mateusz19191010
Dołączył/a: kwiecień 2012
Bydgoszcz
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
5 minut da Roque to będą jaja
0
Historycznie, ale najbrzydsza bramka, bo z dołożenia na pustą. Brawo Yamal.
2
O to chodzi, Raphinha w formie
0
No w końcu brama, dzięki Pedri
0
Ale Barca ma farta
0
Mocno zaskakujący skład, Xavi? to nie on ustalał
1
Sandro Rosella niech zatrudni ...
0
To byłaby wymiana typu Arthur - Pjanic
0
No to świetnie, Araujo po meczu, oby nic poważnego, bo zaraz sezon się zaczyna.
1
Tak szczerze mówiąc to już mogli spróbować wymienić Dembele na Neymara, zamiast tych śmiesznych 20 kilku milionów.
3
To mocno przeciętny piłkarz. Tyle w temacie, Xavi nie wiem co w nim widzi.
0
Aj szkoda, po rekordzie, MAtS może podziękować Alonso
6
ehh, kolejne legendy odchodzą, czas za szybko mija.
15
Ehh, kończy się pewna era, 19 lat kibicowania Barcelonie.
3
Ansu niech się nie zatrzymuje i niech strzela dalej
2
Ale bydło zrobili na pożegnanie z laliga, potężna kara powinna być
0
Przyjemny ten mecz, Robercik może sobie nabić łatwe bramki
1
Balde to godny następca Alby
1
No to Ansu kolejny słaby mecz do kolekcji.
0
xd Ferran, ciekawe co teraz powiedzą o tym nieoddaniu piłki, jak można tak tragicznie strzelić.
0
Ewidentna ręka, Ansu niech strzela
0
Ale mi szkoda Ansu, tak blisko, a tak daleko, no nie odblokuje się.
1
Brama Raphinhi, ładnie główkował, teraz czas na Ansu.
1
To będzie mecz Ansu Fatiego, powrót do formy.
0
Dzisiaj Raphinha jak najbardziej zasługiwał na bramkę
1
Ale piła od Raphinhi
0
To była ładna akcja
0
Ajaj, ale szkoda Kounde, zupełny przypadek.
0
Ale cieszy bramka Raphinhi, niech strzela jak najwięcej. Balde to boczny na lata.
1
@J4no na pewno jest w czołówce