1

Nie, ale za to jesteś zwykłym napinaczem, śmieszkiem.

0

A My robimy wypad, i bd balować :)

0

Kurcze współczuje Ci, mógłbym Ci jakoś pomóc, jaka zbiórka na pobyt w szpitalu dla chorych umysłowo czy tym podobne?

0

okej panie pracowniku z nc

0

JEdnak jesteś dałnem, przykro mi to nie twoja wina, współczuje.
"TAS podtrzymał sankcje nałożone przez FIFA, co oznacza, że Urugwajczyka nie zobaczymy w oficjalnym meczu Barcelony do 26 października" - kara kończy sie 25.
"Biorąc pod uwagę najbardziej optymistyczny scenariusz i pojawienie się Suáreza na murawie już 26 października (prawdopodobny termin meczu z Realem), Urugwajczyk opuści osiem meczów ligowych (Elche, Villarreal, Athletic Bilbao, Levante, Málaga, Granada, Rayo Vallecano i Eibar) oraz pierwsze trzy kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów."

1

ja 9 i tez nie mam , niech maja :)

0

Polecam usunac z historii ta strone canal i mozna glosowac 2 giraz. :) trzeba chwilę odczekać za drugim razem bo pokaże tylko ile %http://www.canalplus.pl/sport/oferta-sportowa

0

Wczoraj klub poinformował że Messi trenuje wykonując specjalne cw, ze wszytsko jest ok ... wiec nie wiem skąd te info

0

nie mam pojecia

2

I bardzo dobrze :)

8

9

3

0

zgłoszone moze zauważa

0

Już oddałem głos, a przez proxy nie da sie /...

0

HAHAHAHAale pompa z hyzara hgahahahaha TAS ogłosiło ze Suarez bedzie mogł zagrac w Sobote czy Niedziele . hahahahhahahahahahahah

0

A co tam jeszcze Lucho ciekawego słychać, jak podobało mu sie spotkanie z innymi trenerami? Widze że z nim rozmawiałeś...

3

Wczoraj był news klubu że nic powaznego

1

Odpalasz polsat cyfrowy i kanal 444 445 446 447 :)

2

Dzieki, ale ja sam bym sie bał takiego typka, wiadomo coś wrzuci do auta, albo cos odwali ... nie dziwie sie mu

0

Co sie stało?

0

Świetna wiadomość

0

Dziekuję Ślicznie

0

Przepraszam, że nie w temacie. Czy na antenie CP moge oglądać mecz polskich siatkarzy ?

3

2014.08.31, godz. 22:40, marek1078
" Dać 70mln za przeciętniaka..." hahhaha

0

działa mi normalnie

0

hhaha real jakie lanie , nie wierze xD

0

Brawo RSSSS!!!! 4

0

3:2 real m rozklepany 1!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?