1

Dziennikarze jak i tv bd pokazywac, co zostało podane w TV , pzred meczem polski

2

Śpią, jutro na 8 do szkoły :)

1

Spokojnie bez spiny, wyluzuj :)

3

Co on gada? raczej co bierze :)

0

Teraz francja nas dojedzie :)

0

Nic sie nie stało polacy nic sie nie stało !!!

0

pogadamy na koniec sezonu

4

daj link to uwierzę

0

Tak tak 3 mecze i 3 pkt i "Real ligi łatwo nie odpuści"

0

mam nadzieje że nie bd ,musiał sie denerwowac i czekac na gola do ostatniej minuty meczu ;/

0

Przyjdzie Ney przyjdzie Suarez nie bd tak przykro

0

oby strzelila pierwsza i wygrala :)

5

Kurcze sa okazje ale brak skutecznosci ...

1

" Choremu najgorzej jest się przyznać że jest chory"

0

Jaka masz flage ? mozesz podeslac link , tez chcem sobie jakas kupic

8

Obyś miał racje też licze dzś na 6 pkt jesli chodzi o real ... :)

0

Brakowało meczy Barcy i obejrzałem Manite z realem, ciary na plechach :)

0

he he he śmiechłem .

0

Jak dla mnie ter Stegen oze hattricka strzelić, ważne aby wygrać

0

I tak trafia sie tacy, którzy zapytają , Czy Suarez bd mogł grac? Stawiam 50 zł ...

0

W Sobote Panie .....

0

Tak, Suarez będzie mógł zagrać ! :)

0

Mam nadzieje :)

4

GD 25 Października :) Mam nadzieje na pare minut Suareza :)

10

Kolejne zwycięstwo Barcy :)

0

Dziekuje. Ide popcorn i Cole i jazda :)

3

Gdzieś ozna poczytać i się pośmiać z tego ich bólu ?

8

Nie chcesz nie oglądaj, nikt Ci nie karze.

0

Twoja starą ...

0

Popieram, i zgłaszam niech widza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?