1

Cieszysz się z tego ze Mas zginąć i tak dalej? Powaga? Współczuję naprawdę,

0

Takie info pasje francuska tv i prasa, coś się dzieje tam, nie na darmo dziś zamknięta była wieża Eiffla

0

Tak obejrzysz, na CP

0

Ooo a czemu by nie jestem za :)

1

Ciekawe podejście... Żałosne

1

Kto ma ochote Obejrzeć GD w gronie kibiców Barcy , woj. Warm- Mazurskie , dokladnie okolice Gizycka ?

5

to jest chore ...

3

Belgijski minister poinformował o "serii aresztowań" w Brukseli w związku z zamachami w Paryżu.

0

Chodzibo ten klub?

2

A pomyśleć że u nas są światów dni młodzieży i bd Papiez, a dla tych brudów bd idealna okazja do ataku

0

jaki to profil?

0

Nolito Dawaj do Barcy !!

5

O czym my mówimy skoro on zostaje w Barcelonie a to tylko jakiś marzenia, i na obserwowanie się skończy noży ;)

1

Neymar jest obserwowany przez PSG, Manchester United, real... //MD

0

co ? hahaha jedyne zielone jakie mnie interesuja to $ ... Dolar haha mi te "polubienia" do niczego , jak bym chcial to bym pisal pod publike to co ludzie chca przeczytac, co im pasuje , a nie udostepniał info ...

4

Po co spamujesz? Taka informacja jest kilka komentow niżej, wystarczy poczytać a nie na pale wklejac/ kopiować...

0

Jutro będzie futro

7

Ramos ma zagrać w klasyku na blokadzie e. Po meczu ma przejść operacje barku. Suarez lubi to to

0

Zgadzam się :)

20

Cytujac kolege " To niesamowite, ze Cristiano jest tak opalony biorac pod uwage ile czasu spedza w cieniu Messiego." - najlepszy tekst o kristjano .

0

Spotkałem wielu ludzi z fioletowej , maja sporo oleju w glowie wiec mysle ze to oni wlasnie to napisali

1

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

0

Juz zgłoszone, ....

16

Koleś z fioletowej ma rację :
" 3 szybkie powody slabej gry :

- 1 Cristiano dno totalne, pogonic po sezonie do PSG i niech tam macha lapkami

- 2 Bale nie jest i nie bedzie nawet w polowie Neymarem

- 3 Benzema nie jest i nie bedzie nawet w polowie Suárezem

Barça ma po prostu lepszych pilkarzy z przodu i tyle" co racja to racja, tridente najlepsze na świecie

0

On powie ze w mojej głowie poprowadziła real do wygranej, i strzeliłem hattricka...

1

Ulala mistrzowie to było, Bravo :)

7

Hahaha zakończenia najlepsze :D

3

Bravo Sevilla ! JEsteśmy liderem. Czekam na GD , alez sie ciesze z tej porazki haha :D

14

Przeciez to jest kretyn ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?