matesfcb93
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Warminsko Mazurskie także śnieg ❄ pozdrawiam :D
2
Komentarz usunięty
0
Nie nie tylko Ty :D
0
Dzięki, którym szkoda gościa :/
1
Masz jakieś video?
0
haha on naprawde ma cos nie tak z głową ...
3
Leicester City zostało liderem ligi angielskiej! :D
0
Wiem wiem , ale wczoraj komentatorzy 11 wyskoczyli z tym przy 4 bramce , i fajnie im to wyszlo :)
0
Co nie zmienia faktu ze dostali solidny wpierdziel od odwiecznego rywala , zostali upokorzeni na własnym stadionie i nie tylko u nas sie mowi ze SB jest stadionem treningowym Barcy :D
Edit : Spalonego nie było
0
https://41.media.tumblr.com/2f7f6be6b9f089e35674134ff2562649/tumblr_ny6l5twhKX1qddn46o1_500.jpg
5
U kristjano , opijali jego film .
33
- Dziennikarz: "Dlaczego wpuściłeś Messiego na ostatnich kilkanaście minut?"
- Luis Enrique: "Ponieważ kibice zapłacili, aby móc zobaczyć prawdziwą legendę w akcji"
Lucho, mistrz!
0
Tu masz racje ja jeszcze ogladalem rac1 wiec oni tez robia niesamowita robote , ale Panowie z 11 , czapki z głów :D
0
" - To jest jak mawia młodzież :
- Masakracja !!
- Tak jest ... " :D
1
Tak popatrzyłem sobie na statystyki Bravo, i zamurowało mnie , Bravo ma wiecej podań od ceer , bejla czy benzemy , w sumie to wczorajszy mecz pokazal jakie bbc jest genialne .
1
jedno i drugie :)
0
1
To jest włąsnie bekanitez , najlepszy taktyk , jaki real posiadał
#pray4Madrid
0
Dokładnie tak :D
0
tak ale wiekszość sytuacji realu to takm ozna powiedziec fart
2
Nie rozumiem tylko jednej rzeczy , ale malo istotne . Dlaczego bekanitez zdjał Jamesa , gdzie ten naprawde wyroznial sie z bialych najbardziej , i kasał tam naszego bramkarza ..
0
ja mimo wszytsko dla brawo bo wyciagnal 3 setki
0
[Zobacz link:
[Zobacz link:
0
Dziekuje ziomus :DDDDD
0
podzielicie sie skrotami z hudsonemi rac1 ??
0
zapodacie skroty z hudsonemi rac1?
3
Ciekawe ciekawe, znalezione na fioletowej :" Jak podają różne stacje w Hiszpanii los Beniteza jest przesądzony, nie chodzi o wyniki, ale o atmosferę w zespole, według niektórych stacji Zidane ma zastąpić Rafę albo Bielsa, który prowadziło ostatnio Marsylię.
Te źródła podają, że Pérezowi nie spodobało się jak zawodnicy reagują na podpowiedzi Beniteza i chodzi o sytuację gdy Isco schodził z boiska,"
2
Nie smieszne
0
0
i o to chodzilo dla lucho , aby uspokoic gre