0

Na te decydujące mecze sezonu mogliśmy zatrudnić jakiegoś fachowca tymczasowo. Ok, rozumiem, że Tito jest chory, ale ja na miejscu Vilanovy pozwoliłbym zarządowi na zatrudnienie kogokolwiek dla dobra drużyny. Roura to się nadaje, ale, żeby Granadę trenować, a nie Barcę.

0

Czemu Montoya ławe grzeje?! Nie ogarniam.

0

Są składy:
http://www.marca.com/eventos/marcador/futbol/20
12_13/primera/jornada_26/rma_bar/

Nie rozumiem, mamy Songa i z niego nie korzystamy.

0

Jak czytam niektórych na rm.pl to jestem w ciężkim szoku. Podobno Mourinho ma w tym sezonie olać ligę i puchar Króla na rzecz Ligi Mistrzów. Śmiechu wartę ;) Gwarantuje, że gdyby to Real miał przewagę nad Barceloną kibice Realu by się fapowali na sam widok tabeli, a samą La Ligę uważali za najważniejsze trofeum w sezonie. Nie ogarniam ludzi. A w szczególności ich zawiści.

0

Już od początku jego pracy widać, że świetny z niego taktyk.

0

0

Pepe, powtarzałem Ci już tyle razy. Te zielone tabletki rano, a nie na wieczór!

0



Z pozdrowieniami dla hejterów. ;)

0

Czy wy sezonowcy wbijecie sobie do głowy, że nie każdy mecz można zagrać na 5-0? ITakie wymęczone zwycięstwa (ale zwycięstwa) decydują o mistrzostwie najczęściej...

0

Zadanie wykonane najmniejszym nakładem sił :)

0

Oficjalnie: Ibrahim Afellay wypożyczony do Schalke 04 Gelsenkirchen.

Szkoda bo w moim odczuciu jest lepszy od Tello.

0

Pique z całym szacunkiem powinien grzać ławę, albo miejsce w łóżku obok Shakiry, to co on wczoraj wyprawiał... Głowa mała.

0

Teraz Mou nie będzie mamrotał o spisku?

0

Sezonowcy bye bye! :)

0

TITO TO TRENER BEZ CHARYZMY...

0

DAWAĆ SONGA!!!!!!!!!!!!!!!1

0

Proste, nie grać hymnu...

0

13 finałów, niesamowite...
Takiej drużyny już nie będzie :)

0

Jeżeli Tito nie będzie na siłę rzucał snajperów na skrzydła to jestem jak najbardziej za. Przyda się taki klasyczny lis pola karnego. Moim zdaniem jedynym minusem może być tutaj charakter zawodnika i chęć gry w pierwszym składzie. Nie wiadomo w jakiej formie wróci Villa, zarząd musi zrobić wszystko, żeby nie powtórzyła się sytuacja z minionego sezonu La Liga- Messi i długo, długo nic jeżeli chodzi o ilość bramek.

0

Was też irytuje niemal rozpływanie się nad grą Chelsea?

Trzeba przyznać, że Chelsea miała dziś więcej szczęścia niż rozumu. Tej drużynie można zazdrościć tylko jednego, Petra Cecha w bramce. To bramkarz który powinien dostać pomnik, moim zdaniem Man of the match. Nie Drogba, nie Lampard, a właśnie Petr Cech.

0

Mam nadzieję, że Pedro poczuł wiatr w żagle i syndrom nowej miotły. Podobnie jest z Afellayem. Zmiana trenera może nam tylko wyjść na dobre ;)

0

0

A ja wolałbym Bale'a!
Po pierwsze: Bale jest lepszy fizycznie od Alby
Po drugie: Gareth z gry bardziej przypomina Abidala, lecz jest szybszy
Po trzecie: Po co osłabiać ligę, która i tak jest już słaba wykupywaniem gwiazd 3 siły?

0

Ch*j z wynikami, Barca jesteśmy z wami! :)

0

Polak kombinować potrafi ;)

0

Aby ominąć flasha do adresu dopisujemy /html

0

0

Jak ciśniesz to wciśniesz. Jestem niemal pewny że będzie 2-1 dla Barcelony.

Troche wiary. Vamos BARCA!!!!

0

Oby śnieg był dzisiaj bordowo-granataowy :)

T'estimo Barca!

0

Jak Larsson przechodził do Barcelony pisaliście dokładnie to samo... Zapomniałem, zdecydowana większość z was nie pamięta, że Henrik grał w Barcelonie.

Forlan, świetnym napastnikiem jest.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?