0

Pomyłeczka :) Już poprawione.

0

Jak za 100 mln Euro to brać bez zastanowienia. Było MSN czas na GSM. Istnieje życie bez Celebryty, istniało po R10 będzie istnieć bez Neymara. :)

0

Pòł skladu bo to co Barca gra dzis to tragedia jest.

2

Leno > Stegen ;)

2

Mam wrazenie ze gramy bez jednego zawodnika, ten Rakitic to parodia ;)

0

To jednak nie koniec?

6

Czekalem na wejscie Messiego a to juz koniec meczu... po mistrzostwie..

0

Brawo, Adriano to dobry zmiennik i nie gwiazdorzy :)

4

0

"Piłkarz Atletico, który jest na wypożyczeniu z Parmy i gra w Gremio." - Szpakowski mistrz!

1

Mógł przetrącić gościowi kręg lędźwiowy, to takie modne, przecież...

1

Verratti albo Pogba.

0

Co za tydzień Blaugrany! Coś cudownego! Jestem szczęśliwy! :)

0

Wystarczy spojrzeć na celebrację Leo po bramce z Elche. On kocha ten klub, kocha tych kibiców. Messi to Barca, Barca to Messi.

0

Kolejny wynalazek. Tylko Klopp!

0

0

Brawo, wspaniale zagrali chłopaki, są dalej wielcy, ViScA El BaRcA!

2

Jak mamy wygrać skoro z ławki wchodzi statyczny Rakitić, młokos Rafinha i Pedro "Perszing" Rodriguez? Płacz i ban transferowy.

6

A złoty ząb, kiedy?

0

Zamienił stryjek, siekierkę na kijek. Powodzenia Victor.

1

Ech, narzekacie na takim terenie jak El Madrigal zdobywa się mistrzostwa. Mamy 3 ważne, powtarzam, ważne oczka w perspektywie sezonu. Jako jedyna drużyna mamy komplet zwycięstw, to początek sezonu ludziska. Będzie dobrze. :)

6

Galaktyczny wynik Realu :)

0

Zagrał bardzo przeciętnie, miał parę dobrych interwencji ale przeplatały one się tragicznymi i omal nie straciliśmy 2 bramek po jego "wybiciach". 5/10.

3

Co jak co, ale obrony dalej nie mamy.

1

Alves mr Wrzuta, Mathieu mr Wybicie.

1

Mathieu i jego wybicia

0

Alves po prostu zapomniał z szatni swoich Ray Ban'ów i nie widzi, że nie ma komu dośrodkowywać. :)

0

Palacz się popisuje, a Barcelona pudłuje. :)

0

Komercja, nic więcej ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?