matek-veb
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Verma powinien dostać 5 ;)
1
Czy uważacie tak samo jak ja, że z tym Audi to przesada? :)
0
Myślę, że wymiana Pedro na Reusa przysłużyła by się FC Barcelonie, to świetny piłkarz, wart każdych pieniędzy.
0
Miranda jest za stary, ale taki Godin? Czemu nie. :)
0
@natalia_di_barcelona
Zmiany są długofalowe, zobaczycie, że dziś Real nie pozostawi złudzeń Atletico, bo po prostu są mocni i wypoczęci. Myślę, że to początek wielkiej epoki tej drużyny.
1
Nie mówię tu tylko o przykładzie Luiza. Prawdą jest, że rynek jest zepsuty przez krezusów finansowych (to fakt), ale rozwalają mi uczucia komentarze, że nie stać nas na piłkarzy pokroju Koke, Hummelsa, Luiza, bo skoro klub wydaje 57 mln na Neymara to wydatek rzędu 30-40 mln za świetnego piłkarza nie powinien nadszarpnąć naszego budżetu. Obudźcie się!
1
Brawo Barca! Luiz w PSG!
Pewnie kupimy Cuadrado, Laporte i inny badziew i znowu będzie padaka i narzekanie na Zubiego (bo przecież na kogoś zwalić trzeba). Taka prawda, że jak chce się coś osiągnąć w dzisiejszym futbolu (nie mówię o czasach w których Barca wygrywała wychowankami) trzeba wydać fortunę. Nie rozumiem dlaczego przyjął się trend, że Barcelona jest biednym klubem. Gdy pojawia się jakieś wielkie nazwisko, wszyscy zgodnie mówią, nie stać nas na niego. Gówno prawda. Kupimy średniaków za mniejszą kasę i znowu będzie p******, że jest tragedia. Real wydał miliony i widzimy jaki jest tego efekt.
0
Pewnie kupimy Cuadrado, Laporte i inny badziew i znowu będzie padaka i narzekanie na Zubiego (bo przecież na kogoś zwalić trzeba). Taka prawda, że jak chce się coś osiągnąć w dzisiejszym futbolu (nie mówię o czasach w których Barca wygrywała wychowankami) trzeba wydać fortunę. Nie rozumiem dlaczego przyjął się trend, że Barcelona jest biednym klubem. Gdy pojawia się jakieś wielkie nazwisko, wszyscy zgodnie mówią, nie stać nas na niego. Gówno prawda. Kupimy średniaków za mniejszą kasę i znowu będzie p******, że jest tragedia. Real wydał miliony i widzimy jaki jest tego efekt.
0
Ale pewnie jak wróci będzie lepszy od dziadka Xaviego :D
0
Rozwiązanie marzeń:
Ter Stegen, Bravo/Caballero > Valdes, Pinto
Benatia, Hummels > Puyol, Mascherano
Kroos, Koke, Gundogan > Fabs, Song, Roberto
Suarez, Aguero > Pedro
:)
0
Rozwiązanie marzeń:
Ter Stegen, Bravo/Caballero Valdes, Pinto
Benatia, Hummels Puyol, Mascherano
Kroos, Koke, Gundogan Fabs, Song, Roberto
Suarez/ Aguero Pedro
:)
0
Real transmitowali na tvp1 ale Barcelonę to już nie łaska! Za co tu płacić abonament?
0
Guardiola staje się powoli Figo. Taka prawda.
0
"ustalmy, masz ze mną jeździć, ale raczej konno w sypialni do ciosów w japę podzielać skłonność" MES
0
Przyszedł na gotowe i się zdzwił :)))))
0
Dobrze tak drużynie Judaszów !!!!!!!!!!!!!!!! :)
0
"Ładnie zdradziłeś Barcelone... mrrrrr! Prawie jak ja!"
0
Cymbał jesteś i tyle! ;)))
0
Haha. No przecież za tą kwotę to można co najwyżej kupić taczki, żeby wywieźć Rosella jak najdalej od Camp Nou.
0
Judasz ucieka z drużyny marzeń. Każdy z nas oddałby życie za tą ławkę... Fuera!
0
Tym ludziom pieniądze uderzają do głowy... Wstyd mi, że jest to zawodnik mojego ukochanego klubu...
0
Wszysycy, byle nie Valdes.
0
Vilanova out. Chcemy trenera a nie pionka.
0
Nie przesadzajmy, że był faul. Bayern w finale.
0
Alves Montoya
Alexis Fabregas
Villa Busquets
Zagrajmy diamentem!!!
0
Ja nie narzekam na sędziów, nie szukam wymówek gdy moja drużyna gra poniżej oczekiwań, ale nie rozumiem jak długo będzie tak, że w każdym spotkaniu jest jedna drużyna pokrzywdzona? No do cholery. Rozumiem, że czasem sędzia gwizdał pod Barcelonę, ale z tym dzisiejszym nie podyktowaniu karnego i czerwonej kartce dla Victora to była przesada. Dopóki nie wprowadzą powtórek wideo, to będzie taka tandeta. To uwłacza pięknu tego sportu. Szkoda.
Mimo wszystko, nie ważne jak źle potoczą się sprawy. Nigdy nie zapomnę ile radości przysporzył mi ten klub. Ci którzy mówią, że kończy się pewna epoka mają w pewnym sensie rację, ale Barcelona pozostanie na zawsze. T'estimo Barca! ♥
0
Tito dimmision!
0
Dziękujemy Rosell, że dałeś nam Rurę!!!!
0
Lewandowski do Barcy. Znowu dwie brameczki, klasa.
0
Na te decydujące mecze sezonu mogliśmy zatrudnić jakiegoś fachowca tymczasowo. Ok, rozumiem, że Tito jest chory, ale ja na miejscu Vilanovy pozwoliłbym zarządowi na zatrudnienie kogokolwiek dla dobra drużyny. Roura to się nadaje, ale, żeby Granadę trenować, a nie Barcę. Ech.