matesfcb93
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Cieszysz się z tego ze Mas zginąć i tak dalej? Powaga? Współczuję naprawdę,
0
Takie info pasje francuska tv i prasa, coś się dzieje tam, nie na darmo dziś zamknięta była wieża Eiffla
0
Tak obejrzysz, na CP
0
Ooo a czemu by nie jestem za :)
1
Ciekawe podejście... Żałosne
1
Kto ma ochote Obejrzeć GD w gronie kibiców Barcy , woj. Warm- Mazurskie , dokladnie okolice Gizycka ?
5
to jest chore ...
3
Belgijski minister poinformował o "serii aresztowań" w Brukseli w związku z zamachami w Paryżu.
0
Chodzibo ten klub?
2
A pomyśleć że u nas są światów dni młodzieży i bd Papiez, a dla tych brudów bd idealna okazja do ataku
0
jaki to profil?
0
Nolito Dawaj do Barcy !!
5
O czym my mówimy skoro on zostaje w Barcelonie a to tylko jakiś marzenia, i na obserwowanie się skończy noży ;)
1
Neymar jest obserwowany przez PSG, Manchester United, real... //MD
0
co ? hahaha jedyne zielone jakie mnie interesuja to $ ... Dolar haha mi te "polubienia" do niczego , jak bym chcial to bym pisal pod publike to co ludzie chca przeczytac, co im pasuje , a nie udostepniał info ...
4
Po co spamujesz? Taka informacja jest kilka komentow niżej, wystarczy poczytać a nie na pale wklejac/ kopiować...
0
Jutro będzie futro
7
Ramos ma zagrać w klasyku na blokadzie e. Po meczu ma przejść operacje barku. Suarez lubi to to
0
Zgadzam się :)
20
Cytujac kolege " To niesamowite, ze Cristiano jest tak opalony biorac pod uwage ile czasu spedza w cieniu Messiego." - najlepszy tekst o kristjano .
0
Spotkałem wielu ludzi z fioletowej , maja sporo oleju w glowie wiec mysle ze to oni wlasnie to napisali
1
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
0
Juz zgłoszone, ....
16
Koleś z fioletowej ma rację :
" 3 szybkie powody slabej gry :
- 1 Cristiano dno totalne, pogonic po sezonie do PSG i niech tam macha lapkami
- 2 Bale nie jest i nie bedzie nawet w polowie Neymarem
- 3 Benzema nie jest i nie bedzie nawet w polowie Suárezem
Barça ma po prostu lepszych pilkarzy z przodu i tyle" co racja to racja, tridente najlepsze na świecie
0
On powie ze w mojej głowie poprowadziła real do wygranej, i strzeliłem hattricka...
1
Ulala mistrzowie to było, Bravo :)
7
Hahaha zakończenia najlepsze :D
3
Bravo Sevilla ! JEsteśmy liderem. Czekam na GD , alez sie ciesze z tej porazki haha :D
14
Przeciez to jest kretyn ...