0

Jednak zagrał a ja nie mogłam go w akcji zobaczyć .. a tak bardzo chciałam jego debiut po kontuzji... : (
będzie mecz do ściagniecia ????

0

WSZYSTKIEGO NAAAAAJ ;*

0

Szkoda.. :(

0

Barca zagra w wyjazdówkach :D

0

wchodze na facebooka ii najnowszy news Villla leci na małe turnee :D :d

0

a co z Villą ?

0

jaaaasnaaaaa paaaałaaaa :(

0

Cooooooo David i Patricia spodziewaja sie dziecka...
Nadrabiał zaległosci z boiska w domu :p

0

ijeeeeeee!! Villllllaaaaa :D jak dobrze Cię widzieć ;*

0

NAreszcie wraca; D
Maravillaaaaa :D

0

no zajebioza :D :D :D :D

0

JEjuuuuuu, zajebista nowina :D :D :D będzie mały Messi albo mała Antonella :D

0

Kurde moim zdaniem to słaba kadra... Brakuje mi innych zawdoników Villi, Puyola

0

kurde nie umiem wyrazić tego jak mu dziękuje... A nie wiecie kiedy dotrze do Pepa ta ksiązka z podziękowaniami od fanów z Polski ??

0

Jeju chce już Ville na żywo zobaczyć bo umieram z tęsknoty... jeszcze by tak założył strój. ;p

0

Jeju a tak chciałam go zobaczyc na żywo w Gdańsku....
Ten sezon jest dla nas okropny...

0

świetna wiadomość :D już chcę oglądac bramieczki naszego snajpera :D

0

wysłane, ciekawe czy przetłumaczą nasze podziękowania w języku polskim. Bardzo bym prosiła o to. Teraz Pep będzie miał lektruke od polskich fanów. Boże mam podniete i nadzieje ze zaglądnie i przeczyta też moje podziekowania :D D

0

piszecie po polsku ? bo nie wiem jak mi tłumacz na kataloński przetłumczy :/

0

JA po prostu przed półfinałami dałabym sobie ręke uciąć bo wiedziałam że finał będzie Barca-Real a tu Bayern-Chelsea

0

Jeju myślicie że kiedyś wróci ?

0

Jej wielka szkoda. przyszłam ze szkoły patrze a t taka wiadomość. Beczałam jak dziecko i nadal mi jest strasznie smutno ze kończy sie taka historia. Tito pewnie podoła zawsze będzie mógł zgłosić sie do Mistera o obiektywną wypowiedź ! a Pep moze jeszcze kiedyś wróci...

0

Przyszłam ze szkoły patrze a tu taka smutna wiadomośc, beczałam jak dziecko... jeju szkoda nie zapomne go . Fajowo by było gdyby za sezon albo 2 powrócił nowy Pep głodny zwycięstw :D Mister najlepszy zawsze i wszędzie!!!
Vamos Barca :p

0

NO cóź jeśli Mistrz tak powiedział to widocznie będzie dobrze :D
Jeszcze raz : GRACIAS PEP GRACIAS !

0

Jeju przyszłam ze szkoły a tu taka wiadomośc a teraz becze jak dziecko. Pep wielki byłeś. Dziekujemy za wszystkie puchary. Jesteś WIELKI!

0

Jedziesz na finał ? zazdroszcze:D

0

podobają mi sie jego słowa o Realu !

0

Boże Pep jesteś po prostu niesamowity. Mam nadzieje, że decyzja będzie pozytywna i ze zostanie w Barcelonie. Umiemy się przyznać do porażki to jest największy atut. Teraz pewno bedą gorsze dni. ale sie podnieśiemy :D

0

Barca miażdżyła Chelsea. Rosell ma racje. " Cule musi być dumny z tego zespołu i pokazać, że nie tylko wie, jak wygrywać, ale także jak przyjąć porażkę"

0

Tak przyjechały bufony z angli i myślą że się rządzic będą w mieście ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?