O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Xavi
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 1998

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 251
  • Polecenia 39

Komentarze

0

Pomyłeczka :) Już poprawione.

0

Jak za 100 mln Euro to brać bez zastanowienia. Było MSN czas na GSM. Istnieje życie bez Celebryty, istniało po R10 będzie istnieć bez Neymara. :)

0

Pòł skladu bo to co Barca gra dzis to tragedia jest.

2

Leno > Stegen ;)

2

Mam wrazenie ze gramy bez jednego zawodnika, ten Rakitic to parodia ;)

Zobacz wszystkie

6

Galaktyczny wynik Realu :)

6

A złoty ząb, kiedy?

6

Czekalem na wejscie Messiego a to juz koniec meczu... po mistrzostwie..

4

3

Co jak co, ale obrony dalej nie mamy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?