0

@PJ777 właśnie dlatego łapie kontuzje bo nie odpuszcza i nie kalkuluje.

0

Nowy Pouyol w końcu się pokazuje. Szybkość gra głową i nie odpuszcza żadnej piłki. Nawet jak Tarzan potrafi Araujo grać na prawej obronie.

0

@Pstryk najlepiej żeby obniżył o 49,9% bo więcej chyba prawo hiszpańskie zabrania.

0

@Tatazolwinia tych dwóch trzeba sprzedać a nie stawiać na szpicy, Ferrana to z pocałowaniem ręki należałoby oddać tylko czy znajdzie się jakiś naiwniak żeby go kupić to już inna bajka.

0

@Rhaan to nie dotyczyły się tylko piłki,to chyba jest państwowy nakaz który dotyczy wszystkich ludzi w kraju.

2

Hehe pewnie chcieli by wypożyczyć i ewentualnie wykupić za zgrzewkę Paulanera hehe

21

Dziwne że to dopiero pierwsza przecież to jest rzeźnik jakich mało. Jeszcze jak widzisz te jego zdziwienie, po faulu.

0

@Keson właśnie chłopaki biegają wszędzie i od 70 minuty zdychają rękawami.

2

@Chicken1992 nie wiem czy z głową czy po kontuzjach poprostu organizm nie wrobił do dawnej sprawności.

1

@adukla stary z ciebie to już bekę na stronie prześcieradeł cisną. Zanim coś opublikujesz to radzę przemyśleć to dwa razy.

0

Fajnie obrona nasza wygląda dwóch eleganckich obrońców i dwóch co wiecznie babola odwalą hehe

1

@sk13 to nie Laporty wina że Bartek szastał kasą na prawo i lewo. Teraz mamy średniaków którzy zarobki mają jak gwiazdy.

1

@Brashearr chcą go przekonać żeby odszedł po sezonie bo zadużo kasy bierze.

1

@MaŁolat Rabiot ma tak pazerną matkę jak Neymar starego więc takim zawodników trzeba omijać szerokim łukiem. Niestety ale Pablo to nie ten rozmiar kapelusza ale na rotację może być.

1

@QuentinTarantino jeden przez kontuzje stracił wigor a drugiego to nie powinno być...

2

@DoktorGrzesiowski fajny ten twój skład taki niezasilny xD

0

Dawniej to byśmy pisali ile im wklepiemy a teraz się zastanawiamy, którzy wygrają. Niestety ale stoczyliśmy się i czeka nas długi okres powrotu do elity.

1

To nie dziwne jest że gość ma tyle kasy i jest sławny i ma tyle fanek które majtki przez głowę ściągały by na jego widok żeby mu dać. A on niby miałby kogoś molestować? To się w głowie nie mieści.

0

Niech dadzą30+ sprzedać z pocałowaniem ręki.

0

Mam nadzieję, że nie damy się znowu wydymać. Przecież to oni powinni w takiej sytuacji nam dopłacić. Czy czasem Brozoviciowi nie kończy się kontrak?

0

@meg23 a może ten ławkowicz wywalczy pierwszy skład? Bo nasi skrzydłowi to zapomnieli jak się gra w piłkę

0

@SenoX no pewnie to tak jak Messi mówił że dla Barcy może grać za darmo...

1

@lukasz159 jak Maradona idźcie i grajcie swoje hehe

2

A niech idzie do arabów. U nas jednego Araba już gra więc co to za różnica? Do nas już nie wróci więc niech dorabia na godną starość xD

1

@SuperPatsonFCB święte słowa też się cieszyłem jak odchodził. Dopiero teraz można go docenić za puchary.

1

Za niego kiepsko grałyśmy ale Realowi dawaliśmy radę, po jego zwolnieniu to weszliśmy na równie pochyłą. Co sezon to nowa kompromitacja... Nigdy bym nie spodziewał się po jego odejściu, że jeszcze gorzej może ta drużyna funkcjonować.

0

@Dawidfcb1998 dochodził do sytuacji i je marnował, więc pożytek mierny z niego. Gość kosztował kupę siana a nadaje narazie do takiego Levante. Miejmy nadzieję, że się rozwinie bo kolejna strata kasy nam się szykuje. (podobnie jak na Raphinhii) .

1

Jeśli przyszedł by za darmo to uczciwa cena xD

0

@tbas chyba cały czas ma taką wspaniałą formę odkąd trafił do Barcelony.

1

Wyleczył kontuzję i wraca na swój poziom, bo jeszcze rok temu dużo osób chciało go sprzedawać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?