Cieszę się że to Wisła obnażyła braki Barcelony:) Widać że nie wszystko poprawnie funkcjonuje i jest co poprawiać, trochę za pewnie Barcelona się poczuła.
Wielkie brawa dla Wisełki, a Barca niech rusza na podbój Ligi Mistrzów!
Cieszę się że to Wisła obnażyła braki Barcelony:) Widać że nie wszystko poprawnie funkcjonuje i jest co poprawiać, trochę za pewnie Barcelona się poczuła.
Wielkie brawa dla Wisełki, a Barca niech rusza na podbój Ligi Mistrzów!
Komentarze
0
http://static.mogulus.com/grid/PlayerV2.swf?channel=poroto
nic lepszego nie znalazłem...
0
Cieszę się że to Wisła obnażyła braki Barcelony:) Widać że nie wszystko poprawnie funkcjonuje i jest co poprawiać, trochę za pewnie Barcelona się poczuła.
Wielkie brawa dla Wisełki, a Barca niech rusza na podbój Ligi Mistrzów!
0
http://static.mogulus.com/grid/PlayerV2.swf?channel=poroto
nic lepszego nie znalazłem...
0
Cieszę się że to Wisła obnażyła braki Barcelony:) Widać że nie wszystko poprawnie funkcjonuje i jest co poprawiać, trochę za pewnie Barcelona się poczuła.
Wielkie brawa dla Wisełki, a Barca niech rusza na podbój Ligi Mistrzów!