0

Pep jedyne co musi zmienić to powrócić do standartowego ustawienia 4-3-3 z poprzedniego sezonu. Na tym kończy się jego rola.

0

Virus Fifa ;/

0

Croocers, z Sevillą też tak wróżyłeś?

0

Kolejny autobus na drodze Mistrza...

0

Gdyby nie Varas Sevilla wracałaby do Andaluzji z piątką w plecaku...

0

Nie zapominajcie o Levante, które jeśli ogra jutro Villarreal wskoczy na fotel lidera ;) Kolejka jeszcze się nie zakończyła ;)

0

Barcelona to nie tylko Messi...

0

Sprzedać Messiego, Iniestę, Pedro. Kupić Ronaldo, Giggsa i Lamparda. Ta Barca to już przeżytek!!! Guardiola Dimision. :P

0

Varas in, Pinto out! :)

0

Guardiola to geniusz. Przez 3 sezony stworzył brakujące ogniwo piłkarskiej ewolucji, najdoskonalsze. To wszystko zasługa naszego wielkiego mistera. :)

0

Chcą Abidala? Okej, ale tylko jeśli to wymiana na Sakho ;)

0

I teraz przydałby się Jeffren... Masakra jakaś.

Wracaj do zdrowia Ibi, bo talent masz nieziemski... Mam nadzieję, że dostaniesz jeszcze szanse gry w barwach Blaugrana.

0

Wywozimy remis z trudnego terenu, nie ma źle :)

0

Thiago do środka, Xavi nie ma partnera. Keita kopie się po głowie na razie.

0

Pep Dimision! Boże uspokójcie Dziąsła "szpece" od taktyki bo tego się słuchać nie da. Gramy 4-3-3 tylko Alves jest troche bardziej wysunięty... Keita - Villa i Fabregas do 2 linii i będzie git. Vamos BARCA!!! Sezonowcy WON!

0

Ronaldinho Flamengo, Eto'o Anżi. p3rshing wyjdz!

0

Czemu Villa chciał zagrać do Valdesa? ;D

0

Byle nie przegrać 8-2 ;)

0

Kiepscy z was byliby trenerzy. Wy chcecie Abidala desygnować w pierwszej jedenastce? Ronaldo albo Di Maria go zjadą na tej lewej. Adriano jest w 100% bardziej pewniejszy i 100% lepiej przygotowany, Maxwell już jest lepszy obecnie od Abidala.

Valdes - Alves, Mascherano, Pique, Adriano - Busquets, Fabregas (jest bardziej defensywny od Iniesty), Xavi - Pedro, Messi, Villa,

0

Madryt świnio, oddaj pokłon mistrzowi.

0

Oj wiele jeszcze musisz się nauczyć... Wiele. Ale wierzę w Ciebie. ;)

0

yoli, możliwe że wynik jest "fenomenalny" ale z taką grą w rewanżu to bramki dla Realu będą kwestią czasu. ;)

0

Nie dla sportu na TVP!

To co wyprawiał pan Trzeciak i Szpaq woła o pomstę do niebios... "Czesk Fabregas", "Estadio Camp Nou" to tylko niektóre z kwiatków Szanownych Panów z mikrofonem.

0

Seba_89 i co z tego? Gdyby nie nasze wczorajsze szczęście byłoby po krzyku... Proponuje obiektywnie oglądać mecz. Real zagrał lepiej od naszej Barcelony i trzeba być największym hipokrytą świata, żeby chwalić Barcę za wynik... Coż, tacy też są ludzie.

0

Tak na chłodno rzecz biorąc to dawno tak słabej Barcelony nie widziałem. Gra się w ogóle nie kleiła i możemy tylko wychwalać farta, że nie skończyło się to galaktycznym pogromem. Zdumiewającym jest fakt, że Barcelona przez dłuższą część meczu grała z pominięciem środka pola. Szfankowało wyprowadzanie piłki przez obronę i widoczny był brak Sergio i Xaviego w formie.

Fatalny Abidal utwierdza mnie w przekonaniu, że jego pozycja to lewa obrona i marny z niego stoper. Z Alexisa będzie pożytek, on, Valdes i Mascherano to jedyni piłkarze którzy zostawili płuca na boisku. Real zagrał fantastyczne zawody i tylko słaba forma Benzemy spowodowała, że nie wygrali tego meczu (strach pomyśleć co by było gdyby to Ronaldo grał na szpicy).

Co do ostrej gry się nie wypowiadam, bo to sport dla mężczyzn a nie dziewczynek... Niepodyktowane karne to głównie aktorstwo, mało klarowne rzuty karne. Swoją drogą gdyby sędzia podyktował chociaż jednego dla Realu miałby argumenty żeby obronić swoją decyzję.

Musimy przyznać wyższość Realu M. w tym momencie sezonu. Barcelona musi odrobić solidną pracę domową. Pytanie tylko czy 3 dni to wystarczająco dużo czasu...

0



Będzie z niego pożytek :)

0

Alexisa jutro od pierwszej minuty wpuścić!

0

Hajduk "autobus" Split.

Dobry mecz na rozbieganie.

0

Na jakiej podstawie ma zostać? Na podstawie jednego dobrego sezonu gdzie wygryzł Ibrę ze składu, który po prostu nie pasował do koncepcji Guardioli? Pep jest bliżej składu i to on wie najlepiej co jest dla piłkarza dobre. Krkic najwyraźniej nie przykładał się na treningach dlatego tak mało szans dostawał. Bojan powodzenia w nowym klubie!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?