prawdziwy z ciebie kibic. i musisz się kompletnie nie znać na piłce, jeśli uważasz, że Afe jest słaby. może będzie rezerwowym, ale często wchodzącym na zmiane i wnoszącym dużo do zespołu.
kurde, nie wiem co ludzie mają do tego transferu. po pierwsze - młody, po drugie - piekielnie utalentowany, po trzecie - tani, po czwarte - sprawdzona w Barcy holenderska szkoła. poza tym przyda się alternatywa dla Pedro na skrzydle. atutem Ibi'ego jest też, że potrafi przypieprzyć z dystansu a to w Barcy trochę kuleje. ja widzę same plusy, perspektwa świetnego wzmocnienia zespołu minimalnym kosztem, CZEGO CHCIEĆ WIĘCEJ?
pierwsza opcja jak dla mnie, dwie pieczenie na jednym ogniu, i Quatar i Unicef są "na piedestale" i najlepszy hajs z tego. ale i tak lipa z tymi reklamami, historia sprzedana. ;/
Moim zdaniem specjalnie, biorąc pod uwagę fakt, że miał sporo do udowodnienia Arsenalowi, a po strzelonej bramce ostentacyjnie celebrował radość pod trybuną na której siedzieli fani The Gunners. Sądzę, żę FA się tym zajmie. ;)
Komentarze
0
Ankiewicz
prawdziwy z ciebie kibic. i musisz się kompletnie nie znać na piłce, jeśli uważasz, że Afe jest słaby. może będzie rezerwowym, ale często wchodzącym na zmiane i wnoszącym dużo do zespołu.
0
kurde, nie wiem co ludzie mają do tego transferu. po pierwsze - młody, po drugie - piekielnie utalentowany, po trzecie - tani, po czwarte - sprawdzona w Barcy holenderska szkoła. poza tym przyda się alternatywa dla Pedro na skrzydle. atutem Ibi'ego jest też, że potrafi przypieprzyć z dystansu a to w Barcy trochę kuleje. ja widzę same plusy, perspektwa świetnego wzmocnienia zespołu minimalnym kosztem, CZEGO CHCIEĆ WIĘCEJ?
0
z ostatniej chwili, Gai Assulin sprzedany do Man City.
0
chociaż dwojka tez konkretna.
0
pierwsza opcja jak dla mnie, dwie pieczenie na jednym ogniu, i Quatar i Unicef są "na piedestale" i najlepszy hajs z tego. ale i tak lipa z tymi reklamami, historia sprzedana. ;/
0
Capmeone
Moim zdaniem specjalnie, biorąc pod uwagę fakt, że miał sporo do udowodnienia Arsenalowi, a po strzelonej bramce ostentacyjnie celebrował radość pod trybuną na której siedzieli fani The Gunners. Sądzę, żę FA się tym zajmie. ;)
0
Mejor: homofobia?
0
myślę, że rekord Ronaldo (42) zostanie spokojnie pobity, Leo stać by wyśrubować go do 50 goli, lub więcej.
0
dobra, na kanale 11028, fajnie, ale podajcie LINK, ludzie, LINK! tak jak ktoś wczesniej napisał.
0
właśnie, Valdes! można było coś o nim napisać. ;] skoro Muniesa sędziował to może Valdes był bocznym? ;]