0

Czemu sie nie odzywałeś jak real dostał baty od Manchesteru United ?

10

Barca zagrała świetnie , dużo ruchu i pzremyślanych piłek babol to babol , mecz towarzyski po przegranym meczy , Lucho inteligentny facet wyciągnie wnioski i słabości zamienia na mocne str ilepiej sie przygotują, bez spiny . Nie grał Xavi, Messi, Neymar, Suarez... spokojnie mamy skład aby walczyć o najwyższe cele ;)

0

0

Lucho to inteligentny facet, po porażce wyjda nasze - i na sezon bd silniejsi

6

Ludzie dobrze że przegramy, wyjda nasze - nasze słabości i lepiej sie przygotuja na nowy sezon ... Spokojnie to mecz towarzyski

0

Przepraszam pomyłka

0

Przepraszam

0

no nie zawsze by tam pogral te 10/15 min.

2

Legia ma już awans do kolejnej rundy . Super :)

0

może to szaleństwo ale ja bym wziął Halilovicia do 1 skladu

0

Nie to mialem na mysli , sevilla barca do 30 min przegrywamy 2:0 .8 min później jest 2:3 i Pedrito strzela hat klasyczny

13

Spokojnie ludziska Pedro nie raz na dupe uratuje podzcas meczu

9

szkoda mi Ciebie.

1

munir do zmiany xD

0

Munir poprawi celownik i bd git :)

0

jakie nazwisko na koszulce?

0

:) ale ta historia zakończyła sie szczęśliwie i ivan jest u nas :)

0

Rakitić genialny transfer jak narazie :) ...

0

Tylko jest pare różnic

0

W tamtym roku też tak było, i jeszcze Tate zwalniali po 3 meczu presezonu

0

Lucho go ogarnie

0

Żeby nie te beko to koszulki mamy piękne :)

4

Tak jest Pedro ....

4

Weź chłopie przewin w dół , miliony ludzi tu pisało jakie kanały ...

1

idź do siebie ...

1

nie Leci

1

oni już maja obrońce, i jutro sie dowiesz kto ...

0

Marne pocieszenie.

5

on żyje, i pogra jeszcze ze 3 lata...

5

8 pewnie skróca do 2 miechów i zagra w 2 kolejce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?