2

Warminsko Mazurskie także śnieg ❄ pozdrawiam :D

2

Komentarz usunięty

0

Nie nie tylko Ty :D

0

Dzięki, którym szkoda gościa :/

1

Masz jakieś video?

0

haha on naprawde ma cos nie tak z głową ...

3

Leicester City zostało liderem ligi angielskiej! :D

0

Wiem wiem , ale wczoraj komentatorzy 11 wyskoczyli z tym przy 4 bramce , i fajnie im to wyszlo :)

0

Co nie zmienia faktu ze dostali solidny wpierdziel od odwiecznego rywala , zostali upokorzeni na własnym stadionie i nie tylko u nas sie mowi ze SB jest stadionem treningowym Barcy :D
Edit : Spalonego nie było

5

U kristjano , opijali jego film .

33

- Dziennikarz: "Dlaczego wpuściłeś Messiego na ostatnich kilkanaście minut?"
- Luis Enrique: "Ponieważ kibice zapłacili, aby móc zobaczyć prawdziwą legendę w akcji"

Lucho, mistrz!

0

Tu masz racje ja jeszcze ogladalem rac1 wiec oni tez robia niesamowita robote , ale Panowie z 11 , czapki z głów :D

0

" - To jest jak mawia młodzież :
- Masakracja !!
- Tak jest ... " :D

1

Tak popatrzyłem sobie na statystyki Bravo, i zamurowało mnie , Bravo ma wiecej podań od ceer , bejla czy benzemy , w sumie to wczorajszy mecz pokazal jakie bbc jest genialne .

1

jedno i drugie :)

0

1

To jest włąsnie bekanitez , najlepszy taktyk , jaki real posiadał
#pray4Madrid

0

Dokładnie tak :D

0

tak ale wiekszość sytuacji realu to takm ozna powiedziec fart

2

Nie rozumiem tylko jednej rzeczy , ale malo istotne . Dlaczego bekanitez zdjał Jamesa , gdzie ten naprawde wyroznial sie z bialych najbardziej , i kasał tam naszego bramkarza ..

0

ja mimo wszytsko dla brawo bo wyciagnal 3 setki

0

[Zobacz link:


[Zobacz link:

0

Dziekuje ziomus :DDDDD

0

podzielicie sie skrotami z hudsonemi rac1 ??

0

zapodacie skroty z hudsonemi rac1?

3

Ciekawe ciekawe, znalezione na fioletowej :" Jak podają różne stacje w Hiszpanii los Beniteza jest przesądzony, nie chodzi o wyniki, ale o atmosferę w zespole, według niektórych stacji Zidane ma zastąpić Rafę albo Bielsa, który prowadziło ostatnio Marsylię.

Te źródła podają, że Pérezowi nie spodobało się jak zawodnicy reagują na podpowiedzi Beniteza i chodzi o sytuację gdy Isco schodził z boiska,"

2

Nie smieszne

0

0

i o to chodzilo dla lucho , aby uspokoic gre

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?