9 listopada 2014, 18:39
2
Lepiej niż Messi?
24 września 2014, 21:43
7
Bartra powinien dzisiaj pokazać na co go stać w tym sezonie. Ciekawe jak zagra Douglas bo na razie to wielka niewiadoma.
14 września 2014, 17:04
0
Na ławce ma usiąść Bravo, który nie puściły jeszcze gola. Niech Bravo broni w lidze, a Ter Stegen w LM.
31 sierpnia 2014, 22:59
offtop Wcześnie się w tym roku mrozy w Madrycie zaczynają ;)
28 sierpnia 2014, 20:09
PSG bez Ibry nie istnieje
21 sierpnia 2014, 17:53
C.Ronaldo ma już swoje lata ma więc nie jest to takie pewne ;)
19 sierpnia 2014, 23:32
Nie rozumiesz że Alexis musiał odejść aby było miejsce dla Suareza.
10 sierpnia 2014, 13:03
1 gwiazdka oznacza 10 wygranych tytuł
7 sierpnia 2014, 23:07
Rok temu prawie każdy sprzedawał Mascherano, a teraz Ci ludzie są jego wiernymi fanami.
14 lipca 2014, 11:06
1
Ale odpadł w ćwierćfinale...
13 lipca 2014, 18:48
Na Euro nie ma meczu o 3 miejsce...
11 lipca 2014, 09:56
Odszedł bo klub potrzebował na transfer Suareza
9 lipca 2014, 09:05
"O kurwa"
5 lipca 2014, 08:58
Spalony jest także wtedy gdy piłka odbije się od obrońcy.
30 czerwca 2014, 19:02
Co się będzie w El Clasico działo, już się boję
28 czerwca 2014, 19:07
Biedronka
3 czerwca 2014, 08:29
Ramos też tak zaczynał po przyjściu do Realu z Sevilli
30 maja 2014, 15:05
Za 19 latka ponad 30 mln to świetna inwestycja...
26 maja 2014, 15:46
Mam pytanie. Można już w Polsce kupić koszulkę na sezon 2014/15 ?
2 maja 2014, 17:26
Wygraliście w tym sezonie 1 mecz z Barcą jesteście tacy świetni...
30 kwietnia 2014, 13:03
A za kilka lat chłopak będzie grał u szejków skąd Barca go nie ściągnie.
28 kwietnia 2014, 17:36
Zapominasz o tym że jeśli Atletico przegra z Barceloną a Real ani razu się nie potknie to Krolewscy będą mistrzami
27 kwietnia 2014, 23:17
Mam wrażenie że Dani wróci jeszcze kiedyś Barcelony po zakończeniu kariery.
27 kwietnia 2014, 23:15
Piłkarze też mieli czarne opaski...
27 kwietnia 2014, 22:59
Cesc także był bardzo poruszony.
23 kwietnia 2014, 17:38
Bo popełnia głupie błędy(mecz z Realem), nie wraca się do defensywy a jego wrzutki są nie celne i irytujące
23 kwietnia 2014, 12:06
Wielkie transfery czyli powrót z wypożyczenia Deulofeu i Rafinhi ?
20 kwietnia 2014, 13:02
Raczej żeby ich nie kupić
20 kwietnia 2014, 12:56
W reprezentacji ma więcej swobody.
19 kwietnia 2014, 08:13
Ocenianie Neymara po pierwszym sezonie w Europie jest głupie. Brazylijczyk musi się przystosować do gry w Europie, ponieważ gra w Brazylii jest dużo inna.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
2
Lepiej niż Messi?
7
Bartra powinien dzisiaj pokazać na co go stać w tym sezonie. Ciekawe jak zagra Douglas bo na razie to wielka niewiadoma.
0
Na ławce ma usiąść Bravo, który nie puściły jeszcze gola. Niech Bravo broni w lidze, a Ter Stegen w LM.
0
offtop
Wcześnie się w tym roku mrozy w Madrycie zaczynają ;)
0
PSG bez Ibry nie istnieje
0
C.Ronaldo ma już swoje lata ma więc nie jest to takie pewne ;)
0
Nie rozumiesz że Alexis musiał odejść aby było miejsce dla Suareza.
0
1 gwiazdka oznacza 10 wygranych tytuł
0
Rok temu prawie każdy sprzedawał Mascherano, a teraz Ci ludzie są jego wiernymi fanami.
1
Ale odpadł w ćwierćfinale...
1
Na Euro nie ma meczu o 3 miejsce...
0
Odszedł bo klub potrzebował na transfer Suareza
0
"O kurwa"
0
Spalony jest także wtedy gdy piłka odbije się od obrońcy.
0
Co się będzie w El Clasico działo, już się boję
0
Biedronka
0
Ramos też tak zaczynał po przyjściu do Realu z Sevilli
0
Za 19 latka ponad 30 mln to świetna inwestycja...
0
Mam pytanie. Można już w Polsce kupić koszulkę na sezon 2014/15 ?
1
Wygraliście w tym sezonie
1 mecz z Barcą jesteście tacy świetni...
0
A za kilka lat chłopak będzie grał u szejków skąd Barca go nie ściągnie.
0
Zapominasz o tym że jeśli Atletico przegra z Barceloną a Real ani razu się nie potknie to Krolewscy będą mistrzami
0
Mam wrażenie że Dani wróci jeszcze kiedyś Barcelony po zakończeniu kariery.
2
Piłkarze też mieli czarne opaski...
1
Cesc także był bardzo poruszony.
0
Bo popełnia głupie błędy(mecz z Realem), nie wraca się do defensywy a jego wrzutki są nie celne i irytujące
1
Wielkie transfery czyli powrót z wypożyczenia Deulofeu i Rafinhi ?
0
Raczej żeby ich nie kupić
0
W reprezentacji ma więcej swobody.
0
Ocenianie Neymara po pierwszym sezonie w Europie jest głupie.
Brazylijczyk musi się przystosować do gry w Europie, ponieważ gra w Brazylii jest dużo inna.