matesfcb93
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wardęga to błazen ... Aby hajs i fejm się zgadzał ...
1
Marca , as albo eljarko zaraz napiszą o konflikcie w szatni Barcy ...
0
Potrzebuję pomocy z FUT w FIFA 17 PS4.
Proszę pomoc doświadczonych graczy dot składu .
1
Vidal > Roberto na ten moment . A wszyscy widzą jak gra Vidal ile znaczy na boisku . Ile znaczenia miał ten gol dla Barcy . Lucho prywatne spory powinien odstawiać na bok i myśleć o dobru drużyny ... Szkoda chłopa ...
1
Tak tak tak . Gdyby tak było to mogli by chociaż zrobić propozycje 2/3 aby kibice mogli wybrać . Mogli zapytać kibiców o zdanie . Raz jeszcze mówię kasa kasa kasa . Nawine myślenie twoje
3
A co kibice mogą ?
W tych czasach kto ma kasę rządzi ... Nic stary na to nie poradzisz .
3
Kiedyś napisał coś on na temat Barcy ... Klubu nie szanuje więc nie ma tu miejsca dla niego ...
1
Dobrze że socios nie zgodzą się na zmianę herbu Barcy bo aż strach pomyśleć co to by było ...
0
Hahaha to ładnie go wkreciliscie :) powiem ci że jak jest w grupie taki człowiek wystraszony i wszystko lykajacy to można mieć niezła bekę ;)
1
Haha jak ja szedłem , ci pierwsi co byli to bajki opowiadali ci to na komisji było i panika była hahah
5
Wzrok to nic ... Przygotuj się na badanie prostaty xd :D
1
Ulala Ustroń mu do główki uderzyło ...
0
Mam Fifę od tyg i mam tylko jakieś 8k xd
0
Gazety muszą się sprzedawać ...
0
Ben Yeddera . Marzę. Aby mieć tą kartę parę dni temu kosztowała 50k
17
Poprostu bądź sobą , miły . Nic to nie da że zapalanujesz rozmowę , tematy bo to nigdy nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości. Temat wychodzi sam .
0
A nie " wcisneli " ???
2
Notatnik działa !!! :D.
1
Zaorane . :).
0
Dobranoc Panu :)
5
" Ramos Główka Brama ... Samobój tego pana "
0
Ooo widzę notatnik padł ;) to co popcorn i miłego wieczoru wszystkim ;) a na fcbarca strzelają szampany ;)
0
Mam nadzieję że tak bd ;)
4
Przyjaciel z Maroka go pocieszy ;)
0
Jakie to jest piękne . Nawet karny im nie pomógł a co lepsze ramosinhio strzela swojaka , nie upilnowal Joveticia . Zgasił sam siebie ;).
1
To Barca zdobyła 6 pkt w ten weekend . Brawo . A ja już już się lamalem że nie odrobimy
0
Chyba 40 . I. Mam nadzieję że to by było na tyle realu i zidana
2
krisztjanuuu jest teraz magikiem . Ćwiczy sztuczkę " pojawiam się i znikam "
4
Takie porażki realu chce oglądać !!
" krisztjanuuu schodzi z boiska smutny " biedaczek :D ahhahah jest jest jest !
0
Ludziska nie ma co panikować . Oni wiecznie takiej formy mieć nie bd . Kiedyś się zajeżdża bo robotami nie są . Ale fakt trochę szczęścia mają i ciężko bd ich dogonić . W sumie w tamtym roku podczas meczu jeden z komentatorów na tym etapie rozgrywek ogłosił Barce mistrzem . Ale jak mówiłem to nie są roboty to tylko real ;)
Oooo i remisik jest cuudnie ;)