marqino
Dołączył/a: maj 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kibice Barcelony są na stronie Realu i tam nieźle dają czadu to i kibice realu przychodzą tutaj, żeby troszkę równowagi wprowadzić:)
No i oczywiście jesteśmy tu po to aby prostować czasami wasze chore i zaślepione myślenie, że jeśli Barca przegrywa to już jest koniec świata:)
Otóż drodzy kibice waszej "świętej" i nieskazitelnej Barcelony w której nikt nie symuluje, w której najlepszy piłkarz nie kopie piłki w kibiców, w której nikt nie prowokuje i nikt nie skacze sędziemu do oczu pokazując mu kto ma dostać kartkę a kto nie, w której bramkarz stoi w bramce a nie biegnie przez całe boisko, żeby coś przekazać sędziemu:)
Wasza drużyna jest taka sama jak każda inna:)
Też można ją pokonać, też można jej strzelać bramki, tez można powstrzymać Messiego (oczywiście jeśli sędzia nie ma nic przeciwko) i też można po prostu grać jak równy z równym!!!
Po tych słowach przeżyliście szok, prawda?:)
Takie słowa na stronie FCB! Jak ja śmiałem?:) Burzę wasz światopogląd:)
Wybaczcie ale to dla waszego dobra:)
Żeby wam było lżej po sobotnim meczu:)
0
cules_since95
Radzę Ci sprawdzić swoje dane co do ilości minut które zagrali młodzi piłkarze, bo obawiam się, że możesz się ośmieszyć:)
A poza tym to nieźle wygląda ta statystyka:
Barcelona 8 debiutantów
Real 10 debiutantów :)
A i tak wszyscy mówią, że to FCB najlepiej promuje swoich młodych piłkarz.
Bardzo obiektywne:)
0
Sir Alex utrze wam nosa, oj utrze!:)
0
Barcelona92
Moje info co do ilości wychowanków jest prawdziwe, bo wziąłem je z waszej strony:)
Nie rozumiesz chyba co ja napisałem:) Nie widzicie po prostu, że Guardiola nie wprowadza wam nowych zawodników do pierwszego zespołu od 3 lat... Ostatni i jak dotąd jedyny to Sergio B.
Otóż jestem żywo zainteresowany sytuacja kadrową naszego wielkiego rywala:)
Musisz przyznać,że jak na pierwszy sezon pracy to Mourinho solidnie zalazł wam za skórę:) A co to będzie w kolejnym sezonie jego pracy...:)
Jestem spokojny o Real bo wreszcie jest stabilnie i skutecznie zarządzany:)
A co do wydatków to w czasie kiedy Real na transfery wydał 1 miliard euro, czyli od czasu pierwszych Galacticos to Barca wydała 700 milionów...I to jest fakt:)
Niby 300 mln różnicy a ja jakoś nie mogę oprzeć się wrażeniu, że ktoś tu próbuje z Barcelony zrobić jakiś ewenement na skalę światową:)
Niby opierają się o wychowanków ale ze 100 mln muszą w każdym letnim okienku wydać i jakoś nikomu to nie przeszkadza...
0
cules_since95
Uwaga obalam mit, że Barca stawia na wychowanków bardziej niż Real:)
Otóż w sezonie który się właśnie zakończył wasz cudowny Pep dał zagrać 8 zawodnikom, z Barcelony B.
A ten wstrętny Mourinho, który podobno ma gdzieś wychowanków pozwolił zagrać 10 (słownie: dziesięciu) piłkarzom drużyny Castilli (czyli rezerw Realu grających w 3 lidze) w meczach PD lub LM:)
To jest fakt:)
Wasz Pep wyciśnie wam zespół jak pomarańczę i odejdzie a wy zostaniecie z ręką w nocniku, bo jaki nowy wychowanek się wam pojawił w pierwszej drużynie od czasów Busquetsa, który by cokolwiek znaczył?
Thiago, który gra z ogórkami, a w meczach o stawkę nawet Guardiola nie mysli aby go wpuścić na boisko?
Nie bądzćie ślepi. U Pepa gra 14 zawodników a od 3 lat żadnego wychowanka do drużyny nie wprowadził...
0
Kula95cules
Jose Mourinho to najlepszy trener na właściwym miejscu:) A juz to, że go na siłę nie doceniasz jest na to najlepszym dowodem:)
Jeśli Barcelona nie wzmocni swojego składu jakimiś klasowymi piłkarzami to Real bez wątpienia ją w przyszłym sezonie przegoni:)
Królewscy mają najsilniejszą kadre na świecie i w przyszły sezonie doświadczycie tego na własnej skórze:)
Hala Madrid!:)
0
Kula95cules
Jestem kibicem Realu a na wasza stronę wszedłem, bo na naszej jest już tylu kibiców Barcy, że się wytrzymać nie da:)
Tak dla równowagi tu przyszedłem, żeby was troszkę "naprostować":)
0
Bardzo stronniczy news muszę stwierdzić.
Ani słowa o tym, że Real pokonał Barcę w finale Pucharu Króla...
No ale czego można oczekiwać... :)
Hala Madrid!:)