masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@JarekS właśnie miałem to napisać ale Pan ładniej i profesjonalnie to zrobił. Pamiętacie jak nasze rezerwy grały w drugiej lidze? W tedy trener miał gdzieś rozwój młodych tylko stawiał na starszych zawodników , którzy nie mieli szans i taka wejście do pierwszej drużyny.
4
No debil, nie jedna by mu popuściła pieroga a temu molestowań się zachciało
0
@Bogan wątpię, pamiętasz duety Pouyol - Pique, Nesta - Maldini, Ramos - Pouyol, Ramos - Pique, Rio Ferdinand -Nemanja Vidic itp. Co ich łączyło?
0
Jeśli by nasz zarząd wpadł na pomysł sprzedaży stopera to którego byście woleli sprzedać Koundé czy Christensena?
1
@Pustelnik jak majstra zdobyli to przestali grać. Tyko MATSa szkoda bo miałby elegancki rekord.
12
@Guess jednego i drugiego skończyły kontuzje.
15
Na 90% nie. Pewnie l chcieliby go wypożyczyć bez obowiązku wykupienia.
4
Już dawno to pasłem, że powinny być limity jak w NBA. Jakiś żaden koszykarz z głodu nie umarł od tego.
0
@talizmo no dwa jaja nam Pep zafundował hehe
0
@BartArt tamten przynajmniej jeszcze na boku obrony mógł grać.
0
@th@les jak to mówił klasyk
Jak tworzysz sytuacje i ich nie wykorzystujesz to lepiej ich nie twórz, przynajmniej kibiców nie będziesz wkurzał hehe
2
@Maker0 taki nowy Lenglet
0
@Trojanek23 a co ma mądrość do gry w piłkę?
0
@Przemson i Alonso a jeszcze Roberto ale im dali nowe kontrakty.
0
@czarnatom no z myśleniem niestety kiepsko u Komara, miejmy nadzieję, że nie będzie myślał tyło instynktownie niech wykańcza akcje hehe
1
@robertocarlos76 ile zarabia jeden ile drugi? I jeszcze który ma mniejsze ego i będzie zapieprzał w presingu?
0
@DJ6 a to jak Dembele. Ale jak będzie zdrowy to będzie najlepszym naszym skrzydłowym.
4
@Barca2022 Dembele to jest duże dziecko a Vini to typowy przygłup.
2
@fenix1983 znając Barce podziel wartość naszych przez pół. Bo bardzo optymistyczna wycena. Tylko Kounde tyle jest wart co piszesz.
0
@neolodz i Sergio Roberto?
5
Ferran / Ansu i Kessie to by było git. Ale jeszcze mógłby Roberto w końcu odejść a ci mu dali nowy kontrakt.
3
@galix22 może Alvesa wykupią z pierdla i dołączy do nich hehe
0
@KibicBarcy84 bo piłka to gra błędów, każdy popełnia babole tylko u napastników przeważnie są one bez konsekwencji.
0
Jeśli dotaniemy dobry hajs za niego to jestem za. Na stoperze jest trzeci do gry, na prawej gra z konieczności. Jeśliby przyszedł jakiś dobry PO w jego miejsce to jestem za.
0
@misiek12319 ok tylko czego akurat jego obrażają a nie innych czarnych zawodników przypadek?
0
@goryl-16 niestety kontrakt się kończy i idzie. Nie możemy młodych przedłużać a starym dziadom płacimy razy dwa
0
@against_modern_football jeszcze nie dodałeś OUN
2
@626 tylko na niego są chętni za konkretny hajs. Reszta to nadaje się do polskiej ligi.
0
Ale ten czas szybko mija...
1
Mógłby naszych asów ataku przynajmniej sprzedać. Panie nówka sztuka napastnik, prawie nie używany xD