matesfcb93
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
"MARCA podaje, że Rafa Benítez już raz został wyrzucony z Pucharu Króla z powodów dyscyplinarnych. W 2001 roku Hiszpan pracował w Valencii i w czasie meczu z Noveldą wstawił do gry Serbana, który był czwartym graczem spoza Unii Europejskiej w jedenastce występującej na boisku. Nietoperze zostały wyrzucone z rozgrywek, a klub zwolnił po tym incydencie kierownika Juana Cruza Sola.
Co ciekawe, Manuel Sanchís, legenda Los Blancos, poinformował, że w przeszłości w Realu Madryt tematem kartek i zawieszeń nie zajmował się kierownik, ale cała dyrekcja sportowa. Dzisiaj delegatem drużyny jest Chendo, były piłkarz Królewskich. "
2
hahahhahaha a cadiz podobno zlozylo juz skarge hahahahhahahahha
0
no daj te zrodlo :D
0
nie nie , to jest pierwszy i w sumie ostatni :D
2
Komentarz usunięty
0
nie ma , zadnego. Cadiz musi tylko zlozyc oficjalna skarge , a potwierdzili ze zloza takze real out
2
Komentarz usunięty
1
tak , bekanitez myslal ze nikt nie zauwazy :D
2
Prawda ahhahahahhahahahhahaha :D
0
nie maja szans reaf napisalo ze kartki pzrechodza z sezonu na sezon i kary takze
0
tak wiadomo , cadiz potwierdzilo ze aby nie obrazic socios cadiz , zlozą oficjalna skarge na real madryd
3
to nie sen :D
1
nic nie posmaruje oni potwierdzili ze zloza skarge
4
"23:30: Rywale mają czas do jutra do 14:00, żeby złożyć pismo z oficjalną skargą na występ Czeryszewa. Jeśli zdążą, Real zostanie wyrzucony z rozgrywek.
23:43: Media informują, że już żaden działacz Realu nie ogląda meczu. Wszyscy zebrali się, żeby odpowiednio zarządzać całą tą sytuacją. "
0
cooo? to jest pierwszy mecz realu z cadiz
2
nie ja tez to robie , bo ja lubie jak realowi krzywda sie dzieje :D
2
prawdopodobnie real odpadnie z cdl bo wystawil czeryszewa a ten nie mogl zagrac za kartki
14
to taktyka beniteza :D
19
a cadiz potwierdzilo ze zloza oficjalna skarge :D
0
podali ze nie bd negocjacji poniewaz nie chca obrazic socios klubu
0
napewno nie na real madryd
0
marca podaje ze real został wyrzucony z rogrywek :D
1
https://x.com/J_Krecidlo/status/672179464386822152
1
Borja Mayoral jest na łwace rezerwowych , z młodzieżówki
0
nie zawodnika a zawodników, dokladnie 2 :D
0
real ma 2 zawodinkow ktorzy dzis nie powinni znalesc sie na plycie boiska , wszytskie media w europie o tym trabia za duza beka zeby ich pzrepusili :D
1
za pomoca tweta potwierdzili ze zloza oficjalna skarge
1
ale to pokaze calemu swiatu ze sa rowni i rowniejsi , a mysle zedo tego nie dopuszcza bo juz masa ludzi o tym wie i wszystkie portale o tym trabia ..
0
osasuna odpadla po takim bledzie ...
0
Pique beke ciśnie i pewnie siedzi w koszulce czeryszewa z Villareal :D