0

Kompletny brak pomysłu po stracie drugiej bramki

0

Pique następny idiota. Kto znowu będzie grał w obronie w następnym meczu

1

Busquets podsumował swój mecz

0

Ani gra po stracie ani wychodzenie na pozycje. Tak mieli grać a jest wielkie g... w tym meczu

0

Garcia zaje... występ

0

Ferran z Pedri wypad na ławkę

1

Ferran 12 zawodnik Espanyolu

1

Naprawdę Barcelona na własne życzenie to przegra. Mieć tyle okazji a Espanyol przez deb.. błędy piłkarzy Barcy strzela jak chce

1

Pedri weź się w końcu obudź

1

To jest serio wku... tyle okazji i nic a Ci jedna akcja po wielbłądzie Garcia i gol

0

Pedri też jest do zmiany

0

Aż się teraz boję że z gówna stracimy bramkę. Co za kolejny pech

0

W końcu wygrany ten bilard!

4

Jak na razie Barcelonie lepiej wychodzi transfer za darmo a nie za grube siano

2

Środek pola u nas słaby. Mimo gola słabo gra Pedri

0

No i się zaczynają kontuzje

2

Nie jest źle ale n-ty raz nie potrafią się skoncentrować na cały mecz. Już było ostrzeżenie kiedy krycie odpuścił De Jong i Pedri a po chwili zła próba podania górą Ter Stegena i bierność w obronie. Na razie nie oceniam Ferrana ale nie chce by Barcelona kolejny raz wrzucała ogromną kasę w kosmos.

8

Sami sobie problemy robią no ile można marnować

0

Pedri obudź się

1

I kolejna zmarnowana sytuacja

1

I bierność w obronie. Nikt kur.. nie podszedł

4

Czemu na siłe w sam środek ehh

2

Nie ma wymienności pozycji i granie z pierwszej

1

Niech Gavi się opanuje bo zaraz z g... kartkę dostanie

3

W sumie niech Real zleje PSG by pokazali stare dziadki ze środka pola że można pokonać pedrodolary

0

Jak oceniacie serial All Of Us Are Dead? Dla mnie taki głupkowaty ale wciągający

1

Neymar kiedyś jeszcze zagra w PSG? Chyba jest lepszy od Dembele w l4

7

Simeone chyba był na innym meczu mówiąc że w żadnym momencie Barcelona nie była lepsza.

5

Messiego superowo było oglądać ale wolę jak Barcelona zależna jest od całego zespołu a nie jednej wyjątkowej indywidualności.

1

@Kgorecki2500 ciemnota to kupi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?