2

@JarekS właśnie miałem to napisać ale Pan ładniej i profesjonalnie to zrobił. Pamiętacie jak nasze rezerwy grały w drugiej lidze? W tedy trener miał gdzieś rozwój młodych tylko stawiał na starszych zawodników , którzy nie mieli szans i taka wejście do pierwszej drużyny.

4

No debil, nie jedna by mu popuściła pieroga a temu molestowań się zachciało

0

@Bogan wątpię, pamiętasz duety Pouyol - Pique, Nesta - Maldini, Ramos - Pouyol, Ramos - Pique, Rio Ferdinand -Nemanja Vidic‎ itp. Co ich łączyło?

0

Jeśli by nasz zarząd wpadł na pomysł sprzedaży stopera to którego byście woleli sprzedać Koundé czy Christensena?

1

@Pustelnik jak majstra zdobyli to przestali grać. Tyko MATSa szkoda bo miałby elegancki rekord.

12

@Guess jednego i drugiego skończyły kontuzje.

15

Na 90% nie. Pewnie l chcieliby go wypożyczyć bez obowiązku wykupienia.

4

Już dawno to pasłem, że powinny być limity jak w NBA. Jakiś żaden koszykarz z głodu nie umarł od tego.

0

@talizmo no dwa jaja nam Pep zafundował hehe

0

@BartArt tamten przynajmniej jeszcze na boku obrony mógł grać.

0

@th@les jak to mówił klasyk
Jak tworzysz sytuacje i ich nie wykorzystujesz to lepiej ich nie twórz, przynajmniej kibiców nie będziesz wkurzał hehe

2

@Maker0 taki nowy Lenglet

0

@Trojanek23 a co ma mądrość do gry w piłkę?

0

@Przemson i Alonso a jeszcze Roberto ale im dali nowe kontrakty.

0

@czarnatom no z myśleniem niestety kiepsko u Komara, miejmy nadzieję, że nie będzie myślał tyło instynktownie niech wykańcza akcje hehe

1

@robertocarlos76 ile zarabia jeden ile drugi? I jeszcze który ma mniejsze ego i będzie zapieprzał w presingu?

0

@DJ6 a to jak Dembele. Ale jak będzie zdrowy to będzie najlepszym naszym skrzydłowym.

4

@Barca2022 Dembele to jest duże dziecko a Vini to typowy przygłup.

2

@fenix1983 znając Barce podziel wartość naszych przez pół. Bo bardzo optymistyczna wycena. Tylko Kounde tyle jest wart co piszesz.

0

@neolodz i Sergio Roberto?

5

Ferran / Ansu i Kessie to by było git. Ale jeszcze mógłby Roberto w końcu odejść a ci mu dali nowy kontrakt.

3

@galix22 może Alvesa wykupią z pierdla i dołączy do nich hehe

0

@KibicBarcy84 bo piłka to gra błędów, każdy popełnia babole tylko u napastników przeważnie są one bez konsekwencji.

0

Jeśli dotaniemy dobry hajs za niego to jestem za. Na stoperze jest trzeci do gry, na prawej gra z konieczności. Jeśliby przyszedł jakiś dobry PO w jego miejsce to jestem za.

0

@misiek12319 ok tylko czego akurat jego obrażają a nie innych czarnych zawodników przypadek?

0

@goryl-16 niestety kontrakt się kończy i idzie. Nie możemy młodych przedłużać a starym dziadom płacimy razy dwa

0

@against_modern_football jeszcze nie dodałeś OUN

2

@626 tylko na niego są chętni za konkretny hajs. Reszta to nadaje się do polskiej ligi.

0

Ale ten czas szybko mija...

1

Mógłby naszych asów ataku przynajmniej sprzedać. Panie nówka sztuka napastnik, prawie nie używany xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?