matesfcb93
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak patrze na Alvesa i pytam się Co on robi w Barcelonie jeszcze ?
0
Znowu bd sie meczyli ....
0
Jest strzał !!!
0
Ja pierdziu , słabiutko na razie ;/
0
Ciary na plechach :)
5
Wierny Kibic :)
0
Im dziś to i święty Boże nie pomoże :)
0
Hiszpański , w 14 mam ang i hiszpanski jestem zadowolony Ang Suarez 92/ballotelli , aguero 88, silva/ rooney , czarny nasri czarny sterling / na spd yaya obrona to kilszi kompany mangala i walker i czech i lecisz chlopie z wszystkimi :)
0
Mozesz sie podzielić?
0
Bravo w koncu strzał !!!!!!
0
Tyle czekałe na pierwszy mecz w LM a tu takie flaki z olejem ;/
0
tak
i to glosno bardzo
0
Nerw już mnie bierze, przez ta ich gre ...
0
Barca oprócz gola oddała jakiś groźny strzał celny ??
0
co za komentatorzy ;/
0
Zadowolony jestemm ze składu , Lucho wie co robi . Po 3 pkt! :)
0
aaa o to chodzi :) heh
1
I na to licze ;)
0
Ja jeszcze Suareza chcę, ale trzeba zaczekać
2
A mozesz mi to pokazać?
0
no dokładnie podaj adres to wyślę Cie słownik J. Polskiego :)
0
hehe przypomnial bym im o sociedad czy atletico , ale co tam niech świetuja :)
0
nie wiem, ponieważ ja oglądam i mnie durne komentarze nie interesuja...
0
Ostatnio na meczu byla poprawa wiec nie narzekaj, cały czas pokazuje redakcja ze nie śpi, a pracuje wiec zajma sie i tym.
0
he he he he he doinformuj się ...
0
stanowczo ter Stegen :)
0
heh co za pinduś zażelowany ktoś kiedyś dobierze mu sie do dupy ...
0
Raczej tak bo przedłużyli umowe ....
0
Daj im się nacieszyć :)
0
Polska w grupie śmierci !!!! Do boju !