marteczka97323
Dołączył/a: grudzień 2011
Brenna
2 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ohhh.. Davidku życze abys miał bardzo dobry dzień dzisiaj :D trzymam kciuki za Ciebie :D
0
suuuuuper :DDD ale sie cieszę !!! :D
0
Jeeeejuuu.. koooooocham Ville.. dla mnie najlepszy
0
Mam dla was pytanie chodzi mi o te książke niestety pod tym artykułem dodawanie komentarzy zostało wyłaczone .. ;/ o co chodzi z tym kuponem co musimy wpisać alby uzyskać ten rabat ? wie ktoś ? gdy wpisuję hasło do fcbarca.com to wyskakuje mi że wprowadzony kupon jest nieprawidłowy albo został już użyty. Pomoże ktoś ???
0
dokładnie!! popieram barcanaj!!!
0
japierdoleeeeee.. tylko nie mój ulubiony Villaaaa :'(((((
0
Nie wiecie gdzie bilety można nabyć ?
0
Villa!!
0
Ohhh :p cuuuudowna wiadomość :D :D :D :D GRATULACJE dla Villi i jego małżonki i malutkiego :D :D na pewno będzie śliczniutki i mam nadzieje że strzelecki instynkt też będzie po tatusiu.. choć czytałam że jego żonka też grała więc :p
0
Nie tylko klub rozczarowany.. szczerze to nawet nie dopuszczałam myśli że ktoś z podstawowych graczy bedzie chciał opuścić szeregi Barcy.. no ale jeśli tego chce to jego decyzja.. życze powodzenia ;) będzie mi brakować jego dryblingu :D
0
Hart :D
0
Illa illa illa Villa Maravilla
0
Też miałam te kontuzje..
0
wiadomo już cos ??
0
jaki wynik ?
0
świetna nowina.. GRATULACJE :D
0
Dobrze że wypozyczony.. bo nabierze doświadczenia i wróci.. przyda sie na pewno !!!
0
Świetna wiadmoość :D ABI !!
0
Alexis ma słabszy okres ale to nie powód by go sprzedawac..
0
Niech do mnie przyjadą wysyp jest :D
0
oj Ibra ale masz beret zryty..
0
No ja sądze tak samo ! Villa jest gotowy do gry i bardzo pragnie pomagac drużynie w wygrywaniu meczy.. Powinien dostawać więcej minut lub wchodzic od pierwszych ...
0
hahahah .. watpie w to .. kase mogą mieć ale Messiego już nie.. peszek !
0
booooscy są :D
0
Piękny mecz.. :D :D A Villa.. jest niesamowity .. :D wiedziałam ze wróci jeszcze lepszy :D
0
jeeeej za kilkanaście lat może ich będziemy widzieć na murawie :D :D
0
uwielbiam go :D jest moim ulubiencem :D
0
macie jakiegoś linka do transmisji ???
0
No cóż jest smutno ale trzeba patrzeć w przyszłosć i skupić sie na la lidze i LM .. to był najmniej wazny puchar ale Barca źle zaczeła cały mecz a potem wszystko sie tylko ciagło i gromadziło aż do kartki Adriano.. w drugiej połowie bardziej trzeźwo grali były bramkowe okazje ale nie wykorzystalismy ich.. szkoda.. Byli lepsi widocznie..dla mnie i tak Barca jest najlepsza !!!
Visca el Barca
0
Fajnie że..! Najpierw podaliście info, że Villa nie zagra dzisiaj a teraz wraca.. ;/ ni mogłam obejrzeć meczu a tak chciałam zobaczyć jego debiut po kontuzji ;/ będzie do ściągnięcia ???