę stwierdzić.

Ani słowa o tym, że Real pokonał Barcę w finale Pucharu Króla...

No ale czego można oczekiwać... :)

Hala Madrid!:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?