29 lipca 2017, 14:14
0
Pomyłeczka :) Już poprawione.
29 lipca 2017, 14:12
Jak za 100 mln Euro to brać bez zastanowienia. Było MSN czas na GSM. Istnieje życie bez Celebryty, istniało po R10 będzie istnieć bez Neymara. :)
29 września 2015, 21:32
Pòł skladu bo to co Barca gra dzis to tragedia jest.
29 września 2015, 21:28
2
Leno > Stegen ;)
29 września 2015, 21:13
Mam wrazenie ze gramy bez jednego zawodnika, ten Rakitic to parodia ;)
1 września 2014, 08:17
6
Galaktyczny wynik Realu :)
16 października 2014, 07:33
A złoty ząb, kiedy?
12 września 2015, 21:23
Czekalem na wejscie Messiego a to juz koniec meczu... po mistrzostwie..
23 sierpnia 2015, 22:22
4
31 sierpnia 2014, 20:49
3
Co jak co, ale obrony dalej nie mamy.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Pomyłeczka :) Już poprawione.
0
Jak za 100 mln Euro to brać bez zastanowienia. Było MSN czas na GSM. Istnieje życie bez Celebryty, istniało po R10 będzie istnieć bez Neymara. :)
0
Pòł skladu bo to co Barca gra dzis to tragedia jest.
2
Leno > Stegen ;)
2
Mam wrazenie ze gramy bez jednego zawodnika, ten Rakitic to parodia ;)
6
Galaktyczny wynik Realu :)
6
A złoty ząb, kiedy?
6
Czekalem na wejscie Messiego a to juz koniec meczu... po mistrzostwie..
4
3
Co jak co, ale obrony dalej nie mamy.