0

Nie no chłop kompletnie bez rozumu, mógł mu zakończyć karierę takim złamaniem.

3

W sumie to cieszy taki mecz z Manitą

0

Cieszy gra Raphinhi, żeby to tak zaprocentowało w lidze.

0

Akcja w stylu treningowa, łatwo Ansu.

0

Tak Raphinha powinien strzelać co mecz

0

MAtS topka w karnych, Fati dobrze, że z bramką i pewnym karnym

0

@KlonaZepan lata młodości już za mną tak jak u Bojana

1

Ciekawostka, Bojan Krkić w tym roku kończy 33lata, ale ten czas leci.

1

Alonso jest gorszy od Wawrzyniaka

0

Wchodzi sosna, czyli nie wygramy tego meczu.

14

Nie rozumiem jak tam nie było faulu dla Barcy

0

Araujo kot, co rękę schował, szok

1

Ładna akcja Pedriego, wykończenie Dembele klasa.

0

Czy Barca może zdjąć tę sierotę i grać w 10?

2

A pisali Ci z Chelsea, że mają bekę z Barcy, bo biorą największe drewno piłkarskie.

0

To są jakieś jaja

0

W końcu Dembele, szkoda, że tak późno

0

Stand up Lahoza, on powinien być dożywotnio zawieszony.

3

Lahoz najgorszy hiszpański sędzia, jest niemożliwy z żółtkami

0

Podanie i bramka top, ważna bramka dla samego Raphini, może w końcu odpali

2

Nie wiem co lepsze, cudo podanie Busiego, czy zabawa Dembele.

0

Kolejny odchodzi, zostało już tylko 3(Busi, Roberto, Alba).

0

Świetne podanie Dembele i mega wykończenie Lewego

0

Robert z fartem

0

Ładna asysta i dobre wykończenie.

0

Halo? Obrona, czy możesz przyjechać na Bernabeu?

0

Eric co odwalił w kryciu to nie do zrozumienia

0

Gavi co się nawalczy dzisiaj

0

Pedri totalny szef

0

Ferran do zmiany w 45`

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?