0

5 minut da Roque to będą jaja

0

Historycznie, ale najbrzydsza bramka, bo z dołożenia na pustą. Brawo Yamal.

2

O to chodzi, Raphinha w formie

0

No w końcu brama, dzięki Pedri

0

Ale Barca ma farta

0

Mocno zaskakujący skład, Xavi? to nie on ustalał

1

Sandro Rosella niech zatrudni ...

0

To byłaby wymiana typu Arthur - Pjanic

0

No to świetnie, Araujo po meczu, oby nic poważnego, bo zaraz sezon się zaczyna.

1

Tak szczerze mówiąc to już mogli spróbować wymienić Dembele na Neymara, zamiast tych śmiesznych 20 kilku milionów.

3

To mocno przeciętny piłkarz. Tyle w temacie, Xavi nie wiem co w nim widzi.

0

Aj szkoda, po rekordzie, MAtS może podziękować Alonso

6

ehh, kolejne legendy odchodzą, czas za szybko mija.

15

Ehh, kończy się pewna era, 19 lat kibicowania Barcelonie.

3

Ansu niech się nie zatrzymuje i niech strzela dalej

2

Ale bydło zrobili na pożegnanie z laliga, potężna kara powinna być

0

Przyjemny ten mecz, Robercik może sobie nabić łatwe bramki

1

Balde to godny następca Alby

1

No to Ansu kolejny słaby mecz do kolekcji.

0

xd Ferran, ciekawe co teraz powiedzą o tym nieoddaniu piłki, jak można tak tragicznie strzelić.

0

Ewidentna ręka, Ansu niech strzela

0

Ale mi szkoda Ansu, tak blisko, a tak daleko, no nie odblokuje się.

1

Brama Raphinhi, ładnie główkował, teraz czas na Ansu.

1

To będzie mecz Ansu Fatiego, powrót do formy.

0

Dzisiaj Raphinha jak najbardziej zasługiwał na bramkę

1

Ale piła od Raphinhi

0

To była ładna akcja

0

Ajaj, ale szkoda Kounde, zupełny przypadek.

0

Ale cieszy bramka Raphinhi, niech strzela jak najwięcej. Balde to boczny na lata.

1

@J4no na pewno jest w czołówce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?