marteczka97323
Dołączył/a: grudzień 2011
Brenna
2 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jednak zagrał a ja nie mogłam go w akcji zobaczyć .. a tak bardzo chciałam jego debiut po kontuzji... : (
będzie mecz do ściagniecia ????
0
WSZYSTKIEGO NAAAAAJ ;*
0
Szkoda.. :(
0
Barca zagra w wyjazdówkach :D
0
wchodze na facebooka ii najnowszy news Villla leci na małe turnee :D :d
0
a co z Villą ?
0
jaaaasnaaaaa paaaałaaaa :(
0
Cooooooo David i Patricia spodziewaja sie dziecka...
Nadrabiał zaległosci z boiska w domu :p
0
ijeeeeeee!! Villllllaaaaa :D jak dobrze Cię widzieć ;*
0
NAreszcie wraca; D
Maravillaaaaa :D
0
no zajebioza :D :D :D :D
0
JEjuuuuuu, zajebista nowina :D :D :D będzie mały Messi albo mała Antonella :D
0
Kurde moim zdaniem to słaba kadra... Brakuje mi innych zawdoników Villi, Puyola
0
kurde nie umiem wyrazić tego jak mu dziękuje... A nie wiecie kiedy dotrze do Pepa ta ksiązka z podziękowaniami od fanów z Polski ??
0
Jeju chce już Ville na żywo zobaczyć bo umieram z tęsknoty... jeszcze by tak założył strój. ;p
0
Jeju a tak chciałam go zobaczyc na żywo w Gdańsku....
Ten sezon jest dla nas okropny...
0
świetna wiadomość :D już chcę oglądac bramieczki naszego snajpera :D
0
wysłane, ciekawe czy przetłumaczą nasze podziękowania w języku polskim. Bardzo bym prosiła o to. Teraz Pep będzie miał lektruke od polskich fanów. Boże mam podniete i nadzieje ze zaglądnie i przeczyta też moje podziekowania :D D
0
piszecie po polsku ? bo nie wiem jak mi tłumacz na kataloński przetłumczy :/
0
JA po prostu przed półfinałami dałabym sobie ręke uciąć bo wiedziałam że finał będzie Barca-Real a tu Bayern-Chelsea
0
Jeju myślicie że kiedyś wróci ?
0
Jej wielka szkoda. przyszłam ze szkoły patrze a t taka wiadomość. Beczałam jak dziecko i nadal mi jest strasznie smutno ze kończy sie taka historia. Tito pewnie podoła zawsze będzie mógł zgłosić sie do Mistera o obiektywną wypowiedź ! a Pep moze jeszcze kiedyś wróci...
0
Przyszłam ze szkoły patrze a tu taka smutna wiadomośc, beczałam jak dziecko... jeju szkoda nie zapomne go . Fajowo by było gdyby za sezon albo 2 powrócił nowy Pep głodny zwycięstw :D Mister najlepszy zawsze i wszędzie!!!
Vamos Barca :p
0
NO cóź jeśli Mistrz tak powiedział to widocznie będzie dobrze :D
Jeszcze raz : GRACIAS PEP GRACIAS !
0
Jeju przyszłam ze szkoły a tu taka wiadomośc a teraz becze jak dziecko. Pep wielki byłeś. Dziekujemy za wszystkie puchary. Jesteś WIELKI!
0
Jedziesz na finał ? zazdroszcze:D
0
podobają mi sie jego słowa o Realu !
0
Boże Pep jesteś po prostu niesamowity. Mam nadzieje, że decyzja będzie pozytywna i ze zostanie w Barcelonie. Umiemy się przyznać do porażki to jest największy atut. Teraz pewno bedą gorsze dni. ale sie podnieśiemy :D
0
Barca miażdżyła Chelsea. Rosell ma racje. " Cule musi być dumny z tego zespołu i pokazać, że nie tylko wie, jak wygrywać, ale także jak przyjąć porażkę"
0
Tak przyjechały bufony z angli i myślą że się rządzic będą w mieście ;p