0

Mourinho mówi, że to tylko 2 śmieszne meczyki?

Szkoda tylko, że od lat w lidze nie umie wygrać jednego meczu z naszą wielką Barceloną. Jak on nam zazdrości...

0

Neymar 1-0! Piękne uderzenie w samo okienko ;)

0

Josep kochamy Cię ! Ten mecz udowdnił, że z TEJ WIELKIEJ druzyny mozna wyciagnąć jeszcze więcej. :)

0

Jestem zachwycony pilkarzami Realu. Z najbliższej możliwej odległości mogli oglądać najlepsza druzyne świata. BARCAAAAAAAAAAA !

Gracias Campeon para siempre !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! T'estimo Barca !!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Rafael G wyłącz tego FMa ;)

0

Mowiąc tak potwierdzasz swoją jebaną ignorancje i skrajny debilizm. Get the fuck out of here you idiot!

0

Boli was to, że jesteście obecnie śmiesznie mali przed obliczem WIELKIEJ Barcy. Zresztą z kim ja polemizuję?

0

Real BYŁ wielkim klubem ;)

0

Ta nasza farsa zdobyła wszystko w tamtym sezonie, a za tydzień zniszczy wasz śmieszny Real.

0

SANCHEZ CZARODZIEJ!

0

Zresztą, do wszystkich kibiców Realu. KOZAK W NECIE CIPA W ŚWIECIE.

0

Real wypierdalaj i smaruj dupsko wazeliną przed GD.

0

Alexis i jego zimna krew, miazga!!!!!! VISCA EL BARCA!!!!!!!

0

Przepięknie dziś gramy. Cuenca 3-0 :)

0

Fabregas proforma :)

0

FAAAABREGAS !

0

3 napastników których jest w formie macieks10 ;) Jest jeszcze Issac Cuenca ;)

0

Co jak co, ale to jak drużyna Mourinho potrafi przyspieszyć akcję to jest coś pięknego. Ciężkie zadania czeka naszą drużynę 10 grudnia, ale mam nadzieję, że chłopaki stworzą spektakl i ten mecz wygrają. Visca el Barca!

0

BRAWO SĘDZIOWIE!!!!!!!!!!!!!!!!!1

0

Macie swoje 3-4-3. Tak żenującej gry skrzydeł nigdy nie widziałem ;/

0

Barca grac!!! Kur*a mac!!!!

0

... I zapomniałem katalońskiego żeby iść do fryzjera! :D

Cesc i Messi, najlepszy duet w lidze.

0

A mnie cieszy nasze zwycięstwo 4-0. Skończcie już pisać o tym Realu bo tylko prowokujecie tych troli żeby pisali komentarze na naszej stronie. BYLE DO GRUDNIA !!!!!

0

Zagralismy do konca przynajmniej. BRAWO BARCA!

0

MEEESIIIIII !!!!!!!!!

0

Alan tzn ze jako kibic muszę tylko chwalic? Barca gra fatalnie i nie zanosi się na poprawie.

0

Obawiam się, że to niestety dłuższy kryzys, ale Barcelona to nie tylko Messi!

0

Propaganda sukcesu widać nie opuściła "fanatyków" wielkiego Mou... To przykre się robi pomalutku. Gran Derby już w grudniu. ;)

A my kibice Blaugrany nie odpowiadajmy po prostu na te nędzne zaczepki i nie oceniajmy formy po meczu z Grenadą... Takie było, założenie wykonać plan jak najmniejszym nakładem sił. :)

T'estimo Barca!

0

Wolałbym klasyczną 9 typu Rossi. Na pewno skład by się wzmocnił po odejściu Bojana i zamianie na Giuseppe.

0

Real ostatnio jest magiczny. To będzie ciężki sezon.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?