matek-veb
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mourinho mówi, że to tylko 2 śmieszne meczyki?
Szkoda tylko, że od lat w lidze nie umie wygrać jednego meczu z naszą wielką Barceloną. Jak on nam zazdrości...
0
Neymar 1-0! Piękne uderzenie w samo okienko ;)
0
Josep kochamy Cię ! Ten mecz udowdnił, że z TEJ WIELKIEJ druzyny mozna wyciagnąć jeszcze więcej. :)
0
Jestem zachwycony pilkarzami Realu. Z najbliższej możliwej odległości mogli oglądać najlepsza druzyne świata. BARCAAAAAAAAAAA !
Gracias Campeon para siempre !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! T'estimo Barca !!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Rafael G wyłącz tego FMa ;)
0
Mowiąc tak potwierdzasz swoją jebaną ignorancje i skrajny debilizm. Get the fuck out of here you idiot!
0
Boli was to, że jesteście obecnie śmiesznie mali przed obliczem WIELKIEJ Barcy. Zresztą z kim ja polemizuję?
0
Real BYŁ wielkim klubem ;)
0
Ta nasza farsa zdobyła wszystko w tamtym sezonie, a za tydzień zniszczy wasz śmieszny Real.
0
SANCHEZ CZARODZIEJ!
0
Zresztą, do wszystkich kibiców Realu. KOZAK W NECIE CIPA W ŚWIECIE.
0
Real wypierdalaj i smaruj dupsko wazeliną przed GD.
0
Alexis i jego zimna krew, miazga!!!!!! VISCA EL BARCA!!!!!!!
0
Przepięknie dziś gramy. Cuenca 3-0 :)
0
Fabregas proforma :)
0
FAAAABREGAS !
0
3 napastników których jest w formie macieks10 ;) Jest jeszcze Issac Cuenca ;)
0
Co jak co, ale to jak drużyna Mourinho potrafi przyspieszyć akcję to jest coś pięknego. Ciężkie zadania czeka naszą drużynę 10 grudnia, ale mam nadzieję, że chłopaki stworzą spektakl i ten mecz wygrają. Visca el Barca!
0
BRAWO SĘDZIOWIE!!!!!!!!!!!!!!!!!1
0
Macie swoje 3-4-3. Tak żenującej gry skrzydeł nigdy nie widziałem ;/
0
Barca grac!!! Kur*a mac!!!!
0
... I zapomniałem katalońskiego żeby iść do fryzjera! :D
Cesc i Messi, najlepszy duet w lidze.
0
A mnie cieszy nasze zwycięstwo 4-0. Skończcie już pisać o tym Realu bo tylko prowokujecie tych troli żeby pisali komentarze na naszej stronie. BYLE DO GRUDNIA !!!!!
0
Zagralismy do konca przynajmniej. BRAWO BARCA!
0
MEEESIIIIII !!!!!!!!!
0
Alan tzn ze jako kibic muszę tylko chwalic? Barca gra fatalnie i nie zanosi się na poprawie.
0
Obawiam się, że to niestety dłuższy kryzys, ale Barcelona to nie tylko Messi!
0
Propaganda sukcesu widać nie opuściła "fanatyków" wielkiego Mou... To przykre się robi pomalutku. Gran Derby już w grudniu. ;)
A my kibice Blaugrany nie odpowiadajmy po prostu na te nędzne zaczepki i nie oceniajmy formy po meczu z Grenadą... Takie było, założenie wykonać plan jak najmniejszym nakładem sił. :)
T'estimo Barca!
0
Wolałbym klasyczną 9 typu Rossi. Na pewno skład by się wzmocnił po odejściu Bojana i zamianie na Giuseppe.
0
Real ostatnio jest magiczny. To będzie ciężki sezon.