masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@molibden może i tak tylko nie młodą 9 bo sobie przy Lewym nie pogra. Najlepszy były Aubameyang xD
1
@Messi1992 bo wiedzą że jesteśmy w dupie i potrzebujemy kasy a poza tym każdy przyzwyczaił się, że oddajemy zawodników za paczkę fajek.
1
@siara10 jak my daliśmy daną kwotę to real nas przebił i koniec rozmowy, młody poszedł tam gdzie więcej dostał. Patrz przypadek Viniego i Rodrygo też mieli grać u nas.
0
@Krzywy95 Dembele za rok do psg, i już się miejsce robi. Jeszcze nie wiadomo co z Raphinhą.
0
@rafa324 ale sprzedaliśmy drożej xD
1
@David_Martin bocznym obrońcą też jest kiepskim...
0
Chłopaki z Anglii powinni poszukać sobie klubów bo z taką grą jaką pokazywali w tamtym sezonie to może w polskiej lidze dali by radę.
0
@syngoku1 niby tak ale Czarną Perłę stawiam z sentymentu wyżej od lewego.
1
@Frozen nie ma takich piłkarzy o których piszesz ich czas miną jak elfów w środziemiu xD Teraz liczy się kasa bo miłość do klubu jest tym większa im więcej masz zer na kontrakcie.
0
@Tasde pieniądze pewnie zobaczył. Bo kontrakt podpisał więc dostał tyle ile miał w zapisie.
6
Jprd Dest tyle zarabia? Bartek szkodniku jeden...
0
@Cholek18 Et'oo też nie grzeszył techniką ale był topowym napadziorem.
1
@Artysta9 Ansu z taką wypłatą to raczej nigdzie nie pójdzie, chyba że będziemy płacić ponad 50% poborów.
1
@Litman i jeszcze nie trzeba się zbytnio męczyć na treningach
4
Bartek to powinien te przepłacone kontrakty zawodników płacić z własnej kieszeni. Ten szkodnik szastał kasą na lewo i prawo a teraz ledwo starcza na rejestrację zawodników.
0
@darek60 jeszcze filmowca można dopisać.
0
Jprd araby stają kasą i i jest git, a my nie możemy zawodników zgłosić do ligi bo nie i ch.j.
0
@Maker0 jeszcze Big Sam zwolnił niezłą kasę
0
@Almighty przytoczyłem przykład o tej tolerancji to mi usunęli posta hehe
0
Komentarz usunięty
0
@Mroziu Może przybić piątkę z ojcem Neya, Messiego i matką Rabiota hehe
3
Nie ma co się zastanawiać tylko pomóc się chłopu spakować i zawieźć na lotnisko. Tyko żeby zainteresowany wyraził zgodę na transfer będzie git.
0
@patriczix większość tel myślała a tu chłop się połamał i po szamanach latał. Z Fatim jest podobnie miał być odpowiedzią na Viniego a jest odpowiedzią na Hazarda xD
0
@th@les jak tata Neymara i mama Rabiota. Mogą sobie piątkę przybić
0
@KibicBarcy84 kasa
0
Chyba bardziej miasto przekonało Gündoğana do przyjścia ponieważ piłkarsko to jesteśmy półkę albo i dwie niżej niż City. Miejmy nadzieję, że nie zostawi formy u Pepa tylko pokaże przynajmniej 80% tego co pokazał w Anglii. Lepszego transferu na ten moment nie mogliśmy zrobić.
2
@Veysel największą perła jest Vini. Szczególnie teraz jak nauczył się trafiać w światło bramki. I co najważniejsze jest czarniejszy xD
0
@sevs to wygwizdywali białego, więc można to nie żaden rasizm.
2
@bart_azz chyba bez dopłaty by był dobry interes. Szczególnie jakby mniej zarabiał od Holendra.
2
@fifek W Barcelonie?