mateusz19191010
Dołączył/a: kwiecień 2012
Bydgoszcz
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie no chłop kompletnie bez rozumu, mógł mu zakończyć karierę takim złamaniem.
3
W sumie to cieszy taki mecz z Manitą
0
Cieszy gra Raphinhi, żeby to tak zaprocentowało w lidze.
0
Akcja w stylu treningowa, łatwo Ansu.
0
Tak Raphinha powinien strzelać co mecz
0
MAtS topka w karnych, Fati dobrze, że z bramką i pewnym karnym
0
@KlonaZepan lata młodości już za mną tak jak u Bojana
1
Ciekawostka, Bojan Krkić w tym roku kończy 33lata, ale ten czas leci.
1
Alonso jest gorszy od Wawrzyniaka
0
Wchodzi sosna, czyli nie wygramy tego meczu.
14
Nie rozumiem jak tam nie było faulu dla Barcy
0
Araujo kot, co rękę schował, szok
1
Ładna akcja Pedriego, wykończenie Dembele klasa.
0
Czy Barca może zdjąć tę sierotę i grać w 10?
2
A pisali Ci z Chelsea, że mają bekę z Barcy, bo biorą największe drewno piłkarskie.
0
To są jakieś jaja
0
W końcu Dembele, szkoda, że tak późno
0
Stand up Lahoza, on powinien być dożywotnio zawieszony.
3
Lahoz najgorszy hiszpański sędzia, jest niemożliwy z żółtkami
0
Podanie i bramka top, ważna bramka dla samego Raphini, może w końcu odpali
2
Nie wiem co lepsze, cudo podanie Busiego, czy zabawa Dembele.
0
Kolejny odchodzi, zostało już tylko 3(Busi, Roberto, Alba).
0
Świetne podanie Dembele i mega wykończenie Lewego
0
Robert z fartem
0
Ładna asysta i dobre wykończenie.
0
Halo? Obrona, czy możesz przyjechać na Bernabeu?
0
Eric co odwalił w kryciu to nie do zrozumienia
0
Gavi co się nawalczy dzisiaj
0
Pedri totalny szef
0
Ferran do zmiany w 45`