0

Pinto o/ !

0

No chyba nie mysleliscie ze rzucimy sie wszystkimi silami od razu do odrabiania... spokojnie, gramy na razie konsekwentnie w obronie i ani troche mnie przewaga Sevilli nie martwi. To jest Barcelona panowie!

0

Póki co swietny szybki mecz... az chce sie ogladac :)

0

Dziś będzie strasznie ciężko, ale myślę, że wygramy.

3-1 obstawiam. Vamos!

0

GUARDIOLA TO MISTRZ!

BARCA DRUŻYNĄ WSZECHCZASÓW !!!!!

0

Zauważyliście, że Abidal z meczu na mecz zwyżkuje? Jest jak profesor na lewym skrzydle:) Strasznie podoba mi się jego gra. A Pedro pojedzie na mundial... Tylko tak dalej!!

0

To był Szaman !!

0

Wypożyczyć, niech się ogra po kontuzji w słabszej drużynie i wróci w pełni formy:-)

Do boju Gaby !!

0

Messi na ławę :D Ostatnio coś Leo obniżył loty, gramy poprawnie ale jest jeszcze sporo mankamentów, teraz rewanżyk na Rubinie i się będziemy martwić dalej ligą ;)

Niewykorzystane sytuacje się mszczą.

... Visca el Barca!

0

Messi nam mecz zawalił, dziękujemy. :/

0

Kurrrr Messi :(

0

Mi tu wygląda na jakąś rywalizację Messi vs Ibra. Leo dzisiaj samolubnie:/

0

Keita goleador !!

0

Pedro strzeli ;)

0

Nie narzekajcie na sędziego, gramy dziś poprostu strasznie chaotycznie i ciężko będzie o bramkę:/

0

Jak na razie nie gramy wielkich zawodów... Będzie cholernie ciężko :/

0

Hola Dmitro!

0

Ibracadabra jest wart każdych pieniędzy. Taki napastnik to skarb całej drużyny. Biega, wiąże obrońców, strzela z dystansu, drybluje, przepycha się, wg. mnie piłkarz kompletny.

0

Witamy Zlatana? :D

VISCA EL TXIKI y LAPORTA!

0

A to wszystko po to aby zbić cene Villi. ;P

0

Skoro tyle zaoszczedzilismy na zakupie lewego fullbacka to moze lepiej dolozyc te 8 mln do oferty ws. transferu Davida Villa?

Cena jest tak niska dlatego iż zawodnik miał rok do końca kontraktu i jakoś nie kwapił się jak Eto'o podpisać nową umowe.

Hola Maxwell

0

http://img233.imageshack.us/i/ villabarca.jpg/

redakcja się nie obrazi chyba:) wrzućcie to jako foto głowne. by me :)

0

wszyscy źli, tylko nie Eto'o i broń Boże nie agent... ;/

0

Angielskie pismaki...

0

Adamos1993, Rami

Nie rozumie po prostu jak mozna za jednego zawodnika oddac dwoch swoich... Jestem ciekaw kto grałby jakby Xavi bądź Iniesta dostał kontuzje w nastepnym sezonie, napewno nie Young gdyz jest to skrzydlowy. Kazda druzyna potrzebuje solidnych zmiennikow a Iceman taki jest. Hleb odejdzie to pewne ale Gudiego staralbym sie zatrzymać albo wymienić za jakiegos solidnego srodkowego bo to dosc newralgiczna pozycja jeśli chodzi o lawke Barcy.

A na lewej wysmienicie przeciez spisuje sie Andres i Thierry wiec nie widze koniecznosci wymiany dwoch zmiennikow za skrzydlowego, bo to się poprostu nie opłaca.

WYŁĄCZYĆ FM'A!

0

A moze odpuscmy sobie Ville jak beda chcieli za niego za wiele i sprowadzmy Luisa Fabiano z Sevilli? Napewno bedzie tanszy od Davida a umiejetnosciami tez ubozszy nie jest. Kogokolwiek zarzad nie sprowadzi niestety odczujemy brak Eto'o ;/

0

Ogarnijcie sie juz z ta matematyka, jak możecie oddać dwóch niezlych zmiennikow za jednego piłkarza? To szalenstwo! Lepiej dostać 15 mln i niech idzie nawet do Hong Kongu.

Nigdy nie bylem jakims wielkim zwolennikiem jego talentu :P

0

Z Barcelony do Aston Villi...

0

Umarl krol, niech zyje krol.

Adios Eto'o, Ola Villa. Gracias.

0

Plotki transferowe, bo za rok Eto'o kończy się kontrakt... MD? To ta gazeta która pisała o najbardziej prawdopodobnym transferze Riberyego do Barcelony?

Żal.es

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?