masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DonVincenzo no tylko bez niego to gramy bez skrzydła.
0
Abde do nas Torres na sprzedaż Fati / Raphinha również.
0
@Almighty Messi "bez ambicji" wniesie więcej do ataku już Lewy z ambicją.
1
@Alan_fcbfan bo pasuje żeby był hiszpanem i najlepiej żeby grał w reprezentacji, którą prowadził Enrique xD
1
Messi na 9 Lewy na sprzedaż...
0
@kibic1899 jeden i drugi do rotacji, tylko Iworyjczyk przyszedł za darmo i ma małą wypłatę. Natomiast Raphinha niestety jest przepłaconym transferem z wielką pensją.
0
@ToJa79 jeszcze dolicz haha za Raphinhe
3
Robercik niestety ale przypomina Suareza z ostatniego sezonu w Barcy. Powolny, kłopoty z przyjęciem piłki i rozregulowany celownik. Nawet pobory podobne hehe
0
@RosjaninBut może przynajmniej odzyskają kasę za Raphinche, bo podobno kupcy są na niego. Na Torresa to niestety żaden głupi się nie skusi.
0
@koksik2700 jest chujowo ale stabilnie xD
1
Torres i Raphinha to kabaret, tyle kasy w błoto poszło że głowa boli. Lewy też jest jest rozczarowaniem ale jakoś się broni. Jednym słowem bez wydania kasy na nich nie byłoby różnicy.
0
Lewy przypominał mi Suazera z ostatniego sezonu u nas.
0
@Barcafan2020 seta i słodkie nie są kompatybilne xD
0
@QuentinTarantino niestety będą mieć dwa skrzydła a my przetrzebieni kontuzjami wystawiamy to co mamy.
0
@Greenalley on albo Ansu powinni odejść, zarobić ile się da i nara. Najlepiej byłoby sprzedać ich obu bo jeden zapatrzony w siebie dzieciak a drugi przestraszony.
0
@arcteryx98 dryblingu to on bardzo nie ma ale nadrabia zangażowaniem i dośrodkowaniami.
0
@Qaz123 a no było pompowanie Fati vs Vinicius prawie jak by byli Messim i Ronaldo.
1
@ZwyklyKibicBarcy04 chłopak chyba idzie w ślady Moriby. W sumie kolor podobny xD
0
@Marcinss10 Lewy coś tam szarpie a Fati to nawet do presingu nie wraca jak straci piłkę. Gość wchodzi zawsze na podmęczonego przeciwnika a i tak notorycznie z każdym przegrywa.
2
@Sau_Ron i z tym kontraktem.
0
70 baniek i niech odchodzi.
0
@Borneo no tylko żeby nie był najwięcej zarabiającym rezerwowym to ok. Ale nie stać nas na niego.
1
On ogólnie to nie powinien przychodzić, szybkości nie ma, dryblingu a co najważniejsze w bramkę trafić nie może.
0
Darmo to uczciwa cena.
2
@Campeon87 swoim najlepszym okresie był lepszy od naszych asów ataku.
6
Taki z postury Yaya Toure, żeby grał w 70% jak on to będzie gitara.
1
Hehe zaczął się var i Real nie zdobywa goli po spalonych i faulach dziwne... Ciekawe ile pucharów by mieli mniej jakby var był w tył z 10 lat?
0
Prześcieradła psioczą, że Gavi nie dostał kartki tylko już zapomnieli jak to Casemiro chamsko faulował to wtedy było ok.
0
@maciach i zagryza pizzą
0
@FCBurnley ta Messi wciągał pizzę i jakoś nie umarł