masa11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kompletny brak pomysłu po stracie drugiej bramki
0
Pique następny idiota. Kto znowu będzie grał w obronie w następnym meczu
1
Busquets podsumował swój mecz
0
Ani gra po stracie ani wychodzenie na pozycje. Tak mieli grać a jest wielkie g... w tym meczu
0
Garcia zaje... występ
0
Ferran z Pedri wypad na ławkę
1
Ferran 12 zawodnik Espanyolu
1
Naprawdę Barcelona na własne życzenie to przegra. Mieć tyle okazji a Espanyol przez deb.. błędy piłkarzy Barcy strzela jak chce
1
Pedri weź się w końcu obudź
1
To jest serio wku... tyle okazji i nic a Ci jedna akcja po wielbłądzie Garcia i gol
0
Pedri też jest do zmiany
0
Aż się teraz boję że z gówna stracimy bramkę. Co za kolejny pech
0
W końcu wygrany ten bilard!
4
Jak na razie Barcelonie lepiej wychodzi transfer za darmo a nie za grube siano
2
Środek pola u nas słaby. Mimo gola słabo gra Pedri
0
No i się zaczynają kontuzje
2
Nie jest źle ale n-ty raz nie potrafią się skoncentrować na cały mecz. Już było ostrzeżenie kiedy krycie odpuścił De Jong i Pedri a po chwili zła próba podania górą Ter Stegena i bierność w obronie. Na razie nie oceniam Ferrana ale nie chce by Barcelona kolejny raz wrzucała ogromną kasę w kosmos.
8
Sami sobie problemy robią no ile można marnować
0
Pedri obudź się
1
I kolejna zmarnowana sytuacja
1
I bierność w obronie. Nikt kur.. nie podszedł
4
Czemu na siłe w sam środek ehh
2
Nie ma wymienności pozycji i granie z pierwszej
1
Niech Gavi się opanuje bo zaraz z g... kartkę dostanie
3
W sumie niech Real zleje PSG by pokazali stare dziadki ze środka pola że można pokonać pedrodolary
0
Jak oceniacie serial All Of Us Are Dead? Dla mnie taki głupkowaty ale wciągający
1
Neymar kiedyś jeszcze zagra w PSG? Chyba jest lepszy od Dembele w l4
7
Simeone chyba był na innym meczu mówiąc że w żadnym momencie Barcelona nie była lepsza.
5
Messiego superowo było oglądać ale wolę jak Barcelona zależna jest od całego zespołu a nie jednej wyjątkowej indywidualności.
1
@Kgorecki2500 ciemnota to kupi