mathew90
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Piastów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ankiewicz
prawdziwy z ciebie kibic. i musisz się kompletnie nie znać na piłce, jeśli uważasz, że Afe jest słaby. może będzie rezerwowym, ale często wchodzącym na zmiane i wnoszącym dużo do zespołu.
0
kurde, nie wiem co ludzie mają do tego transferu. po pierwsze - młody, po drugie - piekielnie utalentowany, po trzecie - tani, po czwarte - sprawdzona w Barcy holenderska szkoła. poza tym przyda się alternatywa dla Pedro na skrzydle. atutem Ibi'ego jest też, że potrafi przypieprzyć z dystansu a to w Barcy trochę kuleje. ja widzę same plusy, perspektwa świetnego wzmocnienia zespołu minimalnym kosztem, CZEGO CHCIEĆ WIĘCEJ?
0
z ostatniej chwili, Gai Assulin sprzedany do Man City.
0
chociaż dwojka tez konkretna.
0
pierwsza opcja jak dla mnie, dwie pieczenie na jednym ogniu, i Quatar i Unicef są "na piedestale" i najlepszy hajs z tego. ale i tak lipa z tymi reklamami, historia sprzedana. ;/
0
ja bym nie popadał w panikę, z jednej strony odchodzi jakaś częśc historii FCB, ale z drugiej strony Quatar Fundation też angażuje się w projekty UNICEFu.
0
chociaż w sumie nie pamiętam kiedy ostatnio graliśmy z Romą, więc mogłoby być fajnie. ;]
0
coś mi się wydaje, że trafimy na któryś z mediolańskich zespołów. zatem albo rewanż z Interem za poprzedni sezon, albo mecz z Milanem i Zlatan napięty by udowodnić swoją wartość Pepowi. oj, chyba wolałbym ten Inter. ;)
0
nie ma opcji! koniec.
0
jakby ktoś nie wiedział to szpaler wygląda tak. ;)
0
@florek
jak możesz porównać odrzucenie piłki z chamskim kopaniem kogoś po nogach?
0
jak ktoś ma to niech wrzuci siatkę, którą Villa założył Sergio Lamusowi. ;)
0
nie wzięło się to przypadkiem od gestu Xaviego? on po bramce zawsze pokazuje uniesioną '5' ;)
0
Dani leci na kasę?! Hahaha! Bo co? Bo innym zawodnikom Barca przy nowym kontrakcie daje podwyżkę a jemu nie? Jakby szef u was w pracy wszystkim podwyższył pensje a wam nie to byście siedzili cicho? On po prostu jest pracownikiem Barcy, wykonuje swoją robotę dobrze i uznał (słusznie zresztą), że zasługuje na lepsze pieniądze. Myślicie, że Messi czy Xavi przy podpisywaniu nowych umów nie dostają lepszej pensji? Dostają! Dostają i podpisują umowę, proste, Dani nie dostał, póki co nie podpisał. Zrozumcie, że piłka nożna to zawód jak każdy inny, każdy chce pracować tam gdzie ma zapewnione lepsze warunki.
0
blaugrana49
TRZYMAJ SIĘ BRACIE!!!
0
już lepiej niech Guardiola się za transfery nie bierze. ;] Verthongen (jeśli go kupimy) będzie drugim Chygrynskim.
0
Wyrwać Leo, Xaviego lub Iniestę? Mission Impossible. Musiałby zapłacić chyba równowartość budżetu wszystkich klubów Serie A, żeby Barca się zgodziła (oczywiście za jednego z nich). ;]
0
kur.wa, to chyba nie oglądał meczu z Herculesem. Atletico też jego zdaniem "poddało się bez walki" i skompromitowało się przegrywając wysoko 1:2? hipokryta.
0
myślę, że się nigdy do tego nie przyzna, ale sam gram w piłkę i gdy jest moment frustracji, doliczony czas i przegrywa się a zawodnik rywala robi z tobą co chce, wtedy się po prostu nie myśli racjolanie. jestem pewien, że sekundę po faulu szczerze żałował, ale decydując się na atak nie myślał o piłce, chciał po prostu zrobić mu krzywdę. może nie chciał mu kończyć kariery, ale napewno chciał by Leo go zapamiętał. ;] wiadomo, że Ujfalusi nie przyzna się do premedytacji bo to... normalne. nie chce dostać kary. chyba tylko Roy Keanie potrafił szczerze powiedzieć po faulu, że chciał złamać nogę. ;]
0
Ja przypominam, że bez Messiego ograliśmy Inter w grupie LM w zeszłym sezonie. Poza tym bez Leo gra stanie się mniej przewidywalna. Zresztą bez paniki, Messi jest najlepszy, ale przecież reszta zespołu to też najlepsi piłkarze świata. Damy radę!
0
@qwela1
ostatnimi czasy? a kiedy Messi grał inaczej? zawsze stara się zagrać klepę po zejściu do środka pola, styl ma niezmienny od lat. a to, że twoim zdaniem rzadko podaje, cóż, po prostu jesli kiwa się najlepiej na świecie, to czemu tego nie wykorzystać? skoro jest skuteczny to czemu ma często nie strzelać? nie rozumiem. Xavi świetnie podaje, więc ma najwięcej podań w meczu przeważnie. Po prostu każdy robi to co umie najlepiej. I już bez przesady z tą samolubną grą, moim zdaniem Leo zawsze gra dla zespołu.
0
Zero szacunku dla takich rzeźników! Przecież nawet jak chciał atakować piłkę (w co nie wierzę), to niech się zastanowi, że jest rozpędzony i wchodzi wyprostowaną nogą! Czyli podjął świadome ryzyko, albo piłka albo rąbię go na kontuzje, a to jest nienormalne zachowanie niegodne piłkarza. Oczywiście wiadomo, że chciał mu zrobić krzywdę, nic więcej. Tragedia, nie dość, że Ujfalusi jest słaby jak barszcz to jeszcze cham.
0
@Blau Grana
z Policji jesteś? "Proszę o bana" hahahaha. Brzmi prawie jak PRL-owskie "uprzejmie donoszę"... społeczniak.
0
no to wygląda na to, że rekord będzie ładnie wyśrubowany. jeśli mając 23 lata ma 27 goli to do końca kariery może dobije setkę. to by bylo coś!
0
Zawsze podpisuję się dwiema rękami pod słowami Cruyffa. A porównywanie go do Tomaszewskiego to naprawdę profanacja. To jak porownać Jana Urbana z Guardiolą. ;]
0
mnie wkurw*a to, że ciągle się spekuluje a nikt nie weźmie pod uwagę tego, że Złotą Piłkę przyznaje się za CAŁY ROK a mamy dopiero wrzesień. Przecież go grudnia wiele się może zmienić. Dajmy na to, że mamy trzech fawortyów. Jeden gra dobrze, ale klub dołuje, drugi świetnie i zdobywa trofea, a trzeci łapie kontuzje i całe dotychczasowe spekulacje stają się bezsensowne.
0
Lepszego poczatku nie moglismy sobie wymarzyc. Wygrac w takim stylu i odskoczyc Realowi na 2 pkt, oby tak dalej. Visca el BARCA!!!!!!
0
Yaya Toure jest nie do zastąpienia, ale poza nim to nie ma lepszego niż Mascherano na jego pozycję. ;) Dobry transfer. Coś mi się wydaje, że przed samym końcem okna czeka nas jakaś niespodzianka. Może Robinho? ;)
0
Od kilku sezonów mamy zajebiste szczęście w losowaniu. Real ma naprzykład dużo trudniejszą grupę. Myślę, że awans mamy na 99.9 % a szanse Realu oceniam na jakieś 70%. ;] Marzy mi się by w decydującym meczu Jeleń strzelił bramkę w 90 minucie na Bernabeu i pogrążył ich! Chociaż nie, niech tradycyjnie odpadną w 1/8! :D
0
Myślę, że Arsenal pogodził się już ze statą Cesca i robi dobrą minę do złej gry, gra na zwłokę, żeby wyciągnąć od Barcy jak największy fruit. Jeśli zawodnik otwarcie mówi, że chce odejść (zresztą każde dziecko na świecie wie gdzie chce grać Cesc) to Arsenal powinien dojść do wniosku, że z niewolnika nie ma pracownika.