0

0

Cieszę się że to Wisła obnażyła braki Barcelony:) Widać że nie wszystko poprawnie funkcjonuje i jest co poprawiać, trochę za pewnie Barcelona się poczuła.

Wielkie brawa dla Wisełki, a Barca niech rusza na podbój Ligi Mistrzów!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?