matek-veb
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pinto o/ !
0
No chyba nie mysleliscie ze rzucimy sie wszystkimi silami od razu do odrabiania... spokojnie, gramy na razie konsekwentnie w obronie i ani troche mnie przewaga Sevilli nie martwi. To jest Barcelona panowie!
0
Póki co swietny szybki mecz... az chce sie ogladac :)
0
Dziś będzie strasznie ciężko, ale myślę, że wygramy.
3-1 obstawiam. Vamos!
0
GUARDIOLA TO MISTRZ!
BARCA DRUŻYNĄ WSZECHCZASÓW !!!!!
0
Zauważyliście, że Abidal z meczu na mecz zwyżkuje? Jest jak profesor na lewym skrzydle:) Strasznie podoba mi się jego gra. A Pedro pojedzie na mundial... Tylko tak dalej!!
0
To był Szaman !!
0
Wypożyczyć, niech się ogra po kontuzji w słabszej drużynie i wróci w pełni formy:-)
Do boju Gaby !!
0
Messi na ławę :D Ostatnio coś Leo obniżył loty, gramy poprawnie ale jest jeszcze sporo mankamentów, teraz rewanżyk na Rubinie i się będziemy martwić dalej ligą ;)
Niewykorzystane sytuacje się mszczą.
... Visca el Barca!
0
Messi nam mecz zawalił, dziękujemy. :/
0
Kurrrr Messi :(
0
Mi tu wygląda na jakąś rywalizację Messi vs Ibra. Leo dzisiaj samolubnie:/
0
Keita goleador !!
0
Pedro strzeli ;)
0
Nie narzekajcie na sędziego, gramy dziś poprostu strasznie chaotycznie i ciężko będzie o bramkę:/
0
Jak na razie nie gramy wielkich zawodów... Będzie cholernie ciężko :/
0
Hola Dmitro!
0
Ibracadabra jest wart każdych pieniędzy. Taki napastnik to skarb całej drużyny. Biega, wiąże obrońców, strzela z dystansu, drybluje, przepycha się, wg. mnie piłkarz kompletny.
0
Witamy Zlatana? :D
VISCA EL TXIKI y LAPORTA!
0
A to wszystko po to aby zbić cene Villi. ;P
0
Skoro tyle zaoszczedzilismy na zakupie lewego fullbacka to moze lepiej dolozyc te 8 mln do oferty ws. transferu Davida Villa?
Cena jest tak niska dlatego iż zawodnik miał rok do końca kontraktu i jakoś nie kwapił się jak Eto'o podpisać nową umowe.
Hola Maxwell
0
http://img233.imageshack.us/i/ villabarca.jpg/
redakcja się nie obrazi chyba:) wrzućcie to jako foto głowne. by me :)
0
wszyscy źli, tylko nie Eto'o i broń Boże nie agent... ;/
0
Angielskie pismaki...
0
Adamos1993, Rami
Nie rozumie po prostu jak mozna za jednego zawodnika oddac dwoch swoich... Jestem ciekaw kto grałby jakby Xavi bądź Iniesta dostał kontuzje w nastepnym sezonie, napewno nie Young gdyz jest to skrzydlowy. Kazda druzyna potrzebuje solidnych zmiennikow a Iceman taki jest. Hleb odejdzie to pewne ale Gudiego staralbym sie zatrzymać albo wymienić za jakiegos solidnego srodkowego bo to dosc newralgiczna pozycja jeśli chodzi o lawke Barcy.
A na lewej wysmienicie przeciez spisuje sie Andres i Thierry wiec nie widze koniecznosci wymiany dwoch zmiennikow za skrzydlowego, bo to się poprostu nie opłaca.
WYŁĄCZYĆ FM'A!
0
A moze odpuscmy sobie Ville jak beda chcieli za niego za wiele i sprowadzmy Luisa Fabiano z Sevilli? Napewno bedzie tanszy od Davida a umiejetnosciami tez ubozszy nie jest. Kogokolwiek zarzad nie sprowadzi niestety odczujemy brak Eto'o ;/
0
Ogarnijcie sie juz z ta matematyka, jak możecie oddać dwóch niezlych zmiennikow za jednego piłkarza? To szalenstwo! Lepiej dostać 15 mln i niech idzie nawet do Hong Kongu.
Nigdy nie bylem jakims wielkim zwolennikiem jego talentu :P
0
Z Barcelony do Aston Villi...
0
Umarl krol, niech zyje krol.
Adios Eto'o, Ola Villa. Gracias.
0
Plotki transferowe, bo za rok Eto'o kończy się kontrakt... MD? To ta gazeta która pisała o najbardziej prawdopodobnym transferze Riberyego do Barcelony?
Żal.es