martiniloca
Dołączył/a: kwiecień 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wszyscy wiedzą, że Barca kasy potrzebuje więc zaniżają jak mogą, by klub się połaszczył ;)
2
Holandia zachowywała się bardzo niesportowo. Dobrze, że Argentynie się udało :)
1
Ten mundial to jedna wielka kpina, nie mają szacunku dla kibiców dając takie karne......
0
Barcelona już się zmęczyła po pierwszym meczu z Bayernem.
0
@Kamiloza91 Przeczytałem Twój komentarz i ktoś akurat kichnął tak siarczyście mi zza okna więc prawda :):):)
6
Przynajmniej Barca odnotuje wzmożoną sprzedaż koszulek w Polsce :)
3
Wszystkim dobrze w Barcelonie, tylko nie pokazują tego na boisku. Po wszystkich tych blamażach trochę szacunku dla kibiców, a nie ciągle to piłkarze są jakimś guru i się obrażają, bo zarząd nie chce piłkarza. Zarząd musi patrzeć na swoje interesy, a nie mieć serca dobrej cioci, która wszystkich do siebie przytuli, bo "mes que un club". Trzeba zrozumieć, że każdy by chciał w Barcelonie grać, ja też, no i co z tego. Nie pójdę grać, bo nie umiem kopać na tym poziomie i elo. Już nie mówiąc o tym, że Barca szalejąc z tymi zakupami, mając status zadłużonego klubu, sama nie potrafi wyciągnąć grubej kasy z żadnego swojego piłkarza, pokazuje jakich my mamy tych "pracowników na trawie".
0
Broń już złożona.
3
Co jak co , dał szansę młodzikom
4
@Ferrantorres91 Babel ;)
1
Po obejrzeniu Waszej gali mogę stwierdzić, że najlepiej zaprezentował się Pan Janiama.
2
zdjęcie wystraszonej panienki z piłką XD
5
Joanie, na razie jesteś jednym wielkim rozczarowaniem. Chyba najwyraźniej nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki.
2
Barca nie radzi sobie z LL, więc nie poradzi sobie w LE.
1
ważne, że włosy postawione reszta zagra się sama.
0
piłkarze Barcy nie mają nawet siły podać xd
4
tu już nie chodzi o to, aby Barca wygrała...ale żeby zaczęła coś grać
1
wszyscy zwalają winę na poprzedni zarząd, a tak naprawdę to piłkarzom się poprzewracało w d i nie chce się grać. przeciez to są takie cienkie bolki, że aż szok
2
A jednak Koeman miał rację ... zobaczcie jakich mamy piłkarzy ... co się stało z tym klubem ...
1
co roku to samo
5
Porażka z tym Depayem... Może człowiekowi coś nie wyjść, ale w takiej ilości jest to po prostu niedopuszczalne. Gość w tym klubie nic nie osiągnie.
0
Barcelona gra od lat ciągle tak samo tylko dziś brakuje ataku MSN
1
czyli Barcelonie do szczęścia brakuje drugiego Messiego
1
a to dopiero teraz wprowadzają dyscyplinę, a co robili wcześniej?
0
ciekawie się zapowiada
0
Komentarz usunięty przez użytkownika