0

TAK! Wszystkich dajmy na wypożyczenie... Może jeszcze Henry, Messiego, Valdesa, Puyola i Marqueza, ok? Dzieci fma...

W dzisiejszych czasach długa ławka i szeroka kadra to 100% sukcesu. Nie ma się co łudzić, że jednym składem wygramy cokolwiek w sezonie. Caceres, Henrique, Busquets, Pedro, Bojan i nowy nabytek- Keirrison to piłkarze, którzy świetnie nadają się do rotacji składu i już nie raz udowodnili swoją wartość. Gdyby nie oni, założę się, że tryplet mógł być tylko naszym marzeniem a stał się... Faktem.

Podpisać kontrakt z Luisem Felipe, środkowym pomocnikiem i Samuelem Eto'o... możemy rozpoczynać sezon. Na lewym skrzydle mamy Inieste i Thierryego Henry którzy pokazali w tym sezonie na co ich stać. Pozatym na lewej flance może grać jeszcze utalentowany Jeffren i Hleb, którego też zatrzymałbym w klubie dla rotacji składu.

El segunda triplete mas cerca!

Vamos Barca!

Visca el Barca y Visca Catalunya!

0

Robinho jak przyjdzie będzie zapewne ławę grzał, bo na lewej gra wspaniale Henry i coś wątpię, że ambicją Eto'o jest przejście do "Arabii". Odejście Samuela raczej traktuje jako przypuszczenia prasowe dot. wygasającego kontraktu. Pozatym Laporta, Txiki i Guardiola już się wypowiedział jeśli chodzi o Eto'o... Wypowiedź była jednoznaczna- "Eto'o zostaje!"

0

konuspredator mam się śmiać? Napastnika przeważnie rozlicza się ze strzelonych bramek, chyba, że to ja się nie znam na piłce, hmmm...

0

Fuera Ribery! Nie potrzebujemy piłkarza który gra dla pieniędzy. Mam nadzieję, że zarząd nie złoży oferty temu sprzedawczykowi.

0

Prawdę mówiąc nie wyobrażam sobie Krkica grającego w innym zespole... To piłkarz stworzony do Barcelony (patrz wzrost:))

Vamos Bojan!

0

Widać, że zarząd wziął się za odświeżanie Barcy i w pierwszej kolejności sporwadza piłkarzy głodnych sukcesów w Europejskich pucharach. El Guaje jest piłkarzem który poradziłby sobie nawet gdyby był ustawiany na skrzydle. W reprezentacji, często gra piłkarza wysuniętego przed Torresa jednak takiego na skraju pola karnego. Świetny drybling, lis pola karnego to tylko kilka cech Villi. Jestem jak najbardziej za sprowadzeniem tego piłkarza do zespołu Guardioli i pragnę zobaczyć Davida Ville na szpicy, bądź skrzydle Blaugrany.

0

Nie sprzedawać Iniesty do MLS ;((

;D

0

Pomysł ze sprowadzeniem Forlana traktuje jako pomysł dobry. Jest jakby nie było jest pichichi LaLiga. Dobre uderzenie z dystansu, gra głową i technika to jego atuty. W dodatku ograny w LaLiga i na zmiennika nadaje się znakomicie.

A dla wszystkich którzy mówią, że ma 30 lat i przez to skreślają go z listy piłkarzy mogących zasilić Blaugranę sugeruję wyłączenie FM'a. Sezonowcy? Możecie nie pamiętać takiego piłkarza który u nas grał: Larsson. On też młody nie był. Forlan strzeli 20 na sezon i nikt mu w metrykę nie będzie zaglądał.

0

Brawo Abidal! Kolejny mecz który zagrałeś świetnie, dziekujemy Ci za stratę bramki, pewnie ona się przyczyni do szybkiego wejscia na tron. I tu taka dywersja, co ten pan wyczynia w podstawowym składzie naszej drużyny? Czy Pep jest na tyle ślepy albo krótko wdziący, że nie dostrzega tak oczywistej rzeczy jaką jest wyższość Sylvinho nad Abidalem? Przeciez Erik jest najgorszym zawodnikiem w naszym składzie. Nie Valdes, nie Henry, ale właśnie Abidal...

Do "kibiców", którzy spisują sezon na straty po jednym nieudanym meczu, a trenera najchętniej by zwolnili TROCHĘ WIARY LUDZIE. Myślicie, że Duma Katalonii będzie kosić w lidze po tylu roszadach personalnych? Potrzeba czasu i aklimatyzacji nowych. Ile razy w FMie mieliście tak, że drużyna w pierwszych meczach nowego sezonu po okienku transferowym, grała słabo? Zarząd od razu Was zwolnił? Powtarzam TROCHĘ WIARY. Dla mnie drużyna póki walczy jest zwycięzcą.

iVisca el Barca!

iVisca el Catalunya!

0

Guardiola no, Eto'o si.

0

Guardiola no, Laporta si.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?