0

@DonVincenzo no tylko bez niego to gramy bez skrzydła.

0

Abde do nas Torres na sprzedaż Fati / Raphinha również.

0

@Almighty Messi "bez ambicji" wniesie więcej do ataku już Lewy z ambicją.

1

@Alan_fcbfan bo pasuje żeby był hiszpanem i najlepiej żeby grał w reprezentacji, którą prowadził Enrique xD

1

Messi na 9 Lewy na sprzedaż...

0

@kibic1899 jeden i drugi do rotacji, tylko Iworyjczyk przyszedł za darmo i ma małą wypłatę. Natomiast Raphinha niestety jest przepłaconym transferem z wielką pensją.

0

@ToJa79 jeszcze dolicz haha za Raphinhe

3

Robercik niestety ale przypomina Suareza z ostatniego sezonu w Barcy. Powolny, kłopoty z przyjęciem piłki i rozregulowany celownik. Nawet pobory podobne hehe

0

@RosjaninBut może przynajmniej odzyskają kasę za Raphinche, bo podobno kupcy są na niego. Na Torresa to niestety żaden głupi się nie skusi.

0

@koksik2700 jest chujowo ale stabilnie xD

1

Torres i Raphinha to kabaret, tyle kasy w błoto poszło że głowa boli. Lewy też jest jest rozczarowaniem ale jakoś się broni. Jednym słowem bez wydania kasy na nich nie byłoby różnicy.

0

Lewy przypominał mi Suazera z ostatniego sezonu u nas.

0

@Barcafan2020 seta i słodkie nie są kompatybilne xD

0

@QuentinTarantino niestety będą mieć dwa skrzydła a my przetrzebieni kontuzjami wystawiamy to co mamy.

0

@Greenalley on albo Ansu powinni odejść, zarobić ile się da i nara. Najlepiej byłoby sprzedać ich obu bo jeden zapatrzony w siebie dzieciak a drugi przestraszony.

0

@arcteryx98 dryblingu to on bardzo nie ma ale nadrabia zangażowaniem i dośrodkowaniami.

0

@Qaz123 a no było pompowanie Fati vs Vinicius prawie jak by byli Messim i Ronaldo.

1

@ZwyklyKibicBarcy04 chłopak chyba idzie w ślady Moriby. W sumie kolor podobny xD

0

@Marcinss10 Lewy coś tam szarpie a Fati to nawet do presingu nie wraca jak straci piłkę. Gość wchodzi zawsze na podmęczonego przeciwnika a i tak notorycznie z każdym przegrywa.

2

@Sau_Ron i z tym kontraktem.

0

70 baniek i niech odchodzi.

0

@Borneo no tylko żeby nie był najwięcej zarabiającym rezerwowym to ok. Ale nie stać nas na niego.

1

On ogólnie to nie powinien przychodzić, szybkości nie ma, dryblingu a co najważniejsze w bramkę trafić nie może.

0

Darmo to uczciwa cena.

2

@Campeon87 swoim najlepszym okresie był lepszy od naszych asów ataku.

6

Taki z postury Yaya Toure, żeby grał w 70% jak on to będzie gitara.

1

Hehe zaczął się var i Real nie zdobywa goli po spalonych i faulach dziwne... Ciekawe ile pucharów by mieli mniej jakby var był w tył z 10 lat?

0

Prześcieradła psioczą, że Gavi nie dostał kartki tylko już zapomnieli jak to Casemiro chamsko faulował to wtedy było ok.

0

@maciach i zagryza pizzą

0

@FCBurnley ta Messi wciągał pizzę i jakoś nie umarł

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?