0

@partymaker i Filmowcem, na nim to dopiero straciliśmy.

0

@waletpl to tak jak w szacho - boksie hehe. Albo w piłce pijackiej hehe xD

2

@Destroyer_of_Worlds raczej za drobne nie sędziują.

5

Największą pomyłką był jego transfer do nas.

0

@kinioo ten to nie tylko pierwszy skład dla niego to za wysokie progi. Lecz z drugiej strony patrzeć to ten pan ze zdjęcia powinien zacząć grać narazie właśnie z takimi przeciwnikami po takiej kontuzji a Kunde powinien się z nim zgrywać na środku obrony.

1

@Chudini123 Raczej za wysokie progi, gość jest niski, wolny i nie za silny. Na plus wyprowadzanie piłki i ustawianie się. Raczej kariery na stoperze u nas nie zrobi bo mamy lepszych zawodników na tą pozycję.

0

@Firestone Sprzedać można tylko komu i za ile?

0

Ciekawe czy trener przekona się do niego i czy zagości w pierwszej jedynastce na stałe xD

4

Powinien Xavi go wpuszczać gorzej niż nasi skrzydłowi nie da się zagrać więc dużo nie ryzykuje. xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Chłop zapomniał jak się strzela karne, w Monachium to strzelał z zamkniętymi oczami.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@suszini Kolska to tak jak z Barceloną, musi być trener powiązany z klubem / być Polakiem. Nie liczą się umiejętności trenerskie tylko życiorys.

0

To teraz tylko wpierd... od Francji i wakacje.

2

Messiemu też chciał przedłużyć kontrakt i chciał również zatrudnić Pepa xD

0

Jakby gość był z Brazylii to pewnie wartość by była o jedno zero większą hehe.

0

@Kamil689 nawet podobny i podobna pozycja na boisku.

2

@xavi890 Taki nowy Lenglet fajny taki nieprzewidywalny

7

@noface tylko 6stka Osasuny też powinna wylecieć, ale sędziemu się chyba długopis wypisał

2

6 Osasuny powinna dostać chyba drugą żółtą jeśli Lewy dostał za coś podobnego pierwszą kartkę m

2

@Romario87 pół na pół, tylko zawodnik tej klasy jak ma już kartkę to powinien myśleć a nie zachować się jak junior.

0

@JUNIORcom no zapomniałem o tym, ale my chyba gramy bez trenera Xavi jest jak Maradona chyba ciągnie losy kto ma grać i motywuje a taktyka jest nieważna hehe

1

Co jest najgorsze w tym meczu według was?
1 uznana bramka
2 czerwo Roberta
3 gra Bussiego?

2

@Romario87 bramki raczej nie powinno być ale druga żółta Robercika zasłużona.

0

@Ramek więc może wypożyczymy go hehe

0

@Frozen Tego możemy być pewni hehe

0

@adambijax i nawet nie nadrabia szybkością...

0

@QuentinTarantino od Bellerina gorszy nie będzie hehe

0

Priorytetem powinna być prawa obrona bo mamy tam wirtuozów godnych występów w polskiej lidze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?