11

Dlatego chłopaki długo się blamażami w LM nie przejmowali ;)


1

Robercik na luzie o Barcelonie


1

To koniec. Wiecznie poszkodowany czerwona karta. Świat się kończy.

0

@Kondziubarca 1. Ekspert
2. Jan Tomaszewski
Wybierz jedno.

0

@Emhyr jak miał nos złamany, a raczej miał, to nawet pewnie nie musiałby prosić, zresztą on wie, jak to działa, już podkręcił w oktagonie i cyk waleczka na następnej gali pewnie. Nie ma co gadać, robi im tam robotę. Przebija Kasjo.

2

@partymaker w ogóle Ci ludzie co w takim czymś startują poebani jacyś ;) ciężko sobie to wyobrazić a oni to robią.

7

A Karaś na luzie przepłynął 38 km i poszedł pojeździć na rowerze, jedyne 1800 km, a później czeka go jeszcze krótki bieg xD

7

O nas szkoda strzępić ryja, ale tutaj mamy graficznie przedstawienie rywalizacji City z Arsenalem xD


0

Szybki i treściwy skrót City Real xD
https://vm.tiktok.com/ZGJ9FWrJf/

1

@Colon Pytasz dzika czy sra w lesie?



8

@kynio302 BHP - Bezpieczeństwo Hamuje Pracę

1

@Lionel_Messi10 Pewnie się zastanawia czy dzień w kalendarzu skreślił ;)

7

Ciężary Czelsi blisko. Może być kolejny duży wynik City do kolekcji w tym sezonie.


8

Bawią się tam chłopaki, prawie jak Barca- PSG ;)


3

@Ptasior można się zastanowić czy dociągnie do wakacji z melanżem ;)

1

@kubix05 Baza i ogień ;)

16

I wszystko wiemy ;)


4

@barcanawieki Antonella i dzieci są po naszej stronie ;) Tego Leo nie pokona.

0

@norbi77 Jedyne wytłumaczenie to pakt z diabłem w 2k10 po 7 latach niedochodzenia do 1/2 LM xD

1

@kuz owocowe czwartki i Spotify premium oraz oczywiście młody dynamiczny zespół ;)

0

@koziar Nie ma to, jak napisać, że ktoś płytko myśli, bo kogoś pozdrowił na koniec odpowiedzi, Ty powiedziałeś swoje, ja swoje i dla mnie był koniec tematu, nie trzeba każdej konwersacji, ciągnąc do oporu, chciałeś odpisać to spoko, ale ten dopisek na dole tylko świadczy o Tobie, jakieś personalne ataki, można do końca zachować kulturę, ale może masz jeszcze czas na naukę tego, oby.

W takim razie nie pozdrawiam i baw się dobrze, szukaj problemu w innym miejscu ;)

0

@Gall Obecnie to Ney kontuzja więc ciężko, żeby Vini był gorszy ;)
Zobaczymy, jak się potoczy dalej kariera Viniciusa, ja ogólnie stawiam wyżej Neymara.

0

@koziar Czyli chyba według Ciebie Vinicius już jest lepszym piłkarzem niż Ney, ok to Twoja opinia.
Pomijając grę, którą pamiętam i to, że on to serio przez pewien czas siedział przy tym samym słynnym stole co Messi i CR mi sama ta statystyka mówi co innego:

Neymar Barcelona
Występy 186
Gole 105
Asysty 76

Vinicius Real
Występy 223
Gole 59
Asysty 64

Pozdrawiam.

0

@takisobiektos czy w tym przypadku jedno wyklucza drugie? No nie, dzięki za przypomnienie xD
@aleksandrowielki nie sledze na tyle Realu, żeby strzelać teraz dokładnymi meczami, ale były takie mecze, że za wiele nie pokazywał, a przy wspomnianej przez Ciebie dwójce dosłownie nic nie pokazał.

5

Który to raz w tym sezonie, że ktoś go chowa do kieszeni?
A później gdzieś czytam jakieś porównania do Neymara a co gorsza do GOTA Leo.


9

@Dosq "Ligę olali i nawet się nie starali."
Ja myślę, że wczoraj też przegrali, bo się nie spinali xD

0

@JohnA Nie wiem, gdzie napisałem, że mamy najlepszych zawodników na każdej pozycji, możesz wskazać.

Nie widać ich w Europie, czyli nie grają tam? Czy kończą udział na wczesnych etapach?

Tak w ogóle jakiś problem z poprawnym napisaniem słowa "Barcelona", to ten klub, którego nazwy nie można wypowiedzieć?

Pozdrawiam.

1

@MateuszGotowka99 Moje kondolencje.

0

@Survier Pierwsza część zgoda, a styl będą pamiętać ludzie, którzy oglądają piłkę w tv lub na stadionie a nie na flashscore.
O stylu Barcelony ciągle się mówi, były puchary jasne, ale jak ktoś gra pięknie to mówi się, że grają jak Barcelona Pepa.

Ja tam nigdy nie zapomnę, jak my miażdżyliśmy wszystkich po drodze, jak walec, może to przekleństwo, że nie potrafimy przejść kogoś, jak go nie zdominujemy i zdecydowanie nie wygramy, ale mówi się trudno.

Dla mnie, od kiedy kibicuje puchary Barcelony > puchary Realu.
Real o 6 pucharach w rok może co najwyżej poczytać i zdjęcia Barcy obejrzeć.

1

@macio_944 no dokładnie, chociaż wczoraj to już była całkowita deklasacja, nawet City rok temu aż tak nie dominowało Realu, wczoraj to się otarło o ideał, wiem, jak Real wyglądał, gdy zdobywał te ostanie LM i ile tam było błędów sędziowskich, ale to można książkę napisać.

Liczę, że Pepula podniesie w końcu znowu ten puchar, należy mu się.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?