1

Wszyscy wiedzą, że Barca kasy potrzebuje więc zaniżają jak mogą, by klub się połaszczył ;)

2

Holandia zachowywała się bardzo niesportowo. Dobrze, że Argentynie się udało :)

1

Ten mundial to jedna wielka kpina, nie mają szacunku dla kibiców dając takie karne......

0

Barcelona już się zmęczyła po pierwszym meczu z Bayernem.

0

@Kamiloza91 Przeczytałem Twój komentarz i ktoś akurat kichnął tak siarczyście mi zza okna więc prawda :):):)

6

Przynajmniej Barca odnotuje wzmożoną sprzedaż koszulek w Polsce :)

3

Wszystkim dobrze w Barcelonie, tylko nie pokazują tego na boisku. Po wszystkich tych blamażach trochę szacunku dla kibiców, a nie ciągle to piłkarze są jakimś guru i się obrażają, bo zarząd nie chce piłkarza. Zarząd musi patrzeć na swoje interesy, a nie mieć serca dobrej cioci, która wszystkich do siebie przytuli, bo "mes que un club". Trzeba zrozumieć, że każdy by chciał w Barcelonie grać, ja też, no i co z tego. Nie pójdę grać, bo nie umiem kopać na tym poziomie i elo. Już nie mówiąc o tym, że Barca szalejąc z tymi zakupami, mając status zadłużonego klubu, sama nie potrafi wyciągnąć grubej kasy z żadnego swojego piłkarza, pokazuje jakich my mamy tych "pracowników na trawie".




0

Broń już złożona.

3

Co jak co , dał szansę młodzikom

4

@Ferrantorres91 Babel ;)

1

Po obejrzeniu Waszej gali mogę stwierdzić, że najlepiej zaprezentował się Pan Janiama.

2

zdjęcie wystraszonej panienki z piłką XD

5

Joanie, na razie jesteś jednym wielkim rozczarowaniem. Chyba najwyraźniej nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki.

2

Barca nie radzi sobie z LL, więc nie poradzi sobie w LE.

1

ważne, że włosy postawione reszta zagra się sama.

0

piłkarze Barcy nie mają nawet siły podać xd

4

tu już nie chodzi o to, aby Barca wygrała...ale żeby zaczęła coś grać

1

wszyscy zwalają winę na poprzedni zarząd, a tak naprawdę to piłkarzom się poprzewracało w d i nie chce się grać. przeciez to są takie cienkie bolki, że aż szok

2

A jednak Koeman miał rację ... zobaczcie jakich mamy piłkarzy ... co się stało z tym klubem ...

1

co roku to samo

5

Porażka z tym Depayem... Może człowiekowi coś nie wyjść, ale w takiej ilości jest to po prostu niedopuszczalne. Gość w tym klubie nic nie osiągnie.

0

Barcelona gra od lat ciągle tak samo tylko dziś brakuje ataku MSN

1

czyli Barcelonie do szczęścia brakuje drugiego Messiego

1

a to dopiero teraz wprowadzają dyscyplinę, a co robili wcześniej?

0

ciekawie się zapowiada

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?