masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@partymaker i Filmowcem, na nim to dopiero straciliśmy.
0
@waletpl to tak jak w szacho - boksie hehe. Albo w piłce pijackiej hehe xD
2
@Destroyer_of_Worlds raczej za drobne nie sędziują.
5
Największą pomyłką był jego transfer do nas.
0
@kinioo ten to nie tylko pierwszy skład dla niego to za wysokie progi. Lecz z drugiej strony patrzeć to ten pan ze zdjęcia powinien zacząć grać narazie właśnie z takimi przeciwnikami po takiej kontuzji a Kunde powinien się z nim zgrywać na środku obrony.
1
@Chudini123 Raczej za wysokie progi, gość jest niski, wolny i nie za silny. Na plus wyprowadzanie piłki i ustawianie się. Raczej kariery na stoperze u nas nie zrobi bo mamy lepszych zawodników na tą pozycję.
0
@Firestone Sprzedać można tylko komu i za ile?
0
Ciekawe czy trener przekona się do niego i czy zagości w pierwszej jedynastce na stałe xD
4
Powinien Xavi go wpuszczać gorzej niż nasi skrzydłowi nie da się zagrać więc dużo nie ryzykuje. xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Chłop zapomniał jak się strzela karne, w Monachium to strzelał z zamkniętymi oczami.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@suszini Kolska to tak jak z Barceloną, musi być trener powiązany z klubem / być Polakiem. Nie liczą się umiejętności trenerskie tylko życiorys.
0
To teraz tylko wpierd... od Francji i wakacje.
2
Messiemu też chciał przedłużyć kontrakt i chciał również zatrudnić Pepa xD
0
Jakby gość był z Brazylii to pewnie wartość by była o jedno zero większą hehe.
0
@Kamil689 nawet podobny i podobna pozycja na boisku.
2
@xavi890 Taki nowy Lenglet fajny taki nieprzewidywalny
7
@noface tylko 6stka Osasuny też powinna wylecieć, ale sędziemu się chyba długopis wypisał
2
6 Osasuny powinna dostać chyba drugą żółtą jeśli Lewy dostał za coś podobnego pierwszą kartkę m
2
@Romario87 pół na pół, tylko zawodnik tej klasy jak ma już kartkę to powinien myśleć a nie zachować się jak junior.
0
@JUNIORcom no zapomniałem o tym, ale my chyba gramy bez trenera Xavi jest jak Maradona chyba ciągnie losy kto ma grać i motywuje a taktyka jest nieważna hehe
1
Co jest najgorsze w tym meczu według was?
1 uznana bramka
2 czerwo Roberta
3 gra Bussiego?
2
@Romario87 bramki raczej nie powinno być ale druga żółta Robercika zasłużona.
0
@Ramek więc może wypożyczymy go hehe
0
@Frozen Tego możemy być pewni hehe
0
@adambijax i nawet nie nadrabia szybkością...
0
@QuentinTarantino od Bellerina gorszy nie będzie hehe
0
Priorytetem powinna być prawa obrona bo mamy tam wirtuozów godnych występów w polskiej lidze.