masa11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pytanie co oprócz szybkości ma Dembele?
Przebłyski
1
Problemy z przyjęciem problemy z podaniem. Żałosna gra
1
Barcelona ma olbrzymi problem z prawym obrońcą. Są tylko przebłyski na tej stronie
0
Grają jeszcze gorszej niż z Cadiz. Mega Mega obniżyli loty
2
No wiedziałem że strzeli w trybuny. Nic nowego
0
Jak Rayo odda celny strzał i to będzie gol to wyłączam
0
No i jednego Dembele przejść nie może
1
Dembele to potrafi strzał rugby
0
Non stop popełniają proste błędy no ile można
0
Gdzie oni mają głowy popełniając tak szkolne błędy. Jakie to irytujące
0
Dalej problem z mentalnością. Barcelona u siebie tym bardziej od pierwszej minuty powinien stosować wysoki pressing
0
Mecz z Cadiz to nie jest porażka na Camp Nou?
23
Dest dał więcej spokoju na prawej obronie niż Alves który niesamowicie tracił piłki narażając na groźne sytuacje. Co do Alby to ma więcej przeciętnych męczy niż dobrych w obronie. Nienawidzę jego braku walki o zablokowanie dośrodkowania.
4
To jest chore! Ile razy jak Barcelona przegrywa jedną bramką czy remisuje i rywale udają kontuzję to max 4min. jest doliczane a gdy Barcelona skromnie prowadzi to zaraz takie jaja i tyle minut.
0
@Kgorecki2500 to samo można powiedzieć o każdym innym przedmiocie, chociażby o matematyce, że przy tak prostej, mnóstwo osób ma problem by ją zdać.
3
@Marcelinho99 Aha czyli Xaviego trzeba wywalić bo odpadł w LE i przegrał z Cadiz u siebie? Człowieku pod wodzą niego Barcelona wywindowała w górę że mało kto wierzył w taki stan rzeczy. To nie oznacza że Xavi z tymi zawodnikami będzie wiecznie wygrywał. Ważne że mecze z silnymi zespołami da się w końcu oglądać a wpadki z teoretycznie słabszymi i tak się będą zdarzać.
Przestań żyć erą Pepa czy Enrique albo wyłącz grę. Jeszcze długo Barcelonie zajmie dojście do trofeów z powodu braku pieniędzy
4
@jedrek7000 a kto powiedział że ogarnął? Nie wiem w jakim świecie Ty żyjesz uważając że tak łatwo można pozbyć się zawodników sprowadzonych za grube miliony z mega wysokimi kontraktami.
0
@sokot podaj konkretny powód
1
Można krytykować Lengleta Erica czy Ter Stegena lecz cała drużyna zagrała nijak.
Totalna głupotą jest wyzywanie piłkarzy od najgorszych
1
Ci sami piłkarze jeszcze miesiąc temu czwarowali swoją grą. Dziś jest jak za Koemana
0
Takimi meczami przegrywa się sezon. Niech ktoś racjonalnie wytłumaczy skąd ten totalny spadek formy?
0
A co odwalił on odwalił? Bo nie widziałem
4
Szkoda że Dembele raz na jakiś czas potrafi wykończyć akcję. Większość to strzał daleko od bramki albo w bramkarza. Co do gry Barcelony widać zjazd po meczach reprezentacji
0
Tykającą bomba Lenglet powraca. Jeszcze trochę go niestety będzie trzeba w Barcelonie oglądać
0
Masakra jakie te Juve jest słabe
3
Jak to wszystko szybko się zmienia. Dzieciaki z La Rambla nagle nie widzą Traore że jego być tu nie powinno jak jeszcze parę tygodni temu widzieli go wyżej niż Dembele :D Zaraz znowu zacznie się akcja sprzedaż zawodników i powrót Valverde :D
0
A w najbliższej kolejce ligi niemieckiej Eintracht przegra
0
Uwierzyli że są wielcy. Kiedy oni w pucharach będą mieli taki mental jak Real?
0
Chyba wykrakałem mówiąc oby to nie prysło jak u Koemana gdzie rozbili Sociedad a po przerwie reprezentacyjnej się rozsypało
0
@Janiama tylko nie mów że zrozumiałeś to dopiero teraz