masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@noface a kto go kupi za podobny hajs co my?
3
Może Torresa im zaproponujmy w zamian?
0
@Pstryk Fati może się połamać a Torres to w bramkę nie umie trafić więc średnia z niego 9.
6
No nie ogarniam po jakiego oddają Depaya za darmo. Aubameyanga sprzedadzą to przecież Holender może zostać.
2
@Mroziu Bo wystawił Torresa w wyjściowej 11 xD
0
@Joopiter Naczytał się pewnie fachowców z La Rambli xD
5
@Arkadio90 tylko wtedy grał z nim drugi def a my gramy jednym defensywnym pomocnikiem.
6
Ta nie możemy Kounde zarejestrować ale co tam, jeszcze kogoś dokupmy xD
0
@AalanYoung to był chyba sarkazm.
0
@kinioo Co racja to racja boki obrony nie jeden mecz nam zawaliły.
0
@Scross Co najmniej na dwa, lepszą łatą by był niż Roberto.
28
@Coutinho007 Digne akurat był ok. Nawet jak odszedł z Barcy to był chyba najlepszym lewym obrońcą w lidze.
1
Za bardzo uwierzyliśmy w zajebistść Alby, a jak chłop zdziadział to obudziliśmy się w ręce w nocniku.
0
@ikar34 a to podobnie jak Barca odkąd Bartek zaczął rządzić.
0
@J4no Niby Lyon tylko pewnie będziemy dopłacać do pensji, a Braithwaite chce teraz odejść tylko żeby mu wypłacić kasę do końca kontraktu.
2
@J4no jak sprzedać? Przecież ich nikt za darmo nie chce
2
@panczo teraz mamy takiego Valdesa tylko wersję odwrotną, Valdes na początku grał piach a później się wyrobił a Mark ma początku bronił git a teraz zdziadzisł masakryczne.
1
@KluivertFCB Każdy zawodnik kocha klub proporcjonalnie do ilości zer w kontrakcie.
3
Jeśli naprawdę młody będzie grał przynajmniej połowę dostępnych minut to elegancko.
4
@kinioo Właśnie chyba FDJ za bardzo się spodobała słoneczna Katalonia i jakoś nie kusi go życie w mglistej Anglii.
1
@ginidal sprzedawanie praw telewizyjnych i wizerunkowych to nie kredyt tylko inaczej nazwany? Teraz wziął Lapcio hajs ale w przyszłości będzie się dzielił z inwestorami.
0
@Firestone a i tak nic mu nie udowodnią, patrz Rosell albo Perez.
0
@mm_ wszystkich won! Jak to mówi Cejrowski.
0
@mleczkoo Perezowi też nie udieidnili, że handel działkami z miastem to nie przestępstwo.
0
Hehe jaja jak berty, co się dzieje z tym klubem to nie mam pytań. Lapcio kupuje zawodników na kredyt tylko nie może ich zgłosić do ligi, Bartek przed dymisją rozdaje podwyżki na lewo i prawo a teraz jeszcze Lapcio będzie ciągał Bartka i FDJ po sądach.
0
@kejdzi No i cyk FDJ wraz z Bartkiem trafiają za kraty za machloje hehe
2
@kinioo Rychu prędzej zabrałby Pikeja bo z kim będzie po klubach chodził?
0
Jeszcze odpali zobaczycie hehe
0
@Szkeri95 źle napisałem chodziło mi o tą sprawę https://www.realmadryt.pl/news/62216-el-pais-real-korzystal-z-nielegalnej-pomocy-panstwowej" target="_blank" rel="nofollow">https://www.realmadryt.pl/news/62216-el-pais-real-korzystal-z-nielegalnej-pomocy-panstwowej tylko nic nie udowodniono Realowi więc niby to było legalnie zrobione, ale jednak podejrzenia zostają.
1
@ShawnC a cherb klubu kto zmienił na arabski rynek, czasem nie był to Perez? A wałek z gruntami sprzedanymi i odkupionymi za bezcen?