0

Tak patrze na Alvesa i pytam się Co on robi w Barcelonie jeszcze ?

0

Znowu bd sie meczyli ....

0

Jest strzał !!!

0

Ja pierdziu , słabiutko na razie ;/

0

Ciary na plechach :)

5

Wierny Kibic :)

0

Im dziś to i święty Boże nie pomoże :)

0

Hiszpański , w 14 mam ang i hiszpanski jestem zadowolony Ang Suarez 92/ballotelli , aguero 88, silva/ rooney , czarny nasri czarny sterling / na spd yaya obrona to kilszi kompany mangala i walker i czech i lecisz chlopie z wszystkimi :)

0

Mozesz sie podzielić?

0

Bravo w koncu strzał !!!!!!

0

Tyle czekałe na pierwszy mecz w LM a tu takie flaki z olejem ;/

0

tak
i to glosno bardzo

0

Nerw już mnie bierze, przez ta ich gre ...

0

Barca oprócz gola oddała jakiś groźny strzał celny ??

0

co za komentatorzy ;/

0

Zadowolony jestemm ze składu , Lucho wie co robi . Po 3 pkt! :)

0

aaa o to chodzi :) heh

1

I na to licze ;)

0

Ja jeszcze Suareza chcę, ale trzeba zaczekać

2

A mozesz mi to pokazać?

0

no dokładnie podaj adres to wyślę Cie słownik J. Polskiego :)

0

hehe przypomnial bym im o sociedad czy atletico , ale co tam niech świetuja :)

0

nie wiem, ponieważ ja oglądam i mnie durne komentarze nie interesuja...

0

Ostatnio na meczu byla poprawa wiec nie narzekaj, cały czas pokazuje redakcja ze nie śpi, a pracuje wiec zajma sie i tym.

0

he he he he he doinformuj się ...

0

stanowczo ter Stegen :)

0

heh co za pinduś zażelowany ktoś kiedyś dobierze mu sie do dupy ...

0

Raczej tak bo przedłużyli umowe ....

0

Daj im się nacieszyć :)

0

Polska w grupie śmierci !!!! Do boju !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?