3

"MARCA podaje, że Rafa Benítez już raz został wyrzucony z Pucharu Króla z powodów dyscyplinarnych. W 2001 roku Hiszpan pracował w Valencii i w czasie meczu z Noveldą wstawił do gry Serbana, który był czwartym graczem spoza Unii Europejskiej w jedenastce występującej na boisku. Nietoperze zostały wyrzucone z rozgrywek, a klub zwolnił po tym incydencie kierownika Juana Cruza Sola.

Co ciekawe, Manuel Sanchís, legenda Los Blancos, poinformował, że w przeszłości w Realu Madryt tematem kartek i zawieszeń nie zajmował się kierownik, ale cała dyrekcja sportowa. Dzisiaj delegatem drużyny jest Chendo, były piłkarz Królewskich. "

2

hahahhahaha a cadiz podobno zlozylo juz skarge hahahahhahahahha

0

no daj te zrodlo :D

0

nie nie , to jest pierwszy i w sumie ostatni :D

2

Komentarz usunięty

0

nie ma , zadnego. Cadiz musi tylko zlozyc oficjalna skarge , a potwierdzili ze zloza takze real out

2

Komentarz usunięty

1

tak , bekanitez myslal ze nikt nie zauwazy :D

2

Prawda ahhahahahhahahahhahaha :D

0

nie maja szans reaf napisalo ze kartki pzrechodza z sezonu na sezon i kary takze

0

tak wiadomo , cadiz potwierdzilo ze aby nie obrazic socios cadiz , zlozą oficjalna skarge na real madryd

3

to nie sen :D

1

nic nie posmaruje oni potwierdzili ze zloza skarge

4

"23:30: Rywale mają czas do jutra do 14:00, żeby złożyć pismo z oficjalną skargą na występ Czeryszewa. Jeśli zdążą, Real zostanie wyrzucony z rozgrywek.

23:43: Media informują, że już żaden działacz Realu nie ogląda meczu. Wszyscy zebrali się, żeby odpowiednio zarządzać całą tą sytuacją. "

0

cooo? to jest pierwszy mecz realu z cadiz

2

nie ja tez to robie , bo ja lubie jak realowi krzywda sie dzieje :D

2

prawdopodobnie real odpadnie z cdl bo wystawil czeryszewa a ten nie mogl zagrac za kartki

14

to taktyka beniteza :D

19

a cadiz potwierdzilo ze zloza oficjalna skarge :D

0

podali ze nie bd negocjacji poniewaz nie chca obrazic socios klubu

0

napewno nie na real madryd

0

marca podaje ze real został wyrzucony z rogrywek :D

1

Borja Mayoral jest na łwace rezerwowych , z młodzieżówki

0

nie zawodnika a zawodników, dokladnie 2 :D

0

real ma 2 zawodinkow ktorzy dzis nie powinni znalesc sie na plycie boiska , wszytskie media w europie o tym trabia za duza beka zeby ich pzrepusili :D

1

za pomoca tweta potwierdzili ze zloza oficjalna skarge

1

ale to pokaze calemu swiatu ze sa rowni i rowniejsi , a mysle zedo tego nie dopuszcza bo juz masa ludzi o tym wie i wszystkie portale o tym trabia ..

0

osasuna odpadla po takim bledzie ...

0

Pique beke ciśnie i pewnie siedzi w koszulce czeryszewa z Villareal :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?