matesfcb93
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czemu sie nie odzywałeś jak real dostał baty od Manchesteru United ?
10
Barca zagrała świetnie , dużo ruchu i pzremyślanych piłek babol to babol , mecz towarzyski po przegranym meczy , Lucho inteligentny facet wyciągnie wnioski i słabości zamienia na mocne str ilepiej sie przygotują, bez spiny . Nie grał Xavi, Messi, Neymar, Suarez... spokojnie mamy skład aby walczyć o najwyższe cele ;)
0
http://www.drhtv.com.pl/drhtv3.html
0
Lucho to inteligentny facet, po porażce wyjda nasze - i na sezon bd silniejsi
6
Ludzie dobrze że przegramy, wyjda nasze - nasze słabości i lepiej sie przygotuja na nowy sezon ... Spokojnie to mecz towarzyski
0
Przepraszam pomyłka
0
Przepraszam
0
no nie zawsze by tam pogral te 10/15 min.
2
Legia ma już awans do kolejnej rundy . Super :)
0
może to szaleństwo ale ja bym wziął Halilovicia do 1 skladu
0
Nie to mialem na mysli , sevilla barca do 30 min przegrywamy 2:0 .8 min później jest 2:3 i Pedrito strzela hat klasyczny
13
Spokojnie ludziska Pedro nie raz na dupe uratuje podzcas meczu
9
szkoda mi Ciebie.
1
munir do zmiany xD
0
Munir poprawi celownik i bd git :)
0
jakie nazwisko na koszulce?
0
:) ale ta historia zakończyła sie szczęśliwie i ivan jest u nas :)
0
Rakitić genialny transfer jak narazie :) ...
0
Tylko jest pare różnic
0
W tamtym roku też tak było, i jeszcze Tate zwalniali po 3 meczu presezonu
0
Lucho go ogarnie
0
Żeby nie te beko to koszulki mamy piękne :)
4
Tak jest Pedro ....
4
Weź chłopie przewin w dół , miliony ludzi tu pisało jakie kanały ...
1
idź do siebie ...
1
nie Leci
1
oni już maja obrońce, i jutro sie dowiesz kto ...
0
Marne pocieszenie.
5
on żyje, i pogra jeszcze ze 3 lata...
5
8 pewnie skróca do 2 miechów i zagra w 2 kolejce