1

Wardęga to błazen ... Aby hajs i fejm się zgadzał ...

1

Marca , as albo eljarko zaraz napiszą o konflikcie w szatni Barcy ...

0

Potrzebuję pomocy z FUT w FIFA 17 PS4.
Proszę pomoc doświadczonych graczy dot składu .

1

Vidal > Roberto na ten moment . A wszyscy widzą jak gra Vidal ile znaczy na boisku . Ile znaczenia miał ten gol dla Barcy . Lucho prywatne spory powinien odstawiać na bok i myśleć o dobru drużyny ... Szkoda chłopa ...

1

Tak tak tak . Gdyby tak było to mogli by chociaż zrobić propozycje 2/3 aby kibice mogli wybrać . Mogli zapytać kibiców o zdanie . Raz jeszcze mówię kasa kasa kasa . Nawine myślenie twoje

3

A co kibice mogą ?
W tych czasach kto ma kasę rządzi ... Nic stary na to nie poradzisz .

3

Kiedyś napisał coś on na temat Barcy ... Klubu nie szanuje więc nie ma tu miejsca dla niego ...

1

Dobrze że socios nie zgodzą się na zmianę herbu Barcy bo aż strach pomyśleć co to by było ...

0

Hahaha to ładnie go wkreciliscie :) powiem ci że jak jest w grupie taki człowiek wystraszony i wszystko lykajacy to można mieć niezła bekę ;)

1

Haha jak ja szedłem , ci pierwsi co byli to bajki opowiadali ci to na komisji było i panika była hahah

5

Wzrok to nic ... Przygotuj się na badanie prostaty xd :D

1

Ulala Ustroń mu do główki uderzyło ...

0

Mam Fifę od tyg i mam tylko jakieś 8k xd

0

Gazety muszą się sprzedawać ...

0

Ben Yeddera . Marzę. Aby mieć tą kartę parę dni temu kosztowała 50k

17

Poprostu bądź sobą , miły . Nic to nie da że zapalanujesz rozmowę , tematy bo to nigdy nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości. Temat wychodzi sam .

0

A nie " wcisneli " ???

2

Notatnik działa !!! :D.

1

Zaorane . :).

0

Dobranoc Panu :)

5

" Ramos Główka Brama ... Samobój tego pana "

0

Ooo widzę notatnik padł ;) to co popcorn i miłego wieczoru wszystkim ;) a na fcbarca strzelają szampany ;)

0

Mam nadzieję że tak bd ;)

4

Przyjaciel z Maroka go pocieszy ;)

0

Jakie to jest piękne . Nawet karny im nie pomógł a co lepsze ramosinhio strzela swojaka , nie upilnowal Joveticia . Zgasił sam siebie ;).

1

To Barca zdobyła 6 pkt w ten weekend . Brawo . A ja już już się lamalem że nie odrobimy

0

Chyba 40 . I. Mam nadzieję że to by było na tyle realu i zidana

2

krisztjanuuu jest teraz magikiem . Ćwiczy sztuczkę " pojawiam się i znikam "

4

Takie porażki realu chce oglądać !!
" krisztjanuuu schodzi z boiska smutny " biedaczek :D ahhahah jest jest jest !

0

Ludziska nie ma co panikować . Oni wiecznie takiej formy mieć nie bd . Kiedyś się zajeżdża bo robotami nie są . Ale fakt trochę szczęścia mają i ciężko bd ich dogonić . W sumie w tamtym roku podczas meczu jeden z komentatorów na tym etapie rozgrywek ogłosił Barce mistrzem . Ale jak mówiłem to nie są roboty to tylko real ;)

Oooo i remisik jest cuudnie ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?