martiniloca
Dołączył/a: kwiecień 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Real nic nie był w stanie zrobić przy grze Barcy w 10, to dopiero śmiechu warte :D
0
Skąd oni biorą tych sędziów?
0
@fotohobby Barca dostała skrzydeł, ale ile można grać na takim speedzie, nie mówiąc, że strata gola przy takim wyniku tak czy siak powoduje nerwowość, znając Barcę było bardzo możliwe roztrwonienie jej, a czasu było full do końca meczu. Nie mówiąc o tym, że Real oczywiście był oszczędzany z kartkami...
1
@fotohobby strzeliłby wtedy Mbappe i mecz wyglądałby podobnie
1
@juarez popełnił błąd, ale przy wyniku 5:1 a nie np. 1:1
8
Wojtek przed kartka grał dobrze, ale ludzie tutaj chwalą Pene bo obronił Mbappe XD przewrotność ludzi jest zatrważająca
1
Szczęsny odetchnął z ulgą
0
Wygrana z Realem w 10, deklasacja
2
5:2 to jest świetny wynik, kto by obstawiał przed meczem, że tak będzie?
1
Alarm budzika dzwoni, a Flick włącza drzemkę.
0
gra bez powietrza
8
Chłopie, obudź się póki nie jest za późno ;/
2
Czy Flick nie może w końcu wystawić Szczęsnego? Nie rozumiem tego, po tylu stratach pkt, to już najwyższy czas!
0
W tej piance wygląda jak panna młoda.
3
XDDDDDDDDDDDDDDDD
4
@Aragorn33 U nas "prognozy nie były przesadnie alarmujące" :)
0
Walka o równe zarobki była trochę śmieszna, bo jednak nie generują takiego zainteresowania jak faceci. Jednak mają prawo rozwijać się w tej dyscyplinie.
3
Emocjonalna decyzja Laporty
3
Kiepsko to widzę...
0
Real realem, ale Ciekawe dlaczego Marciniak gwizdnął w tak decydującej akcji, można było puścić i potem stwierdzić spalony. Aż trudno uwierzyć w taką decyzję w takim momencie od takiego sztabu sędziowskiego.
0
Kogo to obchodzi teraz kto lepszy kto gorszy. Czas zamknąć przeszłość.
Bankructwo Barcy to najgorsze co mogło się stać po tym wszystkim.
Zatem mamy do czynienia z nieudacznictwem w kierownictwie tego klubu.
6
Nie rozumiem tylko, dlaczego Barcelona w mediach jest nazywana ciągle kompromitacją itd. Trudno, znowu nie wyszło, ale idziemy dalej i świat się na tym nie kończy. Takie drużyna jak psg nawalona forsą może sobie grać. Ale Barcelona ma w sobie to coś, co zawsze będzie mnie trzymać przy tym zespole. Visca el Barca!
2
2050 rok: Barcelona jest w fazie rozwoju.
0
Może czas wziąć przykład z Valverde. Przynajmniej Barca wygrywała XD
3
Polacy nie mają genów do gry w piłkę. Natomiast mają dobre geny na wyciąganie kasy ;)
0
@Tomek54321 nie produkuj się. Wstydem jest gra padaka nawet jakby z tym doszli do finału...
0
Barcelona takie piękne miasto a już opuszczać chce ;)
0
Biedni tłumią w sobie złość. To teraz rozumiem, że tacy nieporadni są przez ostatnie lata, bo problemy z emocjami doszły...
3
Madryt nie wygrywa, wina sędziów.
4
Zrobili burzę o jakiś buziak, może już powinnyśmy być jak twarde sztuczne roboty? Czy ktoś ją namówił żeby zacząć tę gadkę? Zwykła radość przebudziła się w taki syf. Jeżeli facet rzeczywiście wcześniej molestował czy coś to dlaczego dowalili się do niego dopiero teraz biorąc pod lupkę całus? Gwałt w biały dzień normalnie.