masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MarioVeB! Chyba dla kibica Realu
0
Jprd tyle w tym temacie można powiedzieć...
0
@sokot 80 mln i powodzenia możemy życzyć.
0
@zibiku Podobno dwa by opłacił.
1
Lapcio kompromituje się, jak można takiemu zawodnikowi przedłużać kontrakt. Gość zarabia jak gwiazda a poziomem pasuje do Levante albo innego Cadizu. Powinni podziękować za bramkę z PSG, za rajd z Realem i papa.
0
@MrCental może i racja, tylko Komar więcej nie grał już grał. A jak grał niby robił wiatr tyło, coś kiepsko celował.
0
Każdy by wolał iść na emeryturę do słonecznej Barcelony jeśli by miał taką możliwość.
0
@Lucassito Może de Jona i Ferrana?
0
@Jon_Snow Bo Perez nie jest debilem jak Bartek i potrafi sprzedawać odpady.
0
@MatiSh Gavi nie podpisał jeszcze kontraktu...
0
@emjot Alves ma chyba najniższą tygodniówkę w lidze więc nie narzekaj na niego.
3
W końcu Luuk gra głową lepiej od Neymara hehe
1
@Sttrikerr Barcelona to teraz słabiutka, nie wiedzieć czemu nasi młodzi lepiej grają w reprezentacji.
0
@LatajacyHolender serio wierzyłeś, że on był w top 3 pomocników ligi włoskiej?
2
Można go lubić albo i nie ale z racjonalnego punktu widzenia trzeba chłopaka sprzedać. Jeśli ktoś za 80+ to trzeba oddać z pocałowaniem ręki. Niestety wydaliśmy na niego sporo siana, zarabia krocie a jego dobre mecze to można policzyć na palcach jednej ręki.
0
@MamerTponad100 chyba później odejdzie za free
1
@Bogan Chyba wymianie, Dest jest młody i się przy Xavim rozkręci tylko musi nabrać zdrowia.
0
@MrCental Chelsea czasem nie jest sprzedana?
0
@cules100pro Ja bardziej żałowałem odejście Thiago.
1
Niemożliwe..........
0
Jak dla nich to mamy cenę promocyjną plus 50%
0
@Yoshi94 ale bezgłowy jeździec silny przecież był, wielu ludzi pokonał. xD
0
Jeszcze niech mu dadzą premie za podpis hehe
0
@Dojt Sam sobie zaprzeczasz. Nie ma prawego topowego obrońcy teraz na rynku więc kogo chcesz na PO?
0
@Pstryk Ta wszystkich sprzedadzą oprócz S. Roberto hehe
0
A może by tak S. Roberto sprzedali xD
0
Miejmy nadzieję, że to wymyśl pismaków bo jeśli o sile naszej prawej flanki ma decydować emeryt i wiecznie kontuzjowany mierny pomocnik, to już wiadomo którą stroną będą nas atakować w następnym sezonie.
0
@tbas Niby tak tylko to jest Barca prawie bankrutem i lepiej żeby przyspawany rezerwowy do karki nie zarabiał majątku.
5
@tbas można się śmiać z niego ale wolę jego niż Roberto,przynajmniej tyle kasy nie zarabia.
7
W końcu Komar się obudził i przynajmniej daje asysty, na bramki przyjdzie czas. Teraz pasuje żeby podpisał kontrakt i jedziemy w nowym sezonie po majstra.