12 lipca 2013, 14:46
0
Chciałeś być śmieszny?
12 czerwca 2013, 08:31
Wiadomo już kto będzie trenerem Realu?
5 maja 2013, 21:14
Alexis :)
19 marca 2013, 14:45
FanRealu90 Czyli Real już wygrał z Atletico ,a liga mistrzów to tylko formalność?
9 marca 2013, 20:42
Alexis nareszcie....
27 stycznia 2013, 21:06
Bardzo dobrze że Pedro się odblokował.
24 stycznia 2013, 23:53
Będą dwa mecze
16 grudnia 2012, 15:51
Fabregas ma kontuzję.
26 listopada 2012, 14:49
O tym że o tytuł będzie walczyła drużyna z Katolni i Madrytu widzieli wszyscy, ciekawe ile ludzi myślało że to będzie Atletico.
27 października 2012, 15:30
Nie oszukujmy się Rayo nie jest zbyt silne.
2 października 2012, 22:20
Złamana ręka :(
29 września 2012, 19:20
Chelsea strzelił jedną.
29 września 2012, 19:12
Niech dołoży kilka goli dzisiaj, ale łatwo nie będzie.
25 sierpnia 2012, 20:47
Raczej teraz nie odejdzie jeśli już to za rok
25 sierpnia 2012, 20:45
Szkoda Afellay
20 sierpnia 2012, 13:18
Bartuś, w pełni się z tobą zgadzam
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Chciałeś być śmieszny?
0
Wiadomo już kto będzie trenerem Realu?
0
Alexis :)
0
FanRealu90
Czyli Real już wygrał z Atletico ,a liga mistrzów to tylko formalność?
0
Alexis nareszcie....
0
Bardzo dobrze że Pedro się odblokował.
0
Będą dwa mecze
0
Fabregas ma kontuzję.
0
O tym że o tytuł będzie walczyła drużyna z Katolni i Madrytu widzieli wszyscy, ciekawe ile ludzi myślało że to będzie Atletico.
0
Nie oszukujmy się Rayo nie jest zbyt silne.
0
Złamana ręka :(
0
Chelsea strzelił jedną.
0
Niech dołoży kilka goli dzisiaj, ale łatwo nie będzie.
0
Raczej teraz nie odejdzie jeśli już to za rok
0
Szkoda Afellay
0
Bartuś,
w pełni się z tobą zgadzam